Венера у Тельці

Ніхто не вміє відчувати і цінувати безпосередню красу форми краще, ніж венеріанський Тілець. Для цього йому не потрібно, як Діві, прискіпливо докопуватися до всіх деталей, щоб переконатися в їх бездоганності. Він відразу бачить цілісність задуму і композиції, і передасть це відчуття вам, якщо ви будете уважні. Виражений естетичний акцент у сприйнятті світу повинен, здавалося б, отруювати йому існування, бо світ (ми вважаємо) часто безобразен, однак венеріанський Телець (якщо Венера не сильно вражена) дивиться на нього сильно по-іншому, бачить витонченість або, принаймні закінченість там, де ми її і не підозрюємо. В нижчій октаві Венера акцентує характерну тельцовскую розкішну млість, лінь і плотську розбещеність (сприйняття свого життя як послідовності зірваних квітів задоволення), у вищій дає постійне, самим своїм життям, творчість чудових форм.

При негативному розвитку характеру можливе формування схильності до грубості й обжерливості. Така людина сповнений марновірств щодо сфери міжособистісних стосунків. Він приділяє дуже велику увагу зовнішнім якостям ближнього, зациклюється на його недоліки і в цілому на рідкість злопам’ятний. При гармонійному розвитку характеру він з любов’ю поширює навколо себе підтримку і співчуття і сповнюється ніжними емоціями в контактах з оточуючими. В діях любові такої людини видно його абсолютна самовідданість. Він переживає і успіхи, і невдачі дуже напружено і глибоко. Його почуття сильні, насичені та яскраві. Пристрасність і чуттєвість дуже потужні. Любов сприймається такою людиною глибоко і серйозно. Для нього характерно дивовижне відчуття гармонії, краси і ритму. Він поширює навколо себе чарівне чарівність і магнетично притягує осіб протилежної статі. Така людина прагне спілкуватися гранично гармонійно. Він відданий і вірний партнеру, глибоко прив’язаний до сім’ї і домашнього життя. Його сміливо можна назвати людиною щирим, відкритим, звиклим перемагати неприємності великодушністю, благородством і впевненою надією на кращий результат справ.

Чуттєвість повниться первозданної стихійної енергією природи. Людина володіє рідкісним почуттям форми і художнім смаком. Більш за все цінує в інших і в собі працьовитість, завзятість і прагнення до гармонії. У його житті активну участь приймає самодействующая енергія Жіночого Початку. Його любов нерозривно пов’язана з турботою про коханого, в задоволеннях і насолодах він ніколи не втрачає розсудливості, керуючись безпомилковим відчуттям міри. В любові йому дороги зрозумілі всім, прості радості. Він не любить богемної вишуканості і химерною штучності. Інтимні проблеми він сприймає легко, просто і природно, без напруги і зайвої драматизації дозволяючи їх відразу ж після виникнення. Будинок такої людини сповнений предметів краси і завжди відкритий для гостей. Такі люди не терплять зради, зради і ненадійність — це просто ображає їх найкращі почуття. Це — чутливий і ніжний людина, яка глибоко розуміє природу і обожнює комфорт. Стабільність, врівноваженість та рівність його почуттів привертає увагу оточуючих. Переживання і пристрасті гармонізовані інерцією, уповільнені і приведені в порядок. У своїх прихильностях людина схильний довіряти сталою звичкою, часом просто лінуючись відгукуватися на спокусливі пропозиції «з боку».

Такої людини нелегко вивести з емоційного рівноваги, його прихильності міцні і стійкі, а тому звабити його дуже важко. У той же час у близькості ці люди невичерпні і невтомні, вони готові у будь-який момент вдатися до пошуків насолод. Любов у їхніх душах розквітає лише тоді, коли досягнуто спокій і безпеку. Вони вірні своєму партнеру і в свою чергу гранично довіряють йому. Ревнощі для них не характерна, а якщо й виникає, то лише за наявності вагомих причин. Потяг до партнера є ґрунтовним, потужним і глибоко врівноваженим. Характер такої людини можна назвати приємним і добрим, поведінку, спокійним і ввічливим. Ця людина любить розкіш і предмети мистецтва, володіє прекрасним чуттям у фінансових справах. Особливу увагу проявляє до чистоті й красі своєї одягу. Деколи надмірно прив’язується до грошових накопичень, які символізують для нього життєву стабільність і стійкість благоденства. Цей чоловік турботливий, володіє чудовою уявою і різноманітними художніми здібностями.

Його емоційні стани тривалі, а почуття глибокі. Він любяще, точний, уважний і правильний у всьому, що стосується гармонії форми і слідування традиції і в дружбі, і в спілкуванні, і в задоволеннях. У судженнях він проявляє рішучість і завзятість, в почуттях — стабільність і сталість. Він любить інших просто за те, що вони доставляють йому задоволення і гарантують зручність і затишок, зате і він по відношенню до них виявляє дивне благородство. Вступ в шлюб для такої людини часто відкладається, зате сімейне життя спокійна і радісна. Ця людина — практичний, привабливий партнер, який розглядається як благословення. Він сповнений співчуття до нужденних, але дуже не любить амбітних людей. Його серце мирне, світле і любляче. Розуміння їм краси форми, звуку і кольору може служити еталоном для оточуючих. Нерідко матеріальне благополуччя дістається у спадок від батьків або через шлюб.

Прихильності і почуття такої людини тривалі і постійні. Він більш за все потребує у вічній любові і непорушних почуттях. Він лояльний і надійний, хоча в любові деколи проявляється могутній власницький інстинкт. Він дуже чутливий, але зазвичай пасивний у близькості — більш за все бажає бути завойованим. Він обожнює гарне оточення, смачну їжу і надлишок фінансів. Будинок завжди оформляється з рідкісним художнім смаком. Велика увага приділяється прикрас і коштовностей, присутнє бажання здаватися молодше своїх років. Великий потяг до красивих і дорогих речей. Майже завжди хочеться займатися квітникарством та кулінарією. Нерідко такі люди мають мелодійний голос і чітко орієнтуються на якість вібрацій голосу співрозмовника, вбачаючи в їх особливостях якийсь психологічний знак.

Якщо Венера в Тельці – то любов спалахне до спокійною, лагідною і стабільною в настрої жінці. Це положення в гороскопі означає м’якість почуттів, загальну врівноваженість і гармонійність бажань, прагнення до стійких відносин, постійності у всіх його проявах і значеннях. Зміни та випадковості — зло для Тельця, бурі, пристрасті та екстремальні ситуації повинні обходити його стороною — до цього він прагне. В хорошому зірковому поєднанні, знак Тельця під впливом Венери — хороший йог і медіум, який прагне до можливо більш естетичного прояву в світі. У протилежному ефекті справа може дійти до міщанства, жадібності, фетишизму, сліпого поклоніння не тільки багатством, «золотому тільцю», але навіть і просто речей, використовуваних кожен день.

Венера в Тільце у жінки має наслідком здатність до постійності в любові, чистим тривалим почуттів і означає сильні прихильності. Вони вірні партнеру, але можуть бути і власниками, ревниво які оберігають «своєї» людини. Вступати з ними в протиборство часом навіть небезпечніше, ніж з Левицями або Скорпіонами. У Тельця-дівчата дуже розвинена прихильність до фізичного тіла коханої людини, їм важливий контакт — безперервний і теплий. Проста і нехитра життя, легка і природна чуттєвість, сексуальність, еротизм. Любов — не тільки в голові — вона в дотиках і обіймах.


Залишити відгук