Венера в Стрільці у Чоловіка

Чоловіки з Венерою в Стрільці прагне пов’язати свою долю з жінкою ідеалістичною і прямий, на порядність і добрі наміри якої вони могли б розраховувати. Їх також тягне до жінок, які люблять пригоди і яким притаманна широта інтересів. Венера в Стрільці у чоловіка видає вічного шукача пригод. Не варто говорити, що абсолютно необхідною умовою для того, щоб підкорити таких ловеласів, є чесність, оптимізм, позитивне мислення і, переважно, почуття гумору. Жити з людиною похмурим або надто тверезомислячим, який занадто заглиблюється в деталі і дуже близько до серця приймає неприємності, — не для чоловіків з Венерою в Стрільці.

Такого чоловіка приваблюють жінки, яких відокремлює від нього відстань або різниця в світогляді. Часто його приваблюють жінки іншої культури, національності, інших поглядів на життя. У будь-якому випадку його подруга повинна володіти певною широтою поглядів, знати іноземні мови. Він особливо не намагається вникати у внутрішній світ жінки і легко захоплюється, якщо перед ним намалювати нові захоплюючі перспективи, окрилити її вихором своїх почуттів, висловити довіру його планам. З цієї причини він дуже довірливий і щедрий з жінками. При відсутності тісного спілкування ідеали чоловіка з Венерою в Стрільці можуть сильно розходитися з дійсністю і приводити до розчарувань.

Цей чоловік по своїй натурі романтичний мрійник, тому жінка повинна бути готова до різноманітності в ліжку, щоб йому не стало нудно. Його може привернути жінка, яка одягнена в національний одяг або розмовляє з іноземним акцентом. Він навіть може захопитися дикункою, яка виконує народний танець. Приваблива для цього чоловіка область жіночого тіла — стегна, підкреслені короткими пишними або обтягуючими спідницями, вузькими брюками. Вельми привабливі шорти, туніки з розрізами з боків, прозорі вставки в вертикальних швах, панчохи на мереживний гумці, підв’язки, нижня білизна з оздобленням люрексом. Сексуальний стимул — верхова їзда, катання на велосипеді, погойдування стегнами в танці. Важливі декорації — безкрайні простори, дають простір для польоту думки і фантазії.

Народжений в цей час чоловік – досить цікавий та інтригуючий людина. Склад його характеру влаштований таким чином, що він може зробити зі світлого і високого почуття любові ціла пригода. Він не любить тривіального підходу. Звичні залицяння теж не по його частині. Йому потрібен драйв та відчуття плину життя, з усіма емоціями і переживаннями. Таку тягу до пригод чоловіки, в гороскопі яких присутня Венера в Стрільці, проносять з собою через усе своє життя. Це дозволяє їм відчувати себе щасливими і насолоджуватися повноцінним життям.

Венера в Стрільці у чоловіків вплинула на них таким чином, що наділила неймовірну привабливість і привабливість для протилежної статі. За рахунок цього до нього, як метелики на вогник злітаються гарненькі представниці протилежної статі і роблять життя чоловіка барвистою, яскравою і неповторною. У таких чоловіків просто немає часу перебувати в депресії, розмірковуючи про вічне. Вони встигають багато чого в своєму житті. Бо у них є чітка мета, і вони не дозволяють собі перетворювати життя в рутину. До того ж, до об’єкту своїх бажань чоловіка з Венерою в Стрільці намагаються не прив’язуватися. Це необхідно для того, щоб з легкістю міняти партнерок по життю і не переживати про розірваних відносинах.

В принципі, особливо переживати і колись. Бо не встигає закінчитися один роман, як тут же починається інший. Венера в будинках гороскопу кардинально вплинула на характер такого чоловіка. Він дуже цінує почуття свободи і не дозволить жодній жінці прибрати його до рук і зробити зразковим чоловіком. Це все не по ньому. Венера в Стрільці спонукає чоловіка проводити своє життя, перебираючи жінок, якщо можна так висловитися, в пошуках тієї єдиної справжньої любові. Але не варто думати, що чоловік, у якого в гороскопі склалося саме таке поєднання, буде зустрічатися з усіма підряд. Він не уявляє себе поруч з дурною або нудною жінкою. І ще — в жінці, яку обере такий чоловік, повинно бути щось, чим він міг би пишатися.

Нерідко удача посміхається, і він знаходить той ідеал жінки, який він давно собі придумав. Але навіть ідеальна представниця прекрасної статі не здатна стримати його вдачу і приборкати. Ні, такого ніколи не зізнається собі в тому, що єдина і неповторна знайдена і можна зупинитися. Він ніколи не буде належати нікому. І як дивно б це не звучало, проводити час в компанії жінок такий чоловік воліє в місцях, пристойно віддалених від вогнища.

При такому розкладі чоловікові з Венерою в Стрільці може підійти жінка з тим же поєднанням в гороскопі. Також відмінно зійдуться чоловік з Венерою в Стрільці і жінка з Венерою в Близнюках. Але при цьому жінці доведеться поступитися натиску чоловіки.


Залишити відгук