Венера в Рибах

Венера дає Рибам велику естетичну тонкість і сприйнятливість до краси, це естети по природі. Розвинені венерианские Риби — це художники, поети, музиканти, але на більш високому художньому рівні, ніж розвинені місячні Риби, які зате більш інтуїтивні. Естетичний принцип багато в чому визначає етику венеріанських Риб, для яких краса вчинку часто означає його етичність, що на низькому рівні самосвідомості може означати стати крайньої безпринципністю і безвідповідальністю.

Це положення Венери (якщо немає сильного ураження) означає чудову соціальну адаптацію, венерианские Риби зацікавлені в житті оточуючого їх суспільства і прикрашають будь-який колектив, їх вага люблять за елегантність, красу, уважність до інших, м’якість обігу. При сильному ураженні примхливість в поведінці, особливо у суспільстві, високі етичні і різкі естетичні вимоги до інших, які щохвилини змінюються — положення Венери, характерне для примадонн.

При опрацюванні від венеріанських Риб виникає відчуття божественної краси і гармонії, вони поширюють благодать, де б вони не з’явилися, і звичайна людина відчуває близько них почуття навіть не любов, а швидше благоговіння, їх хочеться взяти під скляний ковпак, щоб захистити від бруду світу, яка насправді дивним чином їх не зачіпає. Однак досягти цього нелегко: по шляху розвитку Венери зустрінеться чимало чорних вчителів, збройних ваксою, смолою, дьогтем, і венеріанської Рибі потрібно чимало мужності проковтнутих сліз і самовідданості, щоб бруд перестала липнути до неї.

Характер слабкий, нестійкий, в’язкий і нестриманий. При негативному розвитку особистості, формується тип людини, яка прагне прислужитися іншим з будь-якого приводу і раболепствующего перед сильними світу цього. Відзначається недолік самовладання, малоприємна недбалість, нестримність у любовний потяг і пристрасть до розкоші і зручностей. Людина настільки сильно прагне насолод, що будь-хто може його звабити без праці. Характер потайний, мінливі відносини самі собою і нестійкі. При позитивному розвитку характеру людина проявляє до інших дивне співчуття, самовіддано висловлює всім свої симпатії як у словах, так і на ділі. Для нього характерна сильна і глибока емоційність, здатність на самопожертву і готовність у будь-яку хвилину кинутися на допомогу ближньому. Він альтруистичен і безкорисливий в найглибшому сенсі цих слів. Його стосунки з людьми повні нюансів, тонкощів і ніжних натяків. Людина любить жертвувати собою заради інших, розчиняючись в почуття відданості і любові. Глибоко розуміє внутрішній зміст художніх шедеврів. Здатний до високих релігійно-містичним экстазам. Він відчуває потребу жаліти інших, співпереживати їм як в горі, так і в радості, причому до повного самозабуття. Нерідкі воздвиження почуттів, часто проявляється незвичайна дбайливість про незнайомих людей. Його почуття перебувають у режимі очікування, завжди готові наситити і облаштувати життя ближнього.

Він постійно відчуває глибоку тугу за високої ніжності й витонченому сексу, в яких можна було б забути всі труднощі і дисгармонії земного буття. Він виявляє щире співчуття до тих, хто не знає ні платонічного, ні тілесної любові. Чуттєва життя такої людини м’яка, пластична і мрійлива. У любові він проникновенен і сочувственен, щиро ідеалізує образ коханої і всіма силами прагне реалізувати в ньому вища, духовне, космічно прекрасне. Натура милосердна, обожнює природу і тварин і тонко відчувають красу. В цілому емоційна сфера може бути названа гармонійної, співчуття і співпереживання дуже сильні. Цих людей можна назвати геніями любові, ідеально відчувають своїх партнерів. Їм не відомі егоїстичні мотиви, відсутня зацикленість на протиріччя і проблеми, вируючих в підсвідомості. У сприйнятті труднощів і настроїв коханої людини вони розчиняються повністю, забуваючи про все на світі і цілком відмовляючись від самих себе. Потреба в ніжності і ласці фантастична. Їх залучають тільки найтонші, найглибші й піднесені партнери, здатні по достоїнству оцінити всю глибину їх сприйнять і вступити в найтонший резонанс на фундаментальному рівні психічного взаємодії. Може спостерігатися деяка розпливчастість у сприйняттях, утрудняє нормальне життя надчутливість і схильність до неусвідомленої прихильності забобонів.

Ці люди не тільки ранимі, але і вкрай образливі, навіть у дрібницях, які сприймаються ними нерозривно пов’язаними з усім контекстом особистих відносин. Для таких людей характерна сентиментальність, привітність, вишукана чуттєвість, всепроникаючий духовний еротизм, тонке почуття гумору і м’який скепсис щодо матеріальних проблем. Якщо сімейне життя не задовольняє їх високих запитів, вони можуть почати шукати задоволення де завгодно, лише б спробувати реалізувати своє глибинне прагнення до справжніх переживань любові. Це добросерді, одухотворені люди, без любові відчувають себе втраченими в цьому житті. Їх інтуїція гранично глибока, вони люблять творити і легко надихають на творчість оточуючих. Нерідко вони мовчки страждають, пригнічуючи свої почуття в близькому, з побоювання виявитися незрозумілими. Їх схильність до самопожертви прямо-таки притягує до них всіх страждаючих і незаслужено ображених. Можливий розвиток надмірної емоційної залежності від оточуючих, небезпечно також неусвідомлюване прагнення маніпулювати почуттями інших з тим, щоб поставити їх в залежність від себе. Їх сексуальні фантазії і плани реалізації потягів часом нереалістичні, а бажання задовольнити пристрасть велике. Тому вони нерідко не виявляють достатньої чіткості у виборі сексуального партнера. Ці люди у всьому благодійний і благородні, вони легко відгукуються на співчуття і всіма силами намагаються допомагати слабким і хворим з тим, щоб полегшити їх страждання.

