Венера в Рибах у Чоловіка

Чоловіки з Венерою в Рибах від природи тягне до жінок сприйнятливим і емоційним, відданим і співчуваючим. Людина, в якому важко розібратися, в якому є щось містичне, неминуче збуджує їх інтерес. Таких індивідів часто тягне до людей мистецтва — любителям поезії і музики, вміє тонко відчувати і красиво висловлювати свої ідеалістичні устремління. Планета любові і краси в Рибах наділяє свого володаря співчуттям і співчуттям. Тому чоловік не шукає сексу або пристрасті у протилежної статі, йому потрібна жінка, яку можна було б жаліти чи втішати. Сильні і незалежні жінки, які вміють відстоювати свою точку зору, його не приваблюють. Його може схвилювати глибоко емоційна жінка, тонко відчуває музику, театр, живопис, здатна оцінити твори мистецтва і красу навколишньої природи. Часто він вибирає подруг з невідомим минулим, наприклад сиріт або відлюдниць.

Від природи він досить сором’язливий, тому в спілкуванні з ним неприпустимі іскрометна веселість, відкрите кокетство. На чоловіків цього типу нез’ясовним чином діють закриті жіночі очі. Тому в спілкуванні з ним бажано уникати прямого погляду і часто опускати вії. Сексуально приваблива область жіночого тіла — ступні ніг, тому сильним сексуальним стимулом можуть бути босі ноги, пляжне взуття або відкриті босоніжки. Чоловік з Венерою в Рибах обожнює таємниці, тому такі деталі одягу, як капюшон, вуаль, довгий закритий плащ, глухі застібки, балахон, об’ємний светр, приховує обриси фігури, зможе схвилювати його уяву.

Час від часу жінка повинна скаржитися на нездужання, показувати свою слабкість і вразливість. Вона повинна вміти просити пробачення, навіть якщо не почувається винною, так як цей чоловік обожнює прощати і заохочувати. Сексуальним стимулом для нього може стати вимушене самітництво, ізоляція — наприклад, лікарняна палата або необхідність залишитися на самоті. Він може закохатися в жінку, яка доглядає за ним, в медсестру чи лікаря. Навіть тривалі відрядження розігрівають його почуття, змушуючи його ідеалізувати свою улюблену і підносити її до небес.

найголовніше в житті такого чоловіка – це особисте життя, причому він чекає від своєї обраниці повного самозречення. Такі Риби хочуть постійно перебувати поруч з коханою: відпочивати з нею біля моря або ніжитися в затишному будиночку, бажано на краю землі (щоб ніхто не завадив парочці розчинятися один в одному). Головною залучає жіночої особливістю для такого чоловіка є таємничість і загадковість, а якщо робота дівчата пов’язана з соціальними закладами, лікарнями або таємними організаціями, то він буде надзвичайно заінтригований і прив’язаний до неї. Плюс до всього, чоловік з Венерою в Рибах хоче, щоб його жінка була близька до світу мистецтв, мала гуманітарним складом розуму і вміла підтримувати бесіди на філософсько-релігійні теми. Ще однією важливою рисою є поступливість. Запам’ятайте, емансипованість для нього явно не гідність.

Тим не менш, якою б не виявилася обраниця, він у будь-якому випадку наділить її відсутніми властивостями і буде жити з цим образом, періодично вдаряючись об скелі реального стану речей. Ну а скільки він протримається, залежить від сили щирості його любові і уяви. Венера в Рибах наділяє свого підопічного співчуттям і співчуттям. Тому він не шукає у протилежної статі пристрасті і любові, а потребує обраниці, яку можна було б співчувати і жаліти. Його абсолютно не приваблюють незалежні і сильні жінки, які вміють відстоювати власну точку зору.А ось емоційна жінка, що тонко відчуває живопис,музику, театр, здатна гідно оцінити красу навколишньої природи і твори мистецтва, може неймовірно схвилювати його.

Нерідко він вибирає союзниць з невідомим минулим (відлюдниць або сиріт). У спілкуванні з таким чоловіком неприпустимі відкрите кокетство або іскрометна веселість, так як від природи він дуже сором’язливий. Чарівним чином на чоловіків такого типу діють закриті жіночі очі. Саме з цієї причини під час спілкування дівчині краще уникати прямого погляду і частіше опускати вії. Хлопця з Венерою в Рибах дуже сильно тягне така область жіночого тіла, як ступні ніг, тому потужним сексуальним стимулом є пляжне взуття, відкриті босоніжки чи босі ноги. А так як він обожнює секрети і таємниці, то такі деталі одягу, як вуаль, капюшон, глухі застібки, довгий закритий плащ, об’ємний светр або балахон, що приховує обриси фігури, обов’язково взволнуют його уяву.

Якщо ж ви вже стали коханої такого чоловіка, то час від часу вам потрібно скаржитися на нездужання, і всіляко показувати свою крихкість і слабкість. Непогано буде просити вибачення, навіть якщо ви не відчуваєте себе винуватою, адже він обожнює заохочувати і прощати. А тривалі відрядження традиційно розпалюють його почуття, змушуючи ідеалізувати улюблену і підносити її до небес. У Знаку Риб Венера перебуває в екзальтації, що виражається сентиментальністю, що межує з містицизмом, але не пристрастю. У нього дуже виражена здатність закохуватися з першого погляду, розчинятися в любові, що віщує ранні інтимні зв’язки і можливість швидкого шлюбу.

Чуттєвість представника Венера в Рибах може бути досить незрозумілою, породжує безглузді сподівання. Якщо він заінтригований,прив’язаний, і, вже тим більше, закоханий, толегко впадає в залежність. Його ідеал — це беззахисна, ніжна, загадкова і далека від практицизму реального світу жінка. Багато спокусниці, які бажають привернути його увагу, на початку відносин приймають саме такий образ, що множить ошукані серця. Хоча, хлопець з Венерою в Рибах сам не проти обманюватися, так як, зазнавши розчарування, незабаром знову вирушає на пошуки справжньої любові.


Залишити відгук