Гороскоп Друїдів

Друїди — жерці в кельтських племен, що населяли Галлію, Ірландію, Бретань. Відповідно до їхніх язичеських вірувань, людина була створена богами з дерев, а виходить, кожна людина (як і дерево) має якісь властиві тільки йому риси й особливості, кожний вимагає визначених умов життя.

Гороскоп друїдів не тільки визначає людську долю і допомагає визначити його характер. З його допомогою можна коригувати своє життя. Щоб змінити її на краще, частіше «спілкуйтеся зі своїм деревом. Якщо ви посадите дерево-покровитель біля будинку або обзаведетеся виробами з його деревини, щастя незабаром постукає у ваші двері. Найбільшу силу дерево має у ваш день народження і активні періоди дії знака.

Дуже важливе значення друїди надавали зимовому і літньому протистоянню Сонця, весняному і літньому рівнодення. У ці дні влаштовували урочисті ходи і приносили в жертву білих биків. Взагалі положення Сонця щодо Землі є основою їхнього гороскопа. Відповідно до нього доля людини, його майбутнє, характер і здібності залежать від віддалення Сонця від Землі в день його народження. Тому кожен знак і має два періоди дії.

Гороскоп друїдів по деревах

Цей гороскоп поділяє весь рік на 40 відрізків і 22 різних знака. Притому тільки чотири з них є поодинокими. Одиночний знак – це той, який включає в себе по одному дню: день весняного і осіннього рівнодення, а також день зимового і літнього сонцестояння. Залишилися 36 частин року розподіляються по парах. Кожна з пар відповідає одному знаку з назвою дерева.

Яблуня

Гороскоп Друїдів

Дати: 22 грудня — 1 січня; 25 червня — 4 липня

Красуня-яблунька вміє потішити око, а внутрішньо приваблює до себе неймовірною щирістю і чарівністю. Вона є деревом сентиментальним, чутливим і різнобічно розвиненим. У любові плодоносна завжди вірна нерасчетлива і безкорислива, з-за цього її буває вкрай легко обдурити. Незважаючи на те, що яблуня, за своєю природою, здатна віддати останню сорочку або шматок хліба, вона не простачка, повна фантазії і філософії. Живе сьогоднішнім днем деревце, схильне до науки, вдумливо, інтелігентно і логічно. Щоб розвіяти монотонність в емоційній сфері, яке яблуні вподоби, здатна на життєві ускладнення.

Ялиця

Гороскоп Друїдів

Дати: 2 січня — 11 січня; 5 липня — 14 липня

Ялиця примхлива, тонка, любить відособленість і, тим не менш здатна страждати від самотності навіть перебуваючи в людному місці. Мім і невесела хвойна душа, горда, незговірлива і вимоглива — їй важко спілкуватися і жити спільної життям. Поставлених цілей ялиця домагається завжди, може тому, що в роботі вона по-справжньому серйозна і добросовісна, а також відрізняється скрупульозністю. Покликання ялиці – вибирати найбільш важкий шлях і йти по ньому до логічного кінця, вона ніколи не втрачає віру, надію і присутність духу. На неї можна покластися, а пихтовая любов здатна на безмежність, розбірлива в дрібницях, але задовольняється великою.

В’яз

Гороскоп Друїдів

Дати: 12 січня — 24 лютого; 6 липня — 25 липня

Врівноважений і спокійний в’яз привабливий для навколишніх. Помітним і практично єдиним його недоліком є повільність. В’яз відкритий і прямолінійний настільки, що здатний роззброїти своєю щирістю, а також розвиненим почуттям обов’язку і відповідальності. Віддає перевагу керувати, а не підкорятися, але до цього можна і потрібно ставитися з терпінням адже в’яз може бути неймовірно відданий. У цього деревного знака також досить розвинене почуття гумору, яке рятує від життєвих розчарувань.

