Венера в Козерозі у Чоловіка

Природна обережність спонукає чоловіків і жінок з Венерою в Козерозі упевнитися у своїй безпеці у відносинах, перш ніж брати на себе якісь зобов’язання, і часто це вимагає чимало часу. Якщо їм не вдається дотримати свої власні високі вимоги в плані моральних норм і самоповаги, це може стати причиною сильної депресії. Хоча такі люди намагаються дотримуватися загальноприйнятих норм поведінки і тому рідко демонструють свої почуття на публіці, їх схильності до глибоких земним пристрастям і щирим фізичній вираження почуттів сумніватися не доводиться.

Чоловіків з Венерою в Козерозі часто тягне до жінок строгих правил, холодним і традиційним. Часто вони віддають перевагу жінкам старше себе або в чомусь досяг успіху. Аж ніяк не сентиментальні, вони рідко розкривають свої почуття, навіть перед собою! Збереження самовладання або, принаймні, його видимості — імператив для них. Венера в Козерозі у чоловіка означає високі вимоги до претенденток на його руку і серце. Жінка, якщо хоче залишатися для такого чоловіка цікавою, теж повинна бути зразком витримки, і, крім того, щоб любити її, він повинен для початку поважати її і її систему цінностей.

Чоловік з такою Венерою підходить до вибору своєї подруги розважливо, вдумливо і стримано. Тому тут не можна обмежуватися тільки елементами сексапільності. Він не схвалює надмірностей в одязі і прикрасах. У його подруги повинен бути продуманий туалет з якою-небудь кокетливою деталлю. Важлива частина жіночого тіла — коліна. Тому довжина пальто, плаття, спідниці повинна доходити до коліна. Саме в цій галузі доцільно також робити розрізи. Прикрашати одяг стрічками, бантами, рюшами, шарфами немає необхідності. Однак гудзики і кнопки будуть дуже доречними.

Цей чоловік зможе оцінити красу старовинного мережива, оздоблення вишивкою і великі прикраси з натуральних каменів. Відмінно стимулюють чоловічий інтерес бриджі та гольфи, високі чоботи на шнурівці, груба рядок на взутті і одязі. Привабливою галуззю жіночого тіла також є згин ліктя і зап’ястя. Тому можна виділити їх рукавами до ліктя, ґудзиками та пряжками і высокимибраслетами. Прекрасний сексуальний стимул — замкнутий тісний простір, кабіна ліфта, печера, підземні ходи, ночівля в наметі у відокремленому місці, гірський ландшафт, вигляд ущелини.

Такі чоловіки відрізняються спокоєм, твердістю характеру, незворушністю, і, як правило, досить потайливі в прояві своїх почуттів. Своє призначення вони вбачають ніяк не в сім’ї і любові, а насамперед у кар’єрі. Саме цей частину життя є для них найголовнішою, і на їх думку дасть їм впевненість у завтрашньому дні. Козеріг-чоловік завжди одержимий своєю роботою і здатний сам себе перетворити в раба. Жорстка самодисципліна і власні принципи – ось те, що керує ним. До успіху завжди йде чесним шляхом, ніколи не плете інтриги, і добивається всього винятково сам, своїм потом і кров’ю. Але не варто думати, що представники цього знака не романтичні, і їх зовсім не цікавлять жінки.

Навпаки, вони здатні якимось дивним чином поєднати в собі практичність і романтизм. Як все люби він мріє і будує плану, але він відрізняється тим, що всі вони досяжні, і більше схожі на цілі. Це скоріше плюс, ніж мінус, адже на таку людину можна легко покластися, тому як він не витає в хмарах, а живе тут і зараз, і думаючи про сімейне щастя він не стоїть повітряних замків, а зводить будинок міцно стояв на своєму фундаменті. Щастя для такого чоловіка – це можливість керувати, стабільний заробіток, дуже вагоме становище в суспільстві, стабільний дохід, і обов’язково сім’я, в якій є діти.

Такі представники сильної статі не справляють враження дуже емоційних людей, і що найцікавіше, вони прекрасно це розуміють. Зайва стриманість заважає їм самим, іноді вони просто не можуть віддатися у владу своїх почуттів та емоцій. І вони дуже прагнуть виправити це в собі, хочуть навчитися відчувати, і розвинути в собі це важливе для будь-якої людини якість. В цьому їм можна допомогти. Наприклад, якщо хвалити свого чоловіка за досягнення – буде корисною терапією. Тим більше, завжди знайдеться за що. Напевно, не один представник зодіакального сузір’я не має такий стрижень, і таких чітких позицій. Треба сказати, що його принципи зовсім не дурні, а навпаки, коли багато людей втратили подібні поняття, він створює тільки ідеальні матерії.

До зрілого віку, Козероги стають більш відкритими і емоційними, можна сказати, що навіть почасти вони можуть розлучитися зі своїм консерватизмом, і відкритися світу зі своєї чуттєвої сторони. Але це багато в чому залежить від того, яка жінка поряд з таким чоловіком. Йому, як нікому іншому, необхідно відчувати, що це дуже міцний союз, і крім того, величезне значення відіграє довіра. Можна сказати, що чоловік — Козеріг з часом може відкритися в тому випадку, якщо він багато років прожив у щасливому шлюбі, і зрозумів, що він у союзі з дуже надійним людиною.

Супутницю життя він вибирає так само ретельно і серйозно, як взагалі підходить до всього в житті. Можна сказати, що у нього майже не буває випадкових зв’язків. Всі його відносини – це спроба створити дуже міцний і щасливий шлюб. Він дуже боїться помилятися, а особливо у жінок. Такій поведінці є кілька причин, з одного боку, він боїться змін, а з іншого, дуже турбується за свій авторитет та престиж. Адже сім’я, дружина і діти, здатні допомогти йому в його найголовніших починаннях та досягнення, або ж навпаки, здатні сильно перешкодити.

Велике значення має, то якими манерами володіє дружина, а іноді, самі консервативні Козероги, приділяють величезну увагу походженням своєї обраниці. Все це для них має неабияке значення. Якщо ви здатні здивувати вишуканими манерами, своїм жіночою гідністю, і якщо ви на голову вище свого обранця в цьому питанні, то будьте впевнені – ви очаруете його назавжди.

Якщо говорити про сімейне життя, то дружина Козерога повинна бути відмінною господинею. У цьому питанні він теж дуже консервативний. Жінка – це берегиня. І в питанні вибору, такі критерії, як краса, сексуальність, пристрасність, відступають на другий план. У питанні створення сім’ї, Козеріг дуже практичний, і тому краса жінки, її здатність в ліжку для нього справу друге, якщо не десята. Можна сказати, що він шукає собі одного з вишуканими манерами. Такий ось він, Козеріг.

Для нього величезне значення мають батьки. Їх думка завжди буде авторитетним, навіть вже у зрілому віці він не перестане прислухатися до них. Природно, він покладатися на їх думку і при виборі соєю другої половини. Якщо ваша мета бути щасливою з чоловіком-Козерогом, постарайтеся сподобатися його батькам, а особливо мамі. Для нього вона просто еталон жіночої і людської краси. Можна сказати, що чоловік-Козеріг – це дуже надійний, консервативний, інтелектуальний і вихований представник сильної частини людства. Якщо ви цінуєте ці настільки рідкісні якості в чоловікові, і вас не цікавлять пристрасні і божевільні відносини, то сміливо вибирайте його в супутники життя. Венера буде до вас прихильна. Удачі!


Залишити відгук