Венера в Скорпіоні

На низькому рівні опрацювання Венера відверто заважає Скорпіону, раптово надаючи йому чуже його природі м’якість і провокуючи несподівані моменти гострого сприйняття прекрасного, що заважає йому як слід вкусити. В той же час його тягне до гармонійним формам, до соціуму, спочатку у формі отруйної критики мистецтва і соціальних норм, однак, хоча очевидно він усе заперечує, в глибині душі Скорпіон дуже прив’язаний до мистецтва і часом тонко і емоційно його відчуває.

По мірі опрацювання Венера все більше пом’якшує внутрішні протиріччя в його підсвідомості і дає йому тонкість сприйняття світу і, з часом, м’якість вираження. На високому рівні опрацювання це положення Венери вказує на художника з тонким емоційно-пронизливим баченням світу, чиї твори змушують нас внутрішньо змінюватися, глибоко впливаючи на наші почуття і довго не йдуть з чуттєвої пам’яті. Взагалі Венера сильно полегшує проблему емоційного самовираження Скорпіона, на низькому рівні через інтенсивну закоханість, на більш високому — через сублімацію в мистецтві.

Вона ж сильно розширює можливості сприйняття, але для цього йому потрібно відмовитися від первинної настройки на чисто грубо-енергетичну оцінку реальності і спробувати сприйняти більш тонкі естетичні потоки, до чого у неї у дійсності є прекрасні здібності. Поразка Венери їх радше підкреслює (а не послаблює), але робить смаки більш визначеними, і людина відчуває потребу зробити так, як йому здається красивим самому — так чути голос егрегора.

Негативний розвиток характеру формує надмірну схильність до чуттєвих задоволень і звичку до самозвеличування. Надмірна чуттєвість і неконтрольована, що часто призводить до марнування сил, аж до розвитку захворювань тіла. Стає характерною гнівна ревнощі при нестачі самовладання, неприборканість пристрасті, схильність до закулісної гри при бажанні досягти володіння предметом любові. При цьому людина не рахується ні з чим і йде на будь-які витрати. При позитивному розвитку характеру формується тип стриманого мудреця, глибокого відданого сім’янина, стійкого і суворого, щирого і невибагливого людини. Він володіє величезною притягальною силою і здатний до як завгодно глибоке самоконтролю. Його сексуальність висока, а чуттєвість пристрасна. Він цілком прив’язується до об’єкту своєї любові, проявляє дипломатичний хист і дивує багатьох творчою силою своєї уяви. У любові для такої людини характерна повна самовіддача. Для нього любов — це боротьба, аж до самопожертви. Сильна чуттєвість поєднується з вправністю і моторністю в сексі. В еротиці така людина розчиняється без залишку, молитовно самозабутньо — аж до втрати реальності і невміння володіти собою.

Свої інстинкти він прагне задовольнити будь-яку ціну. Щодо іншої статі виявляє виражений магнетизм. Ревнощі сильна і стійка, образи проявлених почуттів не забуваються ніколи. В любові людина вимогливий і прагне до кінця вичерпати пристрасть і тим самим загасити палаючий всередині вогонь бажання. Вкрай велика сила підсвідомих імпульсів. почуття глибокі і напружені, прихильності сильні і стійкі. Це людина з найсильнішими пристрастями і сильними емоціями, схильний драматизувати події своєї любовної життя, отыскивающий трагедію там, де її немає. Його головні проблеми — ревнощі, вимогливість до улюблених і нетерпіння в прагненні до чуттєвого задоволення. Питання любові і сексу для такої людини завжди центральний і важливі. При неправильному вихованні такі люди побоюються сексуальних відносин, тобто бояться того, чого найбільше потребують. Незадоволені і нетрансформовані сексуальні енергії можуть деформуватися і породжувати бажання мучити інших і схильність до жорстокості. Нерідко такі люди проявляють жорстокість проти самих себе, аж до безперервного самоїдства і мазохистской аутоагресії.

Майже завжди вони з презирством ставляться до забобонів і банальним нормам соціальної поведінки. Їх захоплення непередбачувані, можливо настільки сильний потяг до сексуального партнера, що рано чи пізно воно займає свідомість і підсвідомість. Найчастіше в питаннях любові і сексу ця людина приходить до конфлікту з загальноприйнятими настановами соціальної поведінки. Сам він сприймає це як конфлікт із власною совістю, в результаті чого приймається за старанне самокатування — і моральне, і тілесне. Сильні пристрасті і неприборканість потягу нерідко призводять до раннього шлюбу, який просочується ревнощами і скритністю, показною дипломатичністю і фанатичним прагненням до абсолютного володіння предметом любові. Якщо така людина розчарується в любові, то для свого колишнього партнера він може стати небезпечним ворогом, здатним на насильство і таємні гидоти. Є схильність до ексцентричності, можливо розвиток інтересу до незвичайних статевих переживань. Емоції дуже глибокі і стійкі, їх енергетичний джерело занурений в таємничі глибини психіки. Тому така людина нерідко не може зрозуміти причини та умови розвитку власних почуттів і прихильностей. Та й для інших він не дуже зрозумілий. Напружена творча енергія може з часом зробити його глибоко віруючою людиною, переконаним ідеалістом і містичним поетом.

Так як його дії вкрай інтенсивні та фіксовані на цілі, він глибоко зневіряється у тому випадку, якщо люди не відповідають на його почуття. В результаті кохання легко і швидко трансформується в ненависть. Його поведінка нерідко повно таємниці і замовчувань. Він ніколи не втрачає почуття власної гідності. Можливо поєднання невпевненості в собі і стурбованості проблемами сексу, якщо в свій час не вдалося реалізувати свою пристрасть до задоволень. При негативному розвитку характеру формується виражений егоцентризм і жорстокість. Людина волелюбний, благородний і марнотратний у витратах. Нерідко заробляє гроші за рахунок догоджати смакам інших. Любить розкіш і сенсації, свята і несподівані сюрпризи. Потягу до протилежної статі найчастіше супроводжуються занепокоєнням, розчаруваннями і засмученнями. Можливо розвиток мстивості, схильність до інтриг і скрытному образу дій. Якщо поведінка керується пристрастю, під впливом останніх можуть бути вчинені будь-які скільки завгодно дивні і небезпечні вчинки. Людина в глибині душі щиро пишається своїми сексуальними і романтичними пригодами. Сексуальність і чуттєвість явно домінують над розумом і високою емоційністю.

В інтимному зв’язку реакції вкрай напружені, аж до того, що часом така людина не рахується з партнером. В любовних відносинах явно бракує розуму і такту. При високому моральному розвитку формуються яскраві ідеали в любові і дружбі, і якщо партнер того заслуговує, то заради любові наш герой готовий йти на будь-які жертви. Не здатний до своїх любовних відносин ставитися з іронією і поблажливістю, бракує почуття гумору в оцінці своїх любовних прихильностей. Всі відносини сприймає вкрай серйозно.

Будучи вкрай емоційним, того ж очікує і від партнера, а тому в любовних відносинах схильний до радикалізму — або все, або нічого. Якщо такої людини залишити або зрадити, він буде вважати, що його принизили і образили, що неодмінно призведе до розвитку ревнощів, жорстокості та ненависті на ґрунті обдуреної любові. Якщо узи інтимному зв’язку будуть зруйновані, їх неможливо буде відновити в колишньому якості — у відносинах завжди буде присутній відтінок зневаги і зарозумілого байдужості. При поганому розвитку характеру можлива схильність використовувати особисту сексуальність для контролю над оточенням. Є бажання домінувати в шлюбі і співробітництво, що часто призводить до сутичок і ексцесів. Така людина завжди поводиться з гідністю, як би глибоко його не образили. Він діє стримано і дисципліновано, спираючись на притаманну йому впевненість у собі.

Чоловіки з Венерою в Скорпіоні зазвичай відносяться до досить складного типу особистості, вони шукають сильних почуттів і емоцій у відносинах, які зможуть поглинути цілком, будуть завжди пристрасними і дуже емоційними. Загострення пристрастей в любові і відносинах для такого чоловіка дуже важливий, саме тому прісні і поглинені рутиною відносини швидко йому набриднуть. Такі чоловіки хочуть гострих відчуттів. Спокій і рівне протягом відносин їм швидко набридають, тому таким чоловікам важливо, щоб у стосунках були складнощі і перешкоди, які потрібно долати, довго добиватися прихильності коханої, або відбивати вподобану жінку у іншого.

Ці жінки здатні відчувати дуже глибокі, складні і заплутані почуття. Вони знають, що таке справжня пристрасть і ревнощі, їм знайоме підступність, а в любові для них немає спокою. Фатальні і звабливі жінки нерідко також мають Венеру в знаку Скорпіона, але за холодної і гордовитої маскою може ховатися ранима і дуже тендітна душа. Такі жінки здатні до сильної прихильності, але без страждань їх любов не може існувати. Часто такі жінки хочуть мати владу над чоловіками і вміють використовувати власну чарівність, щоб зводити кавалерів з розуму. Ці жінки нерідко навіть готові використовувати магію і таємні знання для досягнення своїх особистих цілей. Жінки з такою Венерою – великі власниці у відносинах і хочуть, щоб партнери підкорялися їм завжди і належали тільки їм. Але в більшості випадків такого роду «установки» розпалюють відносини і призводять до конфліктів і сварок.


Залишити відгук