Венера в Тільце у Чоловіка

Чоловіки з Венерою в Тільце відрізняються терплячістю і розумінням, що істотно пом’якшує їх дуже навіть агресивну вдачу. Вони люблять прості життєві радості, і, напевно, як ніякі інші чоловіки, вони люблять домашній затишок і насолоджуються їм. Їх зазвичай тягне до жінок надійним, серйозним, «земним», на яких можна покластися, які подбають і нагодують. Венера в Тільце у чоловіка означає, що між интеллектуалкой і господарської особливої він вибере другу. Вони не заперечують проти того, щоб партнерка була розумною і цікавою особистістю, але пріоритетними для чоловіків з Венерою в Тільце є все ж більш приземлені якості.

Його приваблюють жінки з добре розвиненою округлої фігурою, іноді — схильні до повноти. Жінка, з якою йому було б добре, повинна виглядати милою, ніжною, спокійною, доглянутою. Він цінує чуттєвість, ласку і сексуальну чуйність. Жінці слід ретельно підбирати свої вбрання і прикраси, переважно з кольорових каменів. Важлива для чоловіка частина жіночого тіла — область шиї, тому функцію сексуального стимулу будуть виконувати різні коміри, волани, оздоблення мереживом, шарфики, пов’язані навколо шиї. З прикрас — намиста, ланцюжки, банти, камеї, стрічки, квіти. Бажані довгі, висячі сережки, які погойдуються в такт вашим рухам.

На чоловіка з Венерою в Тельці блискуче подіють грайливі завитки на задній частині шиї, локони і складні зачіски, довге хвилясте волосся, підняті і зібрані в пучок. Повні, соковиті губи, злегка відкритий рот, загадкова усмішка відразу ж викликають у неї емоційний відгук. Дуже важливий тембр голосу — глибокий, бархатистий, злегка вібрує. Якщо жінка вміє співати або хоча б тихенько мугикати — це привносить додаткову нотку у звабу.

Чоловік обожнює дивитися, як жінка їсть, може сам годувати її з ложечки, пропонуючи найбільш ласий шматочок. Один з сексуальних епізодів — спільна трапеза, де подаються вишукані соковиті фрукти і солодощі. Чоловікові з Венерою в Тільце подобається спостерігати, як жінка крутиться перед дзеркалом — одягається, роздягається, прикрашає себе, робить макіяж. Не позбавляйте її цього задоволення. Відпочинок на природі з гарним ландшафтом і м’якою погодою здатний викликати у нього справжній любовний трепет.

Цей чоловік володіє талантом бачити красу простих деталей побуту, інстинктивно відчувати речі і їх поєднання. Він вміє створювати для себе комфортні умови і насолоджуватися простими радощами життя, не виходячи з власної оселі. Чуттєвий, привабливий і влюбливий, він вкрай важко переносить невдалі романи. Йому досить важко правильно зорієнтуватися при виборі особистості, так як він спирається більше на почуття, ніж на логіку. У нього достатньо розвинені художні нахили, часто він всерйоз цікавиться музикою.

Такий хлопець цілком може бути ледачим, але в його випадку це виглядає чарівно. Жінки самі тягнуться до нього, відчуваючи спорідненість, адже він саме чарівність і розуміння. У негативному аспекті проявляються, зарозумілість, святенництво скупість, вузькість поглядів і снобізм. Його ідеал – красива жінка з розкішною фігурою, домовита і спокійна, але тяне і приваблива, що дозволяє йому перебувати поруч з нею. Варто відзначити, що сам він може бути яким завгодно: ексцентриком, неформалом і екстраординарною особистістю, але його обраниця зобов’язана проявляти тільки традиційні жіночі якості, як то домовитість, жіночність, вміння поступатися і спокійний норов.

Візитна картка представника Венери в Тельці – це привабливий зовнішній вигляд, приємний голос, задоволений вигляд і гарний настрій. Він завжди виглядає стильно і доглянуто. До свого зовнішнього вигляду він ставиться дуже уважно, адже це, безумовно, допомагає йому досягти успіхів у різноманітних сферах життя. Він завжди пам’ятає, що навіть незначні недоліки у зовнішньому вигляді можуть зіпсувати все враження. Погляд жінок цей чоловік радує завжди чистими і доглянутими волоссям і акуратною стрижкою. Він одягається зі смаком у речі від добротних і відомих брендів і від нього завжди приємно пахне.

У виборі стилю він віддає перевагу повсякденно-діловій, який може поєднувати з вуличним одягом. Обожнює натуральні тканини і слід приказці: «Купуй найкраще з того, що можеш собі дозволити». Ніколи не стане носити дешеву взуття, так як черевики, придбані на ринку, завжди можна відрізнити від магазинних з першого погляду. Одним словом, це справжній метросексуал!

