Венера в Скорпіоні у Чоловіка

Чоловіки з Венерою в Скорпіоні часто мають аурою сили, таємничості і сексуальності. Вони чекають від партнерки повної відданості і хочуть регулярно її бачити. Жінки часто характеризують свої відносини з такими чоловіками як вимога повної та безкомпромісної вірності: «Він хоче, щоб я приділяла йому всю свою увагу і всіляко демонструвала свою любов; він не хоче ділитися мною ні з ким», «Він так тонко відчуває мене, що відразу здогадається, якщо у мене виникне зв’язок на стороні». Венера в Скорпіоні у чоловіка тягне його до жінок, які інтенсивно випромінюють почуття і еротичну енергію, — і чим витонченіший, тим краще (їм не по нутру екстравертна гламурність вогняної стихії).

Чоловік з Венерою в Скорпіоні діє на рівні інстинктів, які досить важко прорахувати. І все ж спробуємо зробити це. Часто його приваблюють фатальні жінки, на обличчі яких залишилася друк пристрасті або ж в їх поведінці читається напруженість почуттів. Він може звернути увагу на будь-яку жінку, яка виділяється в компанії своєю поведінкою, одягом, гучним розмовою, риданнями або сміхом. Він не може відмовити жінці в сексі. І навпаки, він може провокувати жінок, як змій-спокусник, вишукуючи в них слабкі місця і інстинктивні прояви. Він знаходить задоволення в таємниці, секрети, небезпеки, загрози, незвичайних ситуаціях, страх і ризик.

Його мало хвилюють байдужі, занадто спокійні жінки, уникають сумнівних ситуацій. Якщо він знаходить відповідну своєму настрою жінку, то він прагне з нею злитися в єдине ціле. З таким чоловіком можна відчути незвичайну пристрасть, але дуже важко підтримувати такий накал довгий час. Зовнішність, фігура або одяг жінки його мало хвилюють, тому що він здатний позбавити її внутрішнім зором і розгледіти його справжню суть. Схоже, що таким був прославлений Дон Жуан, для якого не існувало некрасивих жінок. Кожна жінка в його обіймах ставала чарівною красунею. Пристрасний шепіт або багатозначне мовчання, природний запах тіла краще будь-яких спеціальних прийомів зможуть порушити цього чоловіка.

Важлива частина тіла — все, що підкреслює належність до жіночої статі і відкрито висловлює чуттєвість і пристрасть. Не тільки відверті пози, напівпрозору білизну, поєднання червоного і чорного, обтягуючий одяг, шкіра, ремені, пряжки, металеві прикраси, але навіть який-небудь дефект або диспропорція можуть спровокувати у нього бурхливу сексуальну реакцію. Чудово діють маска, вуаль на капелюшку, високі чоботи до стегон, пояс для панчіх, татуювання і родимки на тілі. Прекрасний сексуальний стимул — екстремальна ситуація, підвищує адреналін, а також ризиковані види спорту — стрибки з парашутом, підводне плавання, альпінізм і дельта-планеризм. Подібний ефект викликає споглядання виру, виру, спільне відвідування лазні, сауни.

Це дуже привабливий, емоційний і почуттєвий людина з внутрішніми конфліктами, без яких він не уявляє власного життя. Зустрівши його в компанії, ви відразу зрозумієте, що такій людині важко бути ввічливим, так як для цього йому завжди доводиться робити над собою зусилля. Чоловік з Венерою в Скорпіоні найчастіше спілкується з людьми з уїдливість і сарказмом (на що не варто сильно ображатися, так як це у нього в крові). Це люди з високою самооцінкою, але якщо заглянути в них глибше, то стане ясно, що найголовніша їхня трудність – просто жити. Для досягнення успіху у них є все: і сила, і енергія, і розум. Дратівливість цього чоловіка провокує появу ворогів. Він – людина крайнощів і буває не в міру зухвалим. Він досить замкнутий і обережний, хоча з боку може здатися, що це справжня щирість, така його захист від світу. Природно, його довіру потрібно заслужити (спочатку він надзвичайно довірливий).

Чоловік з такою Венерою дуже запальний і довго пам’ятає образу. Зради або зради він буде пам’ятати все життя (тому буде мстити у будь-якому випадку), що і говорити — гнів його страшний. Такого Скорпіону складно виразити себе: він воліє відмовчуватися і тримати все в таємниці. Він ніколи не присвячує в свої цілі інших людей, тому мало хто може зрозуміти його мотиви. При цьому він відмінно розбирається в людях (в силу своєї спостережливості і мовчання), бачить все, що приховано, тому більш за все цінує відданість і вірність. Незважаючи на таку відчуженість, він не любить самотності. Його почуття інтенсивні, незалежно від їх приводу: відносин або роботи. Цей Скорпіон повинен відчувати у всьому запал, щоб при цьому не робив. Такий чоловік не виставляє свої почуття і переживання напоказ. У житті він пристрасно шукає красу і любов.

