Венера в Діві

Це положення Венери підкреслює прагнення Діви до естетичної обробки форм. У непроработанном вигляді це дає надзвичайну примхливість (особливо при ураженої Венері) і вимогливість до оточуючих, які здаються грубими, некрасивими і неотесаними. Самої венеріанської Діві притаманне прагнення до краси, але воно реалізується з великими труднощами, зокрема, через занадто формального її відчуття (через ментально сприйняту гармонію, яку легше побачити в абстрактній мозаїці, ніж живий лінії).

Дуже велика вимогливість до себе, але якщо вона не реалізується конкретними успіхами, може замінитися, навпаки, повним зовнішнім байдужістю (до себе, соціуму і всьому світу), з витісненням щирого прагнення і відповідним неврозом або комплексом. При опрацюванні великі здібності до мистецтва, особливо прикладного і вимагає високої техніки, хороша соціальна адаптація, з неї всі беруть приклад в манерах, одязі, розмові, але все це дається з деяким або великими труднощами (в залежності від того, як варто Венера). Не вистачає терпіння.

Цей чоловік скромний, сором’язливий, схильний до усамітнення. При негативному розвитку характеру може сформуватися безліч порочних схильностей і елементарна жадібність. Він може перехитрити всякого ближнього без особливого праці, ніхто краще його не підходить для ведення закулісних справ і плетіння інтриг. Область почуттів може виявитися загальмованою, аж до емоційної неприступності або сухої розважливості. Відданість тоді виявляється невисокою, проявляється тенденція до стримування своїх потягів і контролю над прихильностями. При позитивному розвитку характеру людина не дуже впевнений у собі, і навіть не підозрює про багатьох своїх достоїнствах, а тому йому слід докласти масу зусиль для того, щоб виявити потенціал власної пристрасті. Він скромний до крайності, любить жертвувати собою заради інших, майже завжди недооцінює себе в сфері почуттів і інтимних стосунків, зате коханій людині відданий до кінця. Всіма силами він прагне до ведення морального способу життя, при цьому свої інстинкти і емоції часто пригнічує міркуваннями практичної доцільності. У любові дуже вибірковий і педантичний. У всякому разі не любить любовних ексцесів і всіляких пертурбацій.

Часом концентрація на дрібницях і прискіпливість заважають оцінити ціле і позбавляють відчуття життєвості. Навіть до яскравої своєї любові така людина ставиться скептично, з сухуватою іронією. Більш всього він сподівається на значимість моральності і норми моралі. Вважає, що почуття повинні щось корисне йому приносити, а тому схильна до ощадливості у шлюбі. Його почуття розквітають лише в безпечній атмосфері, коли борг перед іншими виконаний і пристойності дотримані. Нерідко схильний продовжувати інтимні стосунки тільки з почуття обов’язку. Всіма силами допомагає близьким і у всьому прагне до чистоти і порядку. Це — емоційно стриманий чоловік. Його почуття підкоряються розуму, найважливішим з них є почуття обов’язку і відповідальності. Любов для нього — це насамперед турбота і догляд за ближнім, здійснюваний при суворому дотриманні норм етикету. Він прагне до ведення здорового способу життя і дуже уважний до улюблених, особливо до їх зовнішніх потреб і буденних проблем. Емоційна життя і любов такої людини є для нього джерелами комплексів неповноцінності. Головні втрати житті відбуваються саме на любовному фронті, через напруг і протиріч у емоційного життя.

В питанні вибору партнера проявляється крайня розбірливість. До того, з ким пов’язане життя, випробовується потужне почуття прихильності. Але все ж в цілому переживання холодні і рассудочны, почуттями править розум. Є схильність до ґрунтовним роздумів і розмов про свою чуттєвої сексуального життя. Шлюб майже завжди укладається з розрахунку, навіть якщо можливі варіанти аналізуються несвідомо. Така людина здатна на стабільну земну любов, справжня ж пристрасна закоханість і готовність пожертвувати всім заради інтимного партнера — вірні ознаки того, що ця людина «зірвався з гальм» і за цим обов’язково підуть розчарування або нервовий розлад. Такі люди люблять нетривалі, продумані і ретельно сплановані любовні пригоди, особливо якщо їм необхідна емоційна розрядка. Присутній невикорінне потяг до легкого флірту і ні до чого не зобов’язує кокетства. Часто ця людина просто імітує почуття, потураючи бажанням глядача. Якщо ж емоції і потяги починають перевищувати межі допустимого і стають вище рівня гри та відпочинку, то тим самим створюються умови для страждань і критики самого себе. Такі люди відчувають сильний потяг до спокійним, раціональним партнерам, не дозволяють собі йти на емоційні безумства. Вони шукають партнерів з земними життєвими установками, з легким почуттям гумору і здоровим скептицизмом. Відносини частіше платонічні, ніж інстинктивні.

У глибині душі такі люди помірковані і глибоко виховані. У любовній грі вони виявляють рідкісне красномовство, старанність і вправність. Любов їх цікавить насамперед як предмет розумового аналізу. Ця людина акуратний і педантичний, він схильний аналізувати кожну дію до такої міри, що часом позбавляється усякої спонтанності і природності. Йому важко виявляти відданість емоційному плані, зате він залюбки поділився з партнером роботу та інтелектуальні інтереси. Характер м’який, спокійний, трохи сором’язливий і жалісливий. Глибоко приховується страх перед пристрасною любов’ю може закласти основи сексуальної одержимості. Якщо емоційно така людина перевтомлений, то він може опинитися на подив ледачим. На життєвому шляху такі люди нерідко зустрічають масу перешкод і розчарувань. Їх ставлення до інших нерідко подвійні, часто вони пов’язують себе таємними узами. Любовний потяг з віком трансформується в прагнення до набуття молитовного дару і пошуку містичних переживань. Всі почуття такої людини сконцентровані на своїй власній професії і роботи, особливо якщо останні подобаються такій людині. Таким людьми почуття завжди аналізуються занадто строго і критично. До улюблених вони також ставляться з крайнім критицизмом, з-за чого партнер може часом бентежитися і губитися.

Розум пильно охороняє людину від стихійних проявів почуттів, що заважає йому реагувати безпосередньо інтуїтивно. Найчастіше вони вибирають партнера, з яким можна співпрацювати, особливо якщо він поділяє їх інтелектуальні інтереси. Відносини з співробітниками приязні, дружні. Найбільший емоційний комфорт такі люди відчувають в тому випадку, якщо їх робоче місце чисто і акуратно прибрано. Особлива увага надається хорошим форм спілкування й зовнішності. Природне почуття любові до порядку й чистоті визначає неприйняття будь недоглянутості.

Натхнення в любові часто не вистачає. Зате добре розвинене вміння вести себе в суспільстві, яке є ширмою від сором’язливості і прихованого комплексу неповноцінності. Таким людям неважко встановити по відношенню до інших більшу дистанцію і бар’єр холодності. Дуже велике значення надається матеріальним зручностей, цінного майна і надійному соціальному престижу. Така людина зазвичай важко і багато працює для того, щоб обзавестися речами, нерідко замінюють йому прихильності до людей. Уражена Венера може призвести до бродяжництва і безладності любовних зв’язків, вкорінені в страху не отримати любов іншим шляхом. Завдяки сексуальних перемог, ці люди отримують впевненість у власній неперевершеності, що для них є вкрай важливим.

Для чоловіка з Венерою в Діві жіночий образ позбавлений романтизму і часто дуже недосконалий. У почуттях він стриманий, але якщо закохується, то це надовго, тому що любов для нього часто змішана з почуттям обов’язку, з прихильністю або навіть з зручністю, як це часом не гірко усвідомлювати. Такі чоловіки вміють цінувати жінок за їх допомогу в побутових і професійних справах, їх темперамент не назвеш пристрасним, обожнювати і дивувати своїх супутниць вони навряд чи вміють. Самим неприємним проявом може бути те, що такий чоловік буде вважати само собою зрозумілим все, що жінка готова робити заради нього. У кращому випадку віддане ставлення жінки буде високо цінуватися, за що вона буде винагороджена вірністю і відданістю з його боку. Чоловіки з Венерою в Діві люблять порядок і чистоту, віддають перевагу струнких жінок, які стежать за режимом і харчуванням. Також такий чоловік буде цінувати чистоту і непорочність жінки.

Жінки з Венерою в Діві досить стримані, скуті і педантичні в появі почуттів, а внутрішні комплекси часто заважають відкритися, проявити емоції. В гіршому випадку вона буде чіплятися до дрібниць, критикувати чоловіків і шукати вигоду у відносинах. Їй складно закохатися, а от якщо звикне, то може бути вірною й довгі роки. Вона також рідко вступає в нові відносини ще й тому, що боїться, що такі відносини будуть гірше попередніх. У неї нерідко трапляються службові романи. Зазвичай ці жінки дуже охайні, бездоганно ведуть господарство, не упускаючи жодної дрібниці, вміють шити і в’язати, чудово готують, люблять прикрашати будинок виробами своєї творчості. З такою ж ретельністю ці жінки стежать за собою, ретельно вивчають інформацію про правильному способі життя і намагаються слідувати йому. Близьким людям може не вистачати ніжності і теплоти з їх боку. Турбота жінки з Венерою в Діві практична – у разі хвороби вилікує і подбає, приготує хороший і смачний обід на всю родину, буде утримувати будинок в порядку, купить чоловікові та дітям необхідні речі. Свої відносини вона ретельно обмірковує, а почуття весь час аналізує. Саме тому втратити голову від кохання для таких жінок практично неможливо.


Залишити відгук