У цілому його характер цілком відповідає земній і фізичної любові. Він демонстративно великодушний по відношенню до своєї партнерки (часом понад усяку міру). І іноді його почуття можуть бути просто виснажливими, так як він робить все, щоб жінка належала тільки йому. Він знає, що подобається дівчатам і пишається своєю зовнішністю. Дуже часто дівчата самі проявляють ініціативу, щоб привернути його увагу. Здавалося б, все просто чудово, але все не так просто: у нього існує один важливий пунктик, щоб почати серйозні стосунки, перший крок обов’язково повинен виходити тільки від нього. У надмірно напористою панночки дуже мало шансів на успіх. Жіночу нав’язливість він на дух не переносить.

Чоловік з Венерою в Тільце воліє сам обирати кохану, з якою обов’язково проявить всю глибину почуттів. Тому не варто дивуватися, що при першій зустрічі вам важко буде зрозуміти, чи подобаєтеся ви йому чи ні. З-за своєї природної обережності, він ніколи не стане відразу демонструвати свої справжні почуття. Більше того, він з тих чоловіків, які не поспішають кидатися з головою у вир нових стосунків. Йому потрібно дізнатися дівчину трохи (раптом ви не заслуговуєте його довіри). Мрія всього його життя – це стабільна і розмірене особисте життя. Йому не подобаються мексиканські пристрасті і зайвий драматизм, поверхнева закоханість не для нього. Його пристрасть виникає далеко не відразу і росте непомітно і дуже повільно, але, коли його почуття вирують, то більш чуттєвою Венери не можна знайти, хоча він може всіляко приховувати.

Не хвилюйтеся на його рахунок: якщо вже він вибрав вас, то ні за що не відступить. Бажання і почуття для нього – це одне і те ж. Він вельми передбачуваний у вчинках і постійний у смаках. А тому, якщо жінка проявить терпіння, і дочекається, коли його почуття включаться, то перед нею постане самий м’який, ніжний, добрий, терплячий, уважний і пристрасний чоловік. Але ніколи не варто зловживати його довірою або випробовувати терпіння: хоч його й важко вивести з рівноваги, але якщо вже це трапиться, то мало не здасться!

Розлютившись одного разу, він ще довго не буде заспокоюватися. Одним словом, потужні наслідки гарантовані. До того ж, після такого він легко може стати недовірливим, недовірливим і ревнивим. По натурі представник Венери в знаку Тельця є великим власником, який прагне безроздільно володіти коханої. Але, якщо раптом виявиться, що обраниця не відповідає ідеалу, то він не захоче ніяких примирень і потім довго буде страждати через розбитого серця. Цей чоловік не переносить будь-яких суперечок, особливо на підвищених тонах, не шанує зміни в житті, чого часто докучає собі та іншим власною нерішучістю. Це вірний і відданий друг, який дійсно тримає дане слово. З приятелями дуже люб’язний і готовий у будь-який момент допомогти їм.

Досить потайливий, коли мова йде про особисте життя. Ніколи не скупиться на близьких і дорогих йому людей, але може бути скупим, особливо на початку відносин. Можна довго не бачити його щедрості, від того, що він завжди думає про завтрашній день. Цей хлопець неймовірно практичний, обожнює займатися проектами, які приносять фінанси, так як гроші є досить болючою для нього темою. Коли їх мало, то він збирає, ну а багато їх, як відомо, не буває. Венера подбала про свого підопічного і наділила його успіх у фінансових справах, це може бути виражено в отриманні раптового спадщини або укладення вдалого шлюбу. Тим не менш, він любить не тільки заробляти, але і витрачати (бажано на щось істотне). Одним словом, з таким чоловіком не пропадеш, матеріальне благополуччя забезпечено.

У відносинах для нього в першу чергу важлива не тільки фізична, але і душевна близькість. Він не може жити без фізичних контактів будь-якого роду: любить цілуватися при зустрічі, триматися за руки, обніматися. Він досить чутливий до дотиків, не дивно, що особливе місце в його житті відведено масажу. Він і сам може стати прекрасним масажистом. Ласка для цієї людини дуже важлива: безумовно, він і сам любить пестити, але все-таки воліє, щоб пестили його. Цілком можливо, що вираз «телячі ніжності» з’явилося завдяки представнику Венери в Тельці.

Цей чоловік відрізняється розумінням і терпеливістю, що досить часто пом’якшує його нерідко агресивну вдачу. Він любить і цінує прості радощі життя, і, як ніякий інший чоловік, обожнює затишок і по-справжньому насолоджується ним. Зазвичай його тягне до серйозним, надійним і приземленим жінкам, на яких можна покластися, які нагодують, обігріють і цілком подбають. Такі представники планети Венера не мають нічого проти того, щоб обраниця була цікавою і розумною особистістю, але все-таки є обов’язковими приземлені якості.


Залишити відгук