Вони легко надихає бадьорими закликами і самовіддано виконують свій моральний борг перед іншими. При нормальному розвитку формується життєрадісна, привітна і гостинна натура, любляча тихі компанії і спілкування з друзями, прагне до миру і спокою. При ухилянні у розвитку можливе формування стійких депресивних настроїв, а також прояв лінощів і неробства, аж про несвідомого паразитизму. Такі люди найчастіше підпорядковуються іншим — і емоційно, і на службі, і в ідейному плані. Особливої прихильності збереженню уз офіційного шлюбу не зазначається, так як вони не вважають це важливим і значущим. У навколишніх подібне ставлення до питання збереження сім’ї може залишати враження безтурботності і необов’язковість. Цих людей легко обдурити, шахраї часом чимало заробляють на їх довірі і небдительности. Їм чужі ловкачество і груба хитрість, хоча собою вони володіють настільки, що можуть обдурити будь-якого скільки завгодно ефективно. Нерідко в кар’єрних питаннях ними допускаються дивні помилки, із-за чого вони надовго залишаються в підлеглому положенні. Це — природжені миротворці і натхненники. В їх душі принцип любові і гармонії досягає свого найвищого розвитку. Вони одружуються тільки по любові — ніякі інші аргументи в їх виборі ролі не грають.

Вони майже фізіологічно відчувають свій зв’язок з усім живим. Вони володіють особливим даром безпосередньо сприймати відчуття близького, а тому пропозиції «побути у чиїй-небудь шкурі» призводить до майже фізіологічного резонансу з внутрішнім світом інших людей. Їхня душа спроможна ототожнюватися з кожним предметом і суб’єктом. Вони романтичні і ідеалістичні, і якщо не отримують щирих доказів любові, то відчувають себе самотньо, розчаровано і розгублено. Самі собі вони нерідко здаються мучениками, як воно насправді і є, бо їх душевна життя занадто тонка і музикальна для досягнення гармонії з поверхневим і грубим пристроєм зовнішнього існування. Тому для таких людей характерні невротичні стани і психічні зриви. Вони сповнені творчих задумів, інтуїтивних натхнень, поетичних і музичних натхнень. Багато своєкорисливо використовують їх надмірну чутливість до любові інших людей. Чутливість примушує їх боятися опинитися бути відкинутими, бо вони дуже легковірні і дозволяють іншим себе обманювати. Такі люди бояться виявляти свої почуття з всій їх повноті і глибині, вони таять у власні переживання в скарбниці душі, а тому нерідко не вирішуються встановити бажані романтичні зв’язки з тими, хто їм подобається. Той, хто їх любить, незмінно користується абсолютним впливом як на їх внутрішній світ, так і на їх зовнішню поведінку. Часто вони опиняються в ситуації нерозділеного кохання, часто родичі та близькі люди маніпулюють ними з приходь. А все тому, що надмірна сентиментальність і сильні почуття позбавляють їх можливості реалістичної оцінки того, що відбувається і заважають об’єктивно сприймати оточуючих.

Чоловіки з таким положенням Місяця вміють любити самовіддано і дуже ніжно. Вони здатні дарувати коханим співчуття, відчуття єдності і сильну прихильність. Вони досить емоційні і почуття для них грають не останню роль в житті, саме тому такі чоловіки частіше одружуються саме по любові, а не з розрахунку. Але однолюбами їх складно назвати, вони часто закохуються. У жінок такі чоловіки дуже цінують вміння співчувати, жаліти, здатність на благодійність і жертовні вчинки. Також їм властиво ідеалізувати партнерок, що часто може приводити до розчарування. Чоловіки з Венерою в Рибах далеко не завжди здатні любити одну жінку. У них цілком можуть існувати паралельні життя, причому, кожну з жінок вони будуть щиро любити.

Венера в Рибах у жінок дає їм сильні почуття, здатність повністю розчинятися в коханій людині. Вони вміють співчувати і співпереживати, дуже чутливі і також як і чоловіки. дуже серйозно ставляться до почуттів, прагнучи до шлюбу тільки по любові. Жінки з такою Венерою здатні ідеалізувати обранців так, як ніхто інший. Деколи вони здатні на такі жертви, що можуть віддати все, навіть життя, заради коханого. Однак іноді вона, навпаки, вимагає жертви з боку партнера. Жінкам з Венерою в Рибах потрібно постійно відчувати закоханість, а це може спонукати їх бути непостійними в любові і часто міняти партнерів. Дуже часто вони є жертвою безперспективних відносин. Їх любов часто будуватися на жалості до партнера, тому якщо чоловік сильний і незалежний, їм він може зовсім не подобається.


Залишити відгук