Кипарис

Гороскоп Друїдів

Дати: 25 січня — 3 лютого; 26 липня — 4 серпня

Пристосуванець кипарис в будь-якій ситуації вміє задовольнятися малим. Його не цікавить слава і успіх в житті, не притягують гроші, — набагато більше кипарис потребу в дружбі, великій родині і постійному спілкуванні. Він не любить самотності, любить тварин і довгі прогулянки. Душевно спокійний, мрійливий і приємний у суспільстві людина, часто буває досить суворий з близькими.

Тополя

Гороскоп Друїдів

Дати: 4 лютого — 8 лютого; 5 серпня — 13 серпня

Тополя — це людина душевного тепла, без нальоту сентиментальності, приємний у суспільстві, зрідка може здатися дещо грубуватим. Він мрійник, який може легко і без вагань віддати себе в руки життєвого плину. Має характер еластичний, інтелігентний і розважливий, а у своїй вірності – недосяжний і незбагненний. В колі улюблених людей життя тополі схожа на тихий плавний струмок.

Кедр

Гороскоп Друїдів

Дати: 9 лютого — 18 лютого; 14 серпня — 23 серпня

Всі мрії кедра про зручність, але до будь-якої ситуації він швидко пристосовується. Цей деревний символ завжди дуже впевнений у собі і динамічний, обертаючись в центрі загальної уваги. Він здатний захопити будь-якого зненацька і може виплутатися з будь-якої кризової ситуації. Кедр кажемо, тому легко може стати зброєю в недобрих руках. Знаходячи улюблену справу, віддається їй повністю, з наполегливістю і трепетом. Як правило, життя таких людей дуже різноманітна, а душа інтелігентна, сприйнятлива, чутлива і сентиментальна.

Сосна

Гороскоп Друїдів

Дати: 19 лютого — 28/29 лютого; 24 серпня — 2 вересня

Необоримая сосна цінує будинок і красивий інтер’єр, любить красиві речі, а свій милий куточок створює собі сама. Сосна відважна, непокорна, непохитна, наполеглива, можливо, завдяки цим якостям в роботі її переслідує успіх. Хвойна красуня здатна вийти з будь-неймовірно складної ситуації з гідністю і не втративши обличчя. Вона точна в своїх діях, нездатна на надмірну щедрість, хоча в глибині душі — імпульсивна і чутлива. Можливо, саме тому її єдина слабина – любов.

Верба

Гороскоп Друїдів

Дати: 1 березня — 10 березня; 3 вересня — 12 вересня

Чутлива і романтична зовні, верба, насправді рішуча і деловита. Її з’їдає безбарвність і буденність побутових проблем, а любовні страждання роблять її життя сумбурною. Але не варто на слово вірити її страждань і заламываниям рук, адже якщо її почуття не прикрашають страждання – вони не привернуть її увагу.

Липа

Гороскоп Друїдів

Дати: 11 березня — 20 березня; 13 вересня — 22 вересня

Чарівна липа, без сумнівів, здатна закрутити голову кожному. Між тим вона до верху наповнена протиріччями — полохлива, песимістична, мовчазна, безтурботна і ненадійна. Липа терплячий слухач, але в любовних справах втрачає обличчя і стає здатна на ревнощі без будь-якого приводу.

Ліщина

Гороскоп Друїдів

Дати: 22 березня — 31 березня; 24 вересня — 3 жовтня

Це дерево на перший погляд може здатися слабким і непоказним, але насправді воно чарівно і випромінює оригінальність розуму. Ліщина, один з небагатьох, хто здатний задовольнятися малим, а також пристосовуватися до будь-яких умов життя, і при цьому добрий, мудрий і терплячий, стриманий і скромний, але завжди помітний. З такою людиною-деревом сумісність являє собою питання важко вирішуване, так як його витончена злість, часто стає каменем спотикання.

