Венера в Діві у Чоловіка

Чоловіки з Венерою в Діві зазвичай намагаються знайти собі жінку гарненьку, розумну, дисципліновану і, можливо, орієнтовану на кар’єрне зростання. Один чоловік писав у анкеті: «Чоловікам з Венерою в Діві не подобаються жінки, які асоціюються з сексуальною розбещеністю. Вони люблять «чистих» жінок». Цим чоловікам подобається, коли жінки акуратно одягнені і прискіпливі у виборі одягу, а також коли вони люблять свою роботу. Особливо привабливий для цих чоловіків образ «акуратною леді в довгій спідниці, готує корисну для здоров’я їжу».

З Венерою в Діві чоловікові важко вийти за рамки скромності і порядку, тому він боїться зізнатися в своїх почуттях. Його приваблюють непомітні, працьовиті, трохи кутасті жінки. Вигляд жінки, стурбованої своїми справами, грає для нього роль сексуального стимулу. Тому в числі його обраниць виявляються і колеги по роботі, і підлеглі. Він особливо вимогливий до чистоти і акуратності, не виносить нечищеному взутті і безладдя в одязі, чутливий до запахів. Від жінки завжди повинен виходити приємний аромат чистоти і свіжості. Її одяг не повинна зберігати запахи кондиціонера для білизни або слідів приготування обіду, нехай навіть дуже смачного. Така проза життя здатна начисто відбити його сексуальне бажання.

Він не виносить занадто великого напору і активності з боку жінки. Навпаки, якщо його про щось попросять, ніколи не відмовить. Якщо жінка хоче підкорити такого чоловіка, їй слід дотримуватися старанність у всьому, носити білосніжну білизну. Час від часу їй бажано дотримуватися будь-якої дієти, залучаючи в цю справу і свого партнера. Щоб залучити такого чоловіка, слід вибирати строгий діловий стиль в одязі, уникати строкатості і достатку аксесуарів. Він звертає увагу на руки жінки, які повинні бути постійно чимось зайняті — авторучкою, телефоном або папкою з паперами.

Жінка повинна бути небагатослівна, рассудительна, логічна, виражатися гарною літературною мовою і уникати жаргонних слівець. Її головна прикраса — посмішка, від якої її неяскрава зовнішність набуває неповторну чарівність. Чоловіка приваблює струнка жіноча талія, яку бажано підкреслити широким поясом або декількома тонкими ремінцями, пряжками, ґудзиками, застібками, шнурівкою, корсетом. Важливий сексуальний стимул — відновлення порядку в одязі, наприклад, допомогти застебнути гудзик, затягнути ремінець, зашнурувати високий черевик і т. п. Сексуальним моментом може бути навіть процес прибирання, наприклад рухи рук жінки під час прання або миття вікон.

У чому ж відмінність чоловіки з Венерою в Діві від більшості чоловіків? Справа в тому, що такі чоловіки дуже вибагливі в плані вибору партнера, їм дуже важливі манери, схильність до чистоти і порядку, і навіть дохід батьків обранки. Адже такі чоловіки часто намагаються одружитися з розрахунку. Інтелект не менш важлива риса супутниці життя для чоловіка з Венерою в Діві. Тому часто буває, що вони одружуються на своїх колегах. Причому на найбільш розумних, на володаркою середнього коефіцієнта інтелекту вони навряд чи одружуються.

Подібно жінкам, які народилися під цим знаком, такі чоловіки особливих перспектив для себе в плані любовних відносин не бачать. Венера в Діві у чоловіка визначає любов занадто вузько і надмірно завищує планку вимог. Це неминуче створює проблеми, тому що люди прирікають себе на розчарування або почуття провини. Єдине «ліки» від цього — бути реалістом і ретельно аналізувати свої справжні бажання, потреби і здібності в плані побудови відносин.

Які ж чоловіки з Венерою в Діві в роботі? Варто відзначити, що роботяги вони дуже хороші. По — перше, тому, що вони володіють хорошими аналітичними здібностями, а по-друге, вони виявляють суворість як до себе, так і до підлеглих. На службі він прагне порядку на робочих місцях, нехлюйство він точно не потерпить. Що стосується керівних якостей, чоловік з Венерою в Діві – начальник досить жорсткий. Для виконання плану він здатний протриматися співробітників до пізнього вечора, причому буде працювати до перемоги разом з підлеглими.

Чоловік, народжений в момент, коли Венера в Діві, — особистість неоднозначна. Він дуже своєрідна людина, основною відмінною рисою якого є талант знаходити якісь недоліки в інших. Причому знайдені ним навіть незначні недоліки, на які інша людина і не звернув би уваги, така людина роздуває до неймовірних розмірів. Любов для таких чоловіків — поняття швидше суспільне, ніж приватне. Вони готові любити весь світ і дарувати свою любов оточуючим людям. Це Венера в Діві у чоловіка визначає таку систему поведінки. Не можна говорити, погано це чи добре. Просто оточуючим людям необхідно, знаючи таку рису характеру, навчитися з цим жити.

Змиріться з тим, що чоловік з Венерою в Діві ніколи не прийме дрібні недоліки, наявні у кожної людини. Так вже влаштований його внутрішній світ, і такий його погляд на життя. З цим нічого неможливо зробити, і виправити цей факт теж не надається можливим. Але в своїй більшості така модель поведінки є захистом. Чоловіки бояться, що їх можуть експлуатувати, і щоб запобігти це на рівні зачатка, виникає така модель поведінки. Ця функція як би відсіває з оточення людей, не гідних перебувати в колі близьких знайомих і рідних.

Венера в будинках гороскопу наділяє Діву непереборним бажанням бути індивідуальністю, а також бажанням і прагненням до того, щоб так само вважали оточуючі люди. Але, як би це сумно не звучало, такий чоловік буває дуже рідко щасливий в коханні. І, незважаючи на ретельний відбір оточення, він все одно то й справа не може відрізнити справжнє кохання від фарсу і брехні. Дуже часто чоловіки закохуються в негідних і нещирих представниць прекрасної статі, які не відчувають до них взаємних почуттів. Причому чомусь найчастіше друга половинка, як здається Діві, гідна його як особистість, сама ніколи не буде захоплюватися своїм обранцем і трепетно ставитися до нього, як до людини. Це насправді дуже сумно. Адже сам по собі цей чоловік – дуже гарний і привабливий чоловік, наділений неабияким почуттям гумору, яким наділяє його Венера, яка перебуває у Діві.


Залишити відгук