Представники Венера в Скорпіоні завжди досягають кращих результатів у всьому, що роблять, якщо прагнуть до вдосконалення професійних навичок. Це справжні бійці, ревниво ставляться до успіхів інших. Вони часто беруть участь у різних змаганнях, що тільки підбадьорює їх. Такого чоловіка цікавлять професії, пов’язані з кров’ю і смертю: хірурги, лікарі, дантисти, біохіміки, вчені, психіатри, психологи, дослідники, криміналісти, страхові агенти, слідчі, приватні детективи і судові виконавці. Його цікавлять письменники самобутнього напрямку, військові, цензори, консультанти та підприємці.

Чоловік з такою Венерою тяжіє до філософії, психології та містики. Він майстерно міркує про метафізику та інших абстрактних матерії. Він обожнює фільми і книги, що підходять під категорію жаху, драми і напруженого хвилювання. Будь-які напрямки, де нічого нікому чітко неясно, викликають у нього неймовірний інтерес. Тому він може досліджувати масу різної інформації, прочитати багато книг, щоб, врешті-решт, докопатися до істини. Цей чоловік вибирає собі одяг відповідної колірної палітри, прекрасно сидить на фігурі, що відповідає контексту, стилістики і ситуації. Він воліє елегантний, класичний стиль, але при необхідності може виглядати зовсім тривіально і навіть непоказно. Ніколи не можна точно сказати, де була куплена та чи інша його річ, і скільки в цілому він витрачає на підтримку свого іміджу. Тільки одне можна сказати з упевненістю – він цінує ексклюзив.

Акуратне ставлення до накопичення фінансів не дозволить йому витратити занадто багато на одяг. В цілому, до власної зовнішності він ставиться спокійно, так як повністю впевнений у своїй неперевершеності. Що стосується любові, то про такого чоловіка говорять, що у нього «холодне серце. І, дійсно, він рідко закохується, тим не менш, життя підносить йому багато сюрпризів. Врешті-решт, з’явиться жінка, здатна запалити полум’я в його серці. Коли він закохується, то оточує об’єкт своєї пристрасті своїм всеосяжним увагою. Якщо ж цей Скорпіон заводить стосунки без кохання – значить, він переслідує корисливі цілі.

В любові цей чоловік дуже серйозний і не шукає легковажних зв’язків. Він готовий йти шляхом серцевих мук і випробувань, заради того, щоб знайти справжню любов. Тому у відносинах його поведінку регулярно коливається від пасивного до агресивного. Він з тих хто не живе, якщо не страждає. На його думку, мучити партнера і мучитися самому – обов’язковий елемент для напруження пристрастей. Зате він любить по-справжньому, всім серцем, душею і тілом. Об’єктом своїх почуттів він хоче володіти безроздільно. Його любов — це одержимість не для слабкодухих дам. Дівчина повинна володіти міцною нервовою системою. Він пристрасний, а його інтенсивні емоції й глибокі, при цьому він завжди готовий принести будь-яку жертву заради любові.

Як ви вже зрозуміли, що чоловік з такою Венерою гостро потребує любові: він жадає і просить її, адже це його життєве пальне. Часто він побоюється висловлювати свої почуття, тому намагається показати їх через секс, який може бути надзвичайно пристрасним і повним різноманітності. Його прихильність до жінки може бути такою сильною, що почуття перетворюються з приємного досвіду в важку нав’язливість. Він дуже зосереджений на обраниці, що може бути для нього (залежно від складу його характеру) приємним або ж, навпаки, нервуючим фактором. Такий чоловік буде постійно контролювати свою жінку (хоч і не відразу), але ніколи не зізнається в цьому (незважаючи на те, що бажає дізнатися всі куточки її душі). При цьому до себе в душу він партнерку не пускає. Звичайно, він надає свободу своєї обраниці, але він просто зобов’язаний бути в курсі всього, що її стосується.

Звісно, така поведінка сильно вимотує дівчину, і, найчастіше, вона прагне звільнитися від такої любові, вирватися з його чіпких рук, але без його згоди, це практично неможливо. Бо як тільки вона вирішить втекти, у нього тут же прокидається любов «до гробу». Він розгорне небувалий план з повернення коханої і зробить все так, що вона не встигне отямитись, як знову буде поруч з ним. Тим не менше, якщо ви вирішите залишитися з цією людиною, то вас чекає цікава та насичена життя. Це незалежний, сильний, чоловік, який бореться, пожирає сам себе, страждає, відроджується з попелу, але вміє любити, по-своєму і з усіх сил.


Залишити відгук