Горобина

Гороскоп Друїдів

Дати: 1 квітня — 10 квітня; 4 жовтня — 13 жовтня

Горобина чарівна і мила, має хороший смак і любить дарувати радість. Але незважаючи на вищезазначене, взаємини з нею складні, контакти – важкі, а сумісність з нею завжди під великим питанням. Горобина чутлива і наївна, на неї можна покластися, у любові вимагає стільки, скільки віддає і не прощає обману і розчарування.

Клен

Гороскоп Друїдів

Дати: 11 квітня — 20 квітня; 14 жовтня — 23 жовтня

Клен завжди акуратний і сповнений енергії — буквально невтомний, особливо коли це стосується його фантазій і незвичайних планів. Характер цього дерева многосторонен — він стриманий, не смів, і при цьому здатний на ризиковані рішення. Здатний викликати на відвертість, і сам добре висловлює свої думки, володіючи гармонійним почуттям гумору, також любить, коли про нього говорять.

Горіх

Гороскоп Друїдів

Дати: 21 квітня — 30 квітня; 24 жовтня — 2 листопада

Горіх боязкий, примхливий, егоїстичний, буває агресивним, але, незважаючи на це, гостинний і ввічливий, схильний до лояльності, вірності і все-таки непостійний. Любить страждати сам або змушує страждати інших, т. к. цьому знаку зовсім не притаманна врівноваженість. Його впливу необхідно протистояти інакше він поглине і підімне будь-якого, своїм стратегічним розумом і швидкістю реакції.

Жасмин

Гороскоп Друїдів

Дати: 1 травня — 14 травня; 3 листопада — 11 листопада

Живий і товариський жасмин буквально притягує вмілою бесідою. Ніжний квітка вразливий,схильний до розчарувань і песиміст від народження. Дипломатична сторона його натури робить жасмин обережним і далекоглядним. Життя у шлюбі з ним нелегка, так як навіть у власному будинку він бажає незалежності. Він не ворог своїй половинці, але може в неї швидко розчаруватися і залишити. Варто відзначити, що жасмин любить дітей і поруч з ними відчуває себе чудово.

Каштан

Гороскоп Друїдів

Дати: 15 травня — 24 травня; 12 листопада — 21 листопада

Каштан повний живої сили і відчуває необхідність в просторі. Справедливий, ненавидить розважливість, чутливий і вразливий, з-за чого гостро має потребу у величезній кількості кохання, але по відношенню до неї – ворог через боязнь її втратити. з недоліків можна відзначити впертість, пристрасть до комфорту, незговірливість в крайній мірі, і дивовижну здатність шокувати. Каштан — однолюб і його життя і здатності повністю залежать від людей, що його оточують.

Ясен

Гороскоп Друїдів

Дати: 25 травня — 3 червня; 22 листопада — 1 грудня

Вимогливий ясень має живим характером завдяки чому спільне з ним проживання не з легких. Він прагне оточити себе турботою інших і при цьому змушує жити кожного за своїми правилами. Цей знак воліє самостійну і незалежну життя, досить самолюбство, примхливий, але в противагу — щедрий, володіє унікальною інтуїцією і проникливістю. Дерево-людина по імені ясен – завжди надійний і лише іноді намагається загравати з долею.

Граб

Гороскоп Друїдів

Дати: 4 червня — 13 червня; 2 грудня — 11 грудня

За датою народження тут важко що-небудь сказати, але от по імені дерева розповісти можна багато. Граб — естет, влеченный до форми, а не до змісту, фантазер і інтелектуал. Він здатний до послуху і дисципліни, вкрай розвинені в ньому почуття справедливості та відповідальності. Це дерево відмінний партнер, але між обов’язком і любов’ю вибирає борг.

Інжир

Гороскоп Друїдів

Дати: 14 червня — 23 червня; 12 грудня — 20 грудня

Дерево-людина делікатний від народження, тонко вразливий і непристосований до труднощів життя. Інжир дуже потребує тепла і просторі, в сімейному вогнищі і стабільності, проте, сам інжир непостійний, емоційна та імпульсивна. Образливий реаліст досить поблажливий до інших, і змушений все життя боротися з лінню.

