Венера в Стрільці

Венера орієнтує увагу та ідеали Стрільця в бік соціальну та естетичну, вона також впливає на його етику. Венера сильно пом’якшує грубий гумор і витівки Стрільця, направляючи його на сприйняття соціальної та психологічної реальності (своєї і чужої). Венеріанський Стрілець дуже чутливий до соціальних течій і ідеології і намагається на них впливати у відповідності зі своїми переконаннями, однак краще йому це вдається посередньо, через мистецтво, втім, якщо до Венери є аспект Марса або Юпітера, великі ораторські здібності.

Уражена Венера дає спокуса сильного снобізму, помилкової елітарності, націоналізму при опрацюванні, якщо в гороскопі є додаткові вказівки, може вийти яскравий художник соціального або філософського напряму, чиї твори буквально запалять в людях вища початок і сформують елементи істинної етики та самосвідомості. При поганій опрацювання догматизм в релігійних, естетичних і етичних позиціях, які нав’язуються оточення, особливо близькій, естетичний снобізм і елітарність (позиція красиво те, що вважається таким в моєму колі), однак, тим не менш, загальна життєрадісність, жвавість і товариськість (якщо немає сильного ураження), їх всі люблять, Венера з усіх планет, мабуть, єдина допомагає Стрільцеві у виробленні безпосередньо-чуттєвого сприйняття світу, що його надзвичайно прикрашає.

Характер такої людини можна назвати прямим, позитивним, рішуче і твердо сокрушающим будь-які перешкоди. При негативному розвитку він може стати різко егоцентричним, жорстоким, з глибоким переконанням у правоті свого корисливого, егоїстичної поведінки. Така людина надмірно чутливий і вразливий, безудержен і непостійний. То він розпорошує свої сили в нікому не потрібних любовних пригодах, то опускається до сухої офіційності та снобізму. Для нього характерні нестримне вихваляння, повна відсутність стабільності в почуттях і викривлені уявлення про природу і призначення сексу. При позитивному розвитку характеру людина волає до розуму оточуючих, проявляє рідкісну відкритість і безстрашність у боротьбі за ідеали соціального розвитку. Він стає зрілим, певним і внутрішньо зібраним. Його можна назвати високим ідеалістом і глибоким романтиком. У коханні проявляється багатосторонність і різноманітність, якщо емоційні інтереси широкі й незвичайні. Він дуже товариський, володіє розвиненим почуттям прекрасного і художнім смаком. Сочувственен, готовий допомогти ближньому в будь-яку хвилину, благородний і великодушний. Любить подорожі, обожнює демонструвати суспільству всю широчінь своєї душі.

Цей чоловік дуже влюбливий, з самого початку ідеалізують партнера, пламенен і напористий у демонстрації своєї прихильності. Для коханої він прагне дістати зірки з неба — і нерідко успішно робить це. В ньому сильно розвинене почуття обов’язку і справедливості, він найсерйознішим чином орієнтується на думки інших людей, точніше на загальні соціальні нормативи та установки. У любові проявляє рідкісну великодушність і щедрість, більше всього на світі прагне бути вірним і відданим. Ненавидить дріб’язковість і причіпки. До партнерові належить гранично доброзичливо — його кохання можна сміливо назвати «королівської». Любов такої людини сильна і тривала, часом він проявляє зайву довірливість. Це однолюб, прив’язаний до партнера не занадто сильно, зате надовго. Партнер неодмінно повинен бути інтелектуальний, утворений і культурен. У почуттях незмінно присутня шляхетність і порядність, навіть така благодійність в широкому сенсі слова. У любові він завжди незалежний, своїх думок і почуттів не приховує, у взаєминах чесний і прагне до граничної відвертості, залишаючись впевненим в тому, що справедливість восторжествує, і його неодмінно зрозуміють.

В партнері бачить духовного учителя — небудь сам надає йому духовне заступництво. Не надто переймався критеріями зовнішньої краси, найбільше значення має моральний авторитет і духовні переконання партнера. В якості супутника життя найчастіше вибирає того, хто може навчитися чогось високого і корисного. Найбільш сильний еротичний потяг відчуває до тих, кого глибоко поважає, приміром, пастирів і наставникам, керівникам і педагогам. Взагалі любов такої людини пронизана енергіями духовних, інтелектуальних і суспільних авторитетів. Може мати кілька улюблених одночасно, при цьому не відчуваючи навіть найменшого почуття провини, бо головне для нього — щирість у стосунках з кожним із партнерів. У коханні проявляється велика незалежність і щирість, а ось кокетство і почуття власництва начисто відсутні. Любов руйнується у тому випадку, якщо падає духовно-моральний авторитет партнера: розчарування негайно призводять до відчуження у відносинах. Почуття нашого героя сповнені щирості, інтелігентності, готовність дати відсіч всьому несправедливого, брудному і низькому. Це людина ввічлива і впевнений в собі, його помисли і плани грандіозні, а пристрасті напружені, але збалансовані.

