Венера у Водолії у Чоловіка

Чоловіків з Венерою у Водолії приваблюють жінки розумні, відрізняються нетрадиційними поглядами і схильні до експериментування. Чим витонченішими розум, чим незвичніше інтереси і погляди представниці прекрасної статі, тим сильніша магнетична тяга до неї. Що стосується його власних емоцій і поглядів на відносини, то у більшості жінок вони викличуть розчарування, якщо тільки у них самих немає сильної установки на знак Водолія. Венера у Водолії у чоловіка майже завжди говорить про екзистенціальному самоті. Занадто сильні емоції доставляють чоловікам з Венерою у Водолії деякий дискомфорт. Куди більше задоволення приносить їм безпристрасний, «об’єктивний» обмін ідеями на інтелектуальному рівні, при цьому чим незвичніше співрозмовник, чим більше він відрізняється від соціальних норм, тим цікавіше спілкування.

Чоловік з такою Венерою відчуває неусвідомлений потяг до жінки, яка виділяється на тлі інших чимось незвичайним — ультрасучасними поглядами, оригінальною зовнішністю, вільною манерою поведінки. Для нього не важливо, що таку поведінку чи зовнішність можуть йти врозріз із загальноприйнятою думкою. Головне — щоб ця жінка сподобалася особисто йому. Його прихильності не носять характер чисто сексуального інтересу. Скоріше, це суміш зацікавленості і дружніх відносин. Він сприймає жінку як товариша і однодумця, тому від нього не слід очікувати стабільних і тривалих відносин.

Від жінки, у свою чергу, потрібні взаєморозуміння, дружня підтримка і прояв оригінальності. Жінка повинна бути готова до незвичайних проявів почуттів і вести себе швидше стримано, ніж пристрасно. Сексуально приваблива область жіночого тіла — щиколотки, гомілки. Їх можна підкреслити полусапожками, черевиками на блискавці, сандалями з високими ремінцями, носочками з незвичайним малюнком. Інтерес цього чоловіка можуть притягти чоботи-панчохи, закриті туфлі. Любовний потяг може виникнути як грім серед ясного неба — наприклад, емоційний виступ жінки на трибуні, відстоювання своєї думки чи переконання в суперечці і т. п.

Такого мужику потрібна комунікабельна дама без комплексів, відмінною рисою якої є безголів’я. Справа в тому, що чоловік з Венерою у Водолії завжди керується лише інстинктами, тому спонтанність його жінки не зашкодить цього тандему. Відмінною рисою чоловіки з Венерою у Водолії є тяга до всього незвичайного. Серед таких чоловіків багато колекціонерів антикваріату, рідкісних картин у стилі сюрреалізму. Тому щоб підкорити такого чоловіка, жінка повинна володіти неабиякими здібностями: писати вірші, грати на музичному інструменті, володіти акторським талантом. Якщо ви нічого не вмієте, то навчитеся завзято розповідати анекдоти, адже той, на кого ви націлилися, обожнює жарти і витівки.

Венера у Водолії у чоловіків вказує на появу в його оточенні жінки, яка виявляється цікавим йому. Іншими словами, цю подругу можна виділити за тонкий розум, акуратне ставлення до людини, повага чужого простору. Незважаючи на те, що з боку це може виглядати як холодність, насправді за ними ховається глибока симпатія і вірність. Варто зазначити, що чоловік з Венерою у Водолії дуже волелюбна особистість. Тому йому більше підійдуть відносини без зобов’язань. Але вже якщо вам вдалося запрягти такого чоловіка, то сім’янином він буде відмінним. Правда, досить своєрідним, в силу незалежного характеру. Такого чолі сім’ї краще не перечити. Ні, «Домострой» постійно перечитувати не потрібно, достатньо скласти всі повноваження на нього.

Якщо описувати Венеру у Водолії в загальних рисах, тут краще всього звернути увагу на наступні нюанси: такі люди часто вводять оточуючих в подив, логіка їхніх вчинків абсолютно незрозуміла для друзів і родичів. Люди, у яких Венера у Водолії завжди відрізняються незалежністю в судженнях. З них виходять хороші керівники, адже їм не чужі комунікабельність, розсудливість, і навіть проникливість. А ось сперечатися з такими індивідуумами краще не варто, тому, що під час запеклого диспуту вони починають походити на Скорпіонів. Проявляють агресивність, упертість, безкомпромісність, вважають, що праві тільки вони і ніхто інший. З такими людьми сперечатися марно, ви їм все одно нічого не доведете. В силу свого інтелекту, вони вам влаштують такий мозковий штурм, що ви впадете в комплекс неповноцінності. Так, що ризикувати не варто.


Залишити відгук