Венера в Близнюках у Чоловіка

Чоловіки з Венерою в Близнюках люблять логіку та аналіз, а також словесні та інтелектуальні ігри. Зазвичай вони цілком задоволені своїм розумом. Їх тягне до непередбачуваних, допитливим, різнобічно розвиненим представницям прекрасної статі. Та ще такому чоловікові важливо, щоб жінка залишалася якась загадка, щось незрозуміле — навіть якщо це зводить їх з розуму в емоційному плані. Розсудливість жінки, її інтелектуальні інтереси і різнобічні здібності для такого чоловіка набагато важливіше зовнішності.

Цей чоловік мало надає значення зовнішності і особливостей жіночої фігури, але все ж він надає перевагу високих, худорлявих жінок або жінок в образі дівчинки-підлітка. Його більше цікавлять внутрішній світ жінки, її інтелектуальний рівень, здатність до спілкування. Він високо цінує товариське взаєморозуміння, оптимізм, почуття гумору. В той же час його дратує повільність і тугодум. Жінка, яка вміє водити автомобіль, значно підвищує свій статус в його очах.

Сексуальна приманка для такого чоловіка — її рот і руки, які повинні бути ідеально доглянуті. Руки з довгими тонкими пальцями, підкреслено красивим манікюром, безліччю прикрас — кільцями, браслетами. Губи повинні бути окреслені контуром, колір помади — неяскравий, бажано з блиском. Привертають чоловіків виразні жести руками, жива манера розмови, швидка і чітка мова. Йому подобається, коли жінка носить окуляри, користується мобільним телефоном, носить сучасні прикраси з недорогих штучних матеріалів. Він звертає увагу на такі деталі, як рукавички і сумочка, ремінець на годиннику і на поясі. Сексуальний стимул — розвіваються на вітрі волосся, легке легку сукню, довгі шарфи, капелюхи з широкими полями, туфлі на високих підборах, напівпрозору білизну.

Такі чоловіки відчувають потребу в різноманітності і нових стимулах, що часто зводить нанівець ймовірність тривалих стосунків з жінками. Вони виражають свої емоції і почуття розумно, вербально, легко і грайливо. Це люди, які високо цінують інтелектуальну зв’язок і відкрито симпатизують кмітливим і дотепним людям. Щоб зблизитися з таким чоловіком, ви неодмінно повинні поділитися своїми враженнями і думками. Чоловік з Венерою в Близнюках може мати неймовірно широке коло інтересів, але їх вроджена відкритість до всього нового є джерелом проблем в інтимних відносинах. Часом вони так захоплюються аналізом своїх почуттів і ставлення до еросу, що починають плутатися у своїх романтичних потребах, бажаннях і сексуальної самоідентифікації.

Ці чоловіки дуже поривчасті, енергійні в своєму інтересі до відносин, причому за сплесками активності у них настає бездіяльна бездіяльність. Такий чоловік легко може заводити романи відразу з декількома жінками. Навіть після розриву він буде підтримувати дружні стосунки з колишньою партнеркою. Чоловік з такою Венерою потребує фундаментальної структурі, яка б стабілізувала його емоційні перепади, в іншому випадку йому ні за що не всидіти на одному місці. У представників такого зодіаку є звичка ділитися самими особистими деталями своїх пошуків і експериментів з будь-якою людиною, який готовий його вислухати (що може викликати обурення близьких).

Таким чоловікам подобається справляти враження великою кількістю зв’язків і своїм розумом. Щоб зміцнити стосунки з таким партнером, потрібен щирий інтерес до його поглядам і подробиць життя. Підопічним Венера в Близнюках подобається приділяти багато часу обговоренню своїх почуттів, але вони визнають, що із-за схильності думати і аналізувати постійно перебувають у відриві від власних емоцій.

У випадку позитивного впливу планети, чоловік з Венерою в Близнюках буде знати толк в жінок і їх психології, він не буде провокувати їх ревнощі. Він зуміє переконати обраниці те, що вона єдина і кохана. При цьому свої почуття він буде висловлювати з деякою часткою пафосу, неабияк перебільшуючи. Він відмінно розбирається в мистецтві, вміє цінувати красу стильною фотографії і бездоганність наукової ідеї. Він знає толк в їжі, одязі, розвагах, чудово володіє іноземними мовами, а рідною мовою його мова відрізняється тонко подмеченными деталями навколишнього світу, виразністю і гумором. Він не сентиментальний, але неймовірно привабливий, хоча інколи може здатися страшенним скептиком.

На жаль, будь-яке справжнє почуття може бути знищено у цьому чоловікові його невмінням розбиратися у власних емоціях, так як занадто багато значення відводиться логічному аналізу. Тим не менш, типовий представник Венера в Близнюках – це чоловік-випробування, навіть для самих неревнивых жінок, так як кожна друга спокусниця з легкістю заволодіває його мріями. Йому дуже складно визначитися з почуттями, він постійно виявляється в ситуації вибору.

Безумовно, такий чоловік віддасть перевагу жінку-подругу, яка з задоволенням буде надавати інформаційну підтримку і вникати у всі його справи. Адже вона буде різнобічно освічена, розумна, легка на підйом і винахідлива в любові. Йому потрібна молода, неревнивая жінка ліберальних поглядів, трохи авантюристка, завзята і така ж товариська, як і він сам. І, звичайно ж, його супутниці ніяк не можна обмежуватися суто жіночими турботами, її кругозір повинен бути широкий: наука, електроніка, комп’ютери, подорожі, тоді його любов до неї забезпечена.


Залишити відгук