Венера у Леві у Чоловіка

Чоловіки з Венерою в Леві пишаються своїми цінностями не менше жінок. Щоб виявити повагу друзям і колегам, вони люблять говорити: «Я пишаюся вами, і ви, з їх точки зору, не повинні сприймати це як адекватну платню за свою працю і вірність. Такий чоловік вважає, що лестощі впливає на інших людей так само, як і на нього самого. Венера у Леві у чоловіка робить чоловіка великим поціновувачем жіночої краси. У романтичних стосунках він воліє мати справу з жінкою, яку можна «показувати» і яка готова нескінченно і публічно ним захоплюватися. Йому подобаються пані стильні і «видатні», які здатні на красиві жести і відрізняються витонченим смаком. Як було сказано в одній анкеті, «чоловіки з Венерою в Леві мають помітну схильність залучати до себе увагу в соціальних ситуаціях».

Жінка повинна бути одночасно актрисою, драматичною в вираженні своїх почуттів, і відданою подругою, в очах якої чоловік бачить захоплення і обожнювання. Вона повинна вміло грати почуттями і зберігати королівське гідність. Чоловік в свою чергу готовий відкрито демонструвати свої почуття і надавати королівські знаки уваги. Важливі частини тіла — спина, верхня частина грудей, волосся і очі.

Щоб підкорити такого чоловіка, вам слід демонструвати котячу гнучкість і грацію, відкривати груди і спину глибоким декольте, носити довгі сукні з подобою шлейфу. Кращі застібки на спині між лопаток, накидки, манто, пелерини на зав’язках спереду на грудях. Можна прикрасити свій наряд великим квіткою на грудях, в області серця. Сексуальний стимул для чоловіка з Венерою в Леві — любовна гра в переодягання, хованки, шкури, ворсованные тканини, гарний інтер’єр, дика природа, на тлі яких чоловік відчуває себе першовідкривачем і підкорювачем своєї королеви.

Такого чоловіка неодмінно привертають граціозні, яскраві і виділяються з натовпу жінки. Вони повинні володіти розкішної зовнішністю і світськими манерами. Орієнтуючись на хлопця з Венерою в знаку Лева, треба віддати свою перевагу вишуканому і елегантному стилю одягу, вибирати дорогі ювелірні прикраси, а також вміти танцювати, грати в азартні ігри і вести невимушену світську бесіду. Абсолютно не доречні для завоювання такого чоловіка надмірна скромність і метушливість. Дуже часто чоловік з Венерою в Леві вірить у жінками, які мають високе соціальне становище, великий авторитет або значні зв’язки в суспільстві.

Почуття цього чоловіки потребують періодичного «підігріві» у вигляді драматизму. Він звертає увагу тільки на чарівних, яскравих жінок. Щоб зацікавити такого чоловіка, необхідно навчитися відрізнятися від сірої маси, триматися з гідністю і виглядати шикарно. Його погляд незмінно вихоплює з маси дівчата саму чарівну і гідну. Це справжній поціновувач жіночої краси, обожнює захоплюючі почуття. До кінця життя він зберігає небайдуже ставлення і вірить в пристрасну любов без брехні і обману. Як правило, він обдарований багатьма здібностями і талантами, плюс до всього, відомий і помітний своїми романтичними захопленнями. Щоб завоювати його назавжди, треба бути гордою, в будь-якій ситуації виглядати розкішно і зберігати самовладання.

Якщо дружина такого чоловіка загрузне в турботах і побуті, то він, не залишаючи сім’ї, відправиться на пошуки нових яскравих відчуттів на стороні. Можна стверджувати, що від панянок цей хлопець чекає всіляких до себе похвал, почестей і найпильнішої уваги. Незважаючи на свою влюбливість і захопливу натуру, він може полюбити назавжди і глибоко, адже в глибині душі він постійний людина, особливо якщо створити йому відчуття безперервного горіння у відносинах. Будучи кокетливими і часто хвалькуватими, вони не схильні розривати успішні відносини або шлюб на основі однієї лише гордині чи невірності. Одним словом, поруч з таким королем, жінка завжди повинна бути королевою, зводить свого улюбленого знову і знову.


Залишити відгук