Дуб

Гороскоп Друїдів

Дати: весняне рівнодення — 21 березня

Величний і переповнений достоїнствами це знак. Дата народження повністю визначає негнучкий характер дуба — в ньому немає нічого тендітного, він сміливий і відважний, вольовий і витриманий, непримиренна і незалежний. Але незважаючи на це, дуб хвороби переносить важко, і живе, як справжній консерватор, не цікавиться чужими життями і повністю позбавлений інтуїції.

Береза

Гороскоп Друїдів

Дати: літнє протистояння — 24 червня

Береза гнучка, міла і аристократична, делікатна і стримана, про неї гороскоп друїдів висловлюється, як про скромну і елегантною пуританке. Сентиментальна, вірна, інтелігентна, винахідлива, від життя берізці потрібен лише мінімум: близьке серце і хороша бібліотека.

Маслина

Гороскоп Друїдів

Дати: осіннє рівнодення — 23 вересня

Маслинка в гороскопі межує між красивим і потворним. Схильна до ревматизму деревна німфа дуже потребує сонячних днях для власного здоров’я. Маслина спокійна і врівноважена, делікатна і небайдужа, вона відмінно володіє собою, і відчуває потребу у спокої. За нею йде добра пам’ять, її люблять і цінують навколишні, від чого вона практично завжди щаслива.

Бук

<-IMAGES->

Дати: зимове протистояння — 21/22 грудня

Бук спритний і меткий, навіть у несприятливих ситуаціях здатний на успіх. Це знак завжди переповнений планами і твердо йде за наміченим шляхом. Ідеальний чоловік або дружина, бук щедрий і порядний з оточуючими. Потребу в дітях, які для нього квіти життя. Яскравий матеріаліст — любить багатство та щастя.

Сумісність по гороскопу Друїдів

Друїди завжди були схильні поєднувати протилежності. Це була навмисна система складання гороскопів. Вони прекрасно розуміли, що гармонія – це єдність двох протилежностей (так широко використовувані Інь-Янь). Тільки такі люди здатні на психологічний і, що найголовніше, енергетичне єдність.

Гороскоп друїдів сумісність являє відповідно зі своїми інтересами. У часи, коли жили їхні племена, людству необхідно було не просто виживати, але і збільшуватися в своїй кількості. Саме тому доводилося віддавати перевагу не схожості характерів, а схожості енергетичної. Така сумісність для того часу була більш актуальна.

Вважається, що в енергетично цілісної парі народжується багато дітей, що члени сім’ї живуть довше і менше хворіють. Але це не робить гороскоп друїдів простим. Далеко не всі знаки зможуть ужитися зі своїми копіями. Перевагу все-таки віддається людям з протилежного відрізка гороскопу і сезону року. Як правило, літні вибирають зимових, а осінні дерева віддають перевагу весняним.

Старовинний гороскоп друїдів деревах сумісність дає і в поодиноких знаках. Наприклад, той, хто народився у день весняного рівнодення, може вибрати в якості пари людини, який народився під час осіннього рівнодення. В якості енергетичної пари для знака літнього сонцестояння підійде знак зимового.

Обчислити гороскоп сумісності знаків можна самостійно. Перш за все, необхідно знайти власний знак. Наприклад, візьмемо знак ліщини. Якщо знак, відрахував третім від нього, то він підходить. Тобто, орешнику відмінно підходить липа, кедр і так далі. Виняток – 9-ий знак, тобто кедр в нашому випадку. У 9-ого знака сумісність конфліктна. У інших знаків вона дуже низька. Люди не відчувають один до одного інтересу.

Поодинокі знаки можуть створити сім’ю з ким завгодно. Вважається, що їм набагато простіше знайти партнера, навіть не використовуючи гороскоп сумісності за датою народження. Такі особливості сумісності у відповідності зі старовинними гороскопом друїдів. Скористатися ним може кожен бажаючий створити міцну сім’ю.


Залишити відгук