Венера в Овні у Чоловіка

Чоловіки з Венерою в Овні цінують, як правило, жінок з феміністськими нахилами, які прагнуть незалежності і не цураються крайньої агресивності. Вони цінують таких осіб, принаймні, до тих пір, поки не виявиться, що у них є свої очікування і вимоги, і, що вони самі першими готові підписати декларацію про подвійні стандарти. Але поки це не виявилося, і поки жінка здатна прикидатися непогрішним істотою, позбавленим будь-яких потреб крім сексу, ви можете продовжувати насолоджуватися вашими відносинами.

Чоловіка з Венерою в Овні залучають активні, імпульсивні жінки з різкими рухами, з худорляву статуру. Їм імпонує, коли жінка вміє сперечатися, відстоює власну думку, має впертий характер. В процесі залицяння найбільший інтерес для нього представляє приборкання норовливої. Супутниця такого чоловіка повинна стати для нього бойовою подругою, побратимом по зброї, що розділяє його інтереси і переконання. Якщо цього не відбудеться, то вона назавжди залишиться суперницею у справах, а з суперницями ніжних стосунків не буває.

Сама важлива для чоловіка частина тіла жінки — голова, тому слід приділяти особливу увагу зачісці, засобів косметики та особливо головних уборів. Найпривабливіший варіант — бейсболка, бандана, спортивна кепка. Бажані хлоп’яча стрижка коротка, велика кількість металевих прикрас, сережки-гвоздики, пірсинг. Чоловік з Венерою в Овні часто звертає увагу на форму жіночого носа — він не повинен бути кирпатим, кирпатим, як у пупса. Щоб привернути до себе його увагу, слід використовувати влучні слівця, прізвиська, живу активну мова. Він активно реагує на окрик, команду. Самий сексуальний стимул — спортивний одяг, грубі черевики, спільні заняття спортом, відкритий вогонь біля каміна, полум’я багаття, зброю.

Чоловік з Венерою в Овні обожнює спорт і активно займається для підтримки форми, ну або фанатично спостерігає за змаганнями, сидячи на дивані. Воліє, щоб партнерка цілком про нього піклувалася: пестила і плекала. Висловлювати свої почуття на зрозумілій для жінок мовою абсолютно не вміє. Представникам Венера в Овні притаманні дитячі фантазії, так і вчинки, досить легко відвернути їх увагу на поверхневі і красиві речі (наприклад, красива зачіска або яскравий піджак).

Варто відзначити, що встановлення такого чоловіка в любові дуже прості, а поєднання сексуального напору і романтики роблять його надзвичайно привабливим для панянок. Вже хто-хто, а цей хлопець готовий на все що завгодно заради дами свого серця: від серенад під вікном, до грубих докучань (якщо того вимагає ситуація). Для такого Овна характерний небувале загострення пристрастей та почуттів, при всьому при цьому у відносинах з жінкою він не готовий йти на компроміс і йому досить важко визнавати партнерку рівною собі, важко її прощати. Але особливо важко йому дається контроль власних негативних емоцій, а особливо ревнощів.

Венера традиційно пом’якшує агресивність і поривчастість цього чоловіка, а тому його уяву кожен раз кричить про те, що чергова дівчина і є та сама справжня і остання любов всього його життя. Але потім пристрасті різко вщухають. Справедливості заради варто сказати, що представник Венери в знаку Овна завжди щирий, коли закоханий, все тому, що він не просто швидко захоплюється, але і відчуває глибокі страждання від любові, якщо вона нерозділена.» Просто він хоче отримувати все відразу і абсолютно не вміє чекати.

Він, безсумнівно, наділений чуттєвою любов’ю, і є натурою захоплюється з першого погляду. Виконуючи веління серця, цей чоловік ніколи не замислюється про майбутнє і наслідки своєї пристрасті. Надмірно чутливий і вважає себе цільним тільки тоді, коли закоханий і обраниця знаходиться поруч з ним.

Перше, що заворожує його в вподобаної жінці — це її зовнішній вигляд, але щоб любов міцніла і залишалася незмінною, він просто зобов’язаний знайти і душевний схожість. Дуже швидко його здатний розчаровувати гордовитий і неохайний зовнішній вигляд. Цей чоловік обожнює дарувати своїй коханій подарунки. Він являє собою цікаву суміш агресивності та надчутливості. Він дуже наївний і вимогливий, але його досить легко схвилювати. Це дуже неспокійний залицяльник до країв наповнений любов’ю.


Залишити відгук