Яблуня — Гороскоп Друїдів

Дати Яблуні: 22 грудня — 1 січня; 25 червня — 4 липня.

Риси народжених під знаком Яблуні: емоційність, сердечність, інтелектуальність, схильність до роздумів, логіка, аналітичний розум.

Сумісність: з Кипарисом, Вербою, Березою.

Несумісність: з Ялицею, Сосною, Кленом, Каштаном.

Люди, що народилися під знаком Яблуні, вельми сердечны, привабливі і симпатичні. Дивлячись на них, оточуючі починають думати про кохання, навіть якщо самі представники цього знака ні про що подібному не думають. Яблунь зовсім чужі холодний розрахунок, корисливість. Їх досить просто обвести навколо пальця і в той же час безпідставно називати простаками. Швидше, їм набагато більше підходить визначення фантазерів і філософів, які радіють буття і не мріють про те, щоб когось в чомусь переконати чи справити незабутнє враження. Людям, народженим під знаком Яблуні, притаманні вдумливість, інтелігентність, схильність до занять наукою. Втім, і інші речі можуть подобатися їм нітрохи не менше — такі як, наприклад, гарна кухня. Якщо вибирати вічне блаженство в іншому світі і швидкоплинні задоволення — в цьому, то Яблуня без коливань зробить вибір на користь других.

Яблуня — дерево дуже сентиментальне, чутливе. Любов цікавить її як теоретично, так, безумовно, і практично. Найчастіше зважується на заміжжя, не почуваючи до партнера великих почуттів (Яблуня — дерево дуже різнобічне), однак це не означає остаточного відмовлення від любові і почуттів. Не приймайте її, однак, за істоту легковажну. Інтелігентна, вдумлива і логічна, Яблуня має схильність до науки. Читає усе, що відноситься до цікавлячої її області. Сума її знань на подив велика, але вона не намагається нікого здивувати, просто читає усе для того, щоб угамувати свою допитливість.

Чоловіки Яблуні

Прекрасна стать неодмінно не залишить без уваги Яблунь. Хоча вони не відрізняються красою, зате надзвичайно привабливі і доброзичливі. Як правило, вони не відрізняються високим зростом, зате чудова постава справляє незабутнє враження.

Жінки Яблуні

Спокійне щастя — це не для дівчат-Яблунь. Щоб відчувати всю повноту життя, їм потрібна любов неодмінно зі стражданнями. Вони намагаються самі внести в своє життя такі зміни, щоб вона стала більш яскравою і захоплюючою. Досягнувши більш зрілого віку, вони як і раніше відчувають потребу в любові, думають про неї. Такого роду думки мають тенденцію матеріалізуватися: майже всі, хто зустрічається на життєвому шляху Яблуні, починають думати про те ж.

Любов і шлюб

У Яблуні може скластися дуже щаслива, гармонійна особисте життя, якщо їй посміхнеться удача і подарує зустріч з людиною, який відповідав би всім вимогам і побажанням. Представники цього знака незалежно від статі дуже вірні своїм партнерам, навіть не будучи зв’язаними узами офіційного шлюбу.


Залишити відгук