Венера в Терезах у Чоловіка

Чоловікові з Венерою в Вагах у відносинах необхідна гармонія (хоча вони не заперечують проти бурхливих дискусій). Його тягне до жінок, які стають рідкістю в нашому суспільстві, а саме до «справжніх леді» — гордим, елегантним, благовоспитанным і толерантним. Емоційна імпульсивність і химерність у жінок таких представників сильної статі не приваблює. Вони воліють будувати глибокі відносини на основі щирості, надійності та довіри. До великої радості партнерок, Венера в Терезах у чоловіка проявляється великою відданістю у відносинах, оскільки він вважає, що відносини своїм особистим зобов’язанням перед партнером.

Цей чоловік дуже перебірливий стосовно жінок, так як від природи він наділений розвиненим смаком і почуттям міри. Насамперед він звертає увагу на жінку з гармонійно розвиненою фігурою, з правильними рисами обличчя, добре підібраною одягом і аксесуарами. Він дотримується принципу: в жінці все має бути прекрасно. Будь-які відхилення від цього принципу викликають у нього душевний дискомфорт. Його підкорює жінка в рівному, спокійному настрої, яка говорить плавно, не підвищуючи голос, завжди відчуває себе в своїй тарілці і не порушує загальноприйнятих правил, встановлених у цьому місці.

Головне достоїнство жінки — вміння йти на компроміс. Якщо жінка сперечається, вона йому не підходить. Щоб сподобатися такому чоловікові, жінці слід одягатися продумано і зі смаком, уникати строкатості і авангарду. Найважливіша частина тіла жінки — верхня частина стегон з апетитною попкою, яку слід підкреслювати щільно облягаючими брюками, джинсами або недовгої розкльошеною спідницею. Цю частину тіла також можна підкреслити оборками, воланами, хлястиком, бантиком, розрізом ззаду. Сексуальний стимул — збереження рівноваги, наприклад, катання на гойдалках, морська прогулянка, відвідування атракціонів, танці. Навіть крісло-качалка, відпочинок в гамаку, ходіння по колоді або по бордюру, погойдування туфельки на кінчику пальців може викликати невимовний захват такого чоловіка.

Чоловік з Венерою в Терезах – це прекрасний співрозмовник, природжений дипломат, цінитель мистецтв і естет. Для нього вкрай важлива гармонія у всьому – в сім’ї, у стосунках з колегами, в роботі, в побуті. У цих чоловіків чітка система цінностей і свою думку по кожному життєвому питання. Вони добре орієнтуються в сфері людських відносин, вміють зрозуміти почуття іншої людини. На перший погляд може здатися, що він з легкістю приймає точку зору іншого, але насправді він приміряє її до своєї системи цінностей, і в разі розбіжності займає нейтральну позицію, виявляючи тим самим повагу до співрозмовника. Взагалі інакомислення – не його стихія, йому більше подобається бути в «потоці», знайомитися з поважними людьми, обертатися в гарному товаристві. Він вміє налагоджувати зв’язки, і при цьому не втрачати власної гідності, розуміє складні соціальні течії і цінує ієрархію суспільних відносин.

Для чоловіків з Венерою в Терезах характерна деяка холодність, аристократичність, часом навіть снобізм і зарозумілість. Вони дуже привабливі, наділені гарним смаком, володіють талантами в самих різних областях, прагнуть потрапити в елітарне суспільство. Витончені манери цих людей створюють їм репутацію цінителя і знавця всього вишуканого. Вони небайдужі до краси в усіх її проявах, як внутрішньому, так і зовнішньому. Велика увага приділяється пошуку ними своєї супутниці життя. Його обраниця повинна бути справжньою леді, яка володіє хорошими манерами, легка і приємна в спілкуванні, чудово виглядає зовні. Він чекає ту єдину, яка підтримає його естетичні смаки, розділить з ним його систему цінностей, зуміє налагодити стосунки з усіма його родичами і друзями. Ця дама повинна стати «діамантом» в середовищі його оточення, удвох вони будуть бажаними гостями на будь-якій вечірці або закритому культурному заході.

Якщо ж дівчина гарна, розумна, але сфера її інтересів ніяк не перетинається з його, то рано чи пізно такі відносини спіткає крах, так як чоловік не буде відчувати настільки важливою для нього гармонії у відносинах. Чоловіки з Венерою в Вагах не бувають обділені увагою протилежної статі. Їх природне чарівність, немов магніт, притягує до себе. Що потрібно знати жінці, щоб зачарувати такого кавалера? Насамперед, не забувайте про те, що він «любить очима». Ви повинні завжди виглядати вище всяких похвал. Найменший прояв неохайності або несмаку відштовхне його від вас. Краще всього зробити так, щоб він не бачив, коли ви приводите себе в порядок: хай краще думає, що ви – богиня і вас все чудово від природи.

Слідкуйте за своєю поведінкою і манерами, не дозволяйте собі розмов на підвищених тонах або грубості. Ні в якому разі не пред’являйте своєму чоловікові жодних претензій: подібне з’ясування відносин може стати для вас першим і останнім. Також цей чоловік навряд чи зможе пробачити вам хамство і грубість, а навіть якщо і зможе, то відносини будуть вже не такими довірливими і чистими. Цим людям не потрібні глибокі почуття, любов вони сприймають досить поверхнево, так як здебільшого цікавляться тільки своєю персоною. Розриви вони переносить легше, ніж представники інших знаків. Вдалий шлюб він також може розглядати як спосіб поліпшення свого матеріального чи соціального становища.

Чоловіки з Венерою в Терезах часто виявляють у собі дар красномовства або художні здібності, тому їм відкрита дорога до професій кіно, театру, науки, літератури та інших їм подібних. Вони вміють зберігати чужі таємниці і вважаються хорошими друзями, щедрі до своїх близьких не менше, ніж до себе. Ці люди досить образливі, але довго ображатися не вміють, так як схильні бачити в людях їх позитивні сторони. Їх щирість і стриманість в прояві почуттів імпонують і розташовують до себе багатьох людей.

Такі чоловіки стежать за станом свого здоров’я і зовнішністю, тому завжди молодо і добре виглядають. Вони здатні дотримуватися дієти, користуватися антивіковий косметикою і фарбувати волосся, якщо почне з’являтися сивина. Заняття спортом, басейн і масаж – це само собою зрозумілі для нього речі. Їх гардероб за кількістю може перевищувати жіночий, так як немає великих модників. Кожен день вони змінюють стиль в одязі, і бажано, щоб вона була відомих модних брендів. Ці чоловіки люблять поспати і насилу прокидаються, за що подобались керівництвом на роботі.

Чоловіки з Венерою в Терезах люблять, щоб у будинку була чистота і порядок, але самі створюють навколо себе хаос і не люблять прибирати, щира вважають, що це суто жіночий обов’язок. Ці чутливі люди погано переносять самотність, тому схильні вступати в партнерські відносини з дамами. Дружина є обов’язковою учасницею всіх його справ, тому жінкам, схильним до самоти, вельми проблематично буде вести такий незвичний для себе спосіб життя.


Залишити відгук