Шлюб може виявитися щасливим і тривалим, на заздрість іншим. У любові виявляє непостійність лише до тих пір, поки не знайдеться гідний партнер. До цього ж любовні відносини незмінно присмачуються лицемірством, примхливістю і внутрішньою роздвоєністю. В емоційному відношенні це — високий ідеаліст, дотепний, товариський і схильний і флірту в період залицянь, поки офіційно не укладено шлюб. Він легко висловлює свої почуття, дружелюбний і відкритий, понад усе любить свободу і осмисленість переживань. Він шанобливий, схильний дотримуватися традиційних смаків, поважає сформовані століттями моральні цінності. Він швидше класик, а не реформатор, хоча і консерватором його назвати важко. Йому подобаються люди, схильні до філософії і всерйоз стурбовані проблемами вищої освіти. Нерідко партнером стає громадянин іншої держави. У любові нерідко прагне нав’язати свою думку ближнього, що і може стати основною причиною конфліктів. Натура вразлива, імпульсивна, витончена, з багатою уявою і пророчими здібностями. Наміри благородні, романтичний характер, нахили духовни, помисли милосердні. Прагне до встановлення загальної гармонії, вміло використовуючи при цьому синтез високих почуттів і глибокого розуму.

Сексуальна енергія досить висока, але майже завжди добре контролюється, у всякому разі, неприборканість інстинктивних потягів ніколи не ставить під питання гарантії соціального престижу такої людини. Такі люди люблять прикраси і яскравий одяг, вони прагнуть жити в комфорті, чудово обізнані про всі течії і напрямки в мистецтві, нерідко дружать зі знаменитостями. Тим хто буде їх любити, необхідно врахувати, що люди такого складу у всьому керуються лише духовними ідеалами і високими цінностями і принципами, а тому до них і варто апелювати. Вони привітні, живі, попереджувальні і завжди готові допомогти. Вони прагнуть будувати свої емоційні відносини, виходячи з найбільш стійких, об’єктивних і прийнятних для суспільства в цілому принципів, заснованих на моральних і релігійних цінностях. Традиційні поняття моралі дають їм внутрішню опору і надійність у відносинах з коханими. Майже напевно вони спробують звернути коханої у свою віру, щоб створити спільну основу для розвитку відносин.

Романтичні пригоди цілком можуть їх зацікавити, але не настільки, щоб вони зрадили свої ідеали і відмовилися від свого соціального зростання. Вони досить представительны і респектабельні, їх вічно охоплює жага повного достатку. Люблять незвичайні квіти, пишні форми і продумано оздоблені інтер’єри. Особливості їх художнього смаку полягають в пристрасті до грецькій архітектурі і симфонічній музиці. Вони обожнюють ритуали і церемонії. Їх завжди тягне вдалину, вони майже обов’язково подорожують у своїй життя хоч кілька разів. Деколи їх оцінки того, що відбувається драматичні і навіть кілька театральні. У любові для них дуже небезпечно нетактовно нав’язувати близьким людям власні переконання та моральні принципи, а також втрачати грунт під ногами, намагаючись напролом впровадити моральні ідеали в розмірений порядок буднів.

Якщо чоловік народився з Венерою в Стрільці, він здатний швидко захоплюватися жінками і впадати у пристрасть з головою. При цьому зберігати вірність йому буває дуже важко, адже моногамні стосунки йому прийняти непросто. Такі чоловіки шукають виняткову жінку, що розвивається, завжди нову, яка прагне до нових цілей. Їм потрібна краща жінка, яка виділяється з натовпу, яскрава і примхлива, не схожа на інших. Якщо жінка буде завжди відповідати таким їхнім уподобанням, то стосунки можуть тривати довго, а шукати пригод цим чоловікам буде не потрібно. Дуже підходять для них жінки-Овни, Леви і Стрільці. Також чоловіки з такою Венерою воліють інтелектуалок, веселих і відкритих, зі здоровим почуттям гумору і тягою до пригод. Нерідко такі чоловіки живлять пристрасть до іноземкам.

Жінки з таким становищем Венери зазвичай мають веселий характер, люблять авантюри і пригоди, а у відносинах звикли вести себе активно, нав’язуючи свою точку зору партнерів. Зазвичай такі жінки мають потребу в партнерах, які мають гарні перспективи в плані кар’єри, адже у шлюбі вони дуже хочуть підвищити свій соціальний статус. Навіть якщо чоловік не буде великою людиною, його повинні поважати і цінувати на роботі або в колі близьких людей. Також в партнерських відносинах для них важливо, щоб чоловік міг дозволити їм розвиватися, пізнавати нове. З ним жінці повинно бути цікаво, повинні бути спільні погляди. Ці жінки також дуже люблять подорожувати і нерідко заводять романи з іноземцями. Вони стежать за модою, обожнюють все закордонне, воліють виглядати яскраво і помітно. Вони люблять навчати і навчатися, вивчати чужі культури, їм цікава філософія і релігія інших народів.


Залишити відгук