Венера у Леві

У вищій октаві це положення Венери характеризує великих акторів, письменників і художників, часто з публіцистичним відтінком, чиє вплив на соціум безпосередньо призводить до його духовному розвитку. Тут реалізується справжня практично-надихаюча сила мистецтва: побувавши на виставі або прочитавши книгу, людина не тільки отримує потужний імпульс жити і працювати по-іншому, краще, ніж раніше, але й починає відчувати Божественну присутність там, де раніше про нього і не підозрював. Сталість потоку і вплив на публіку більше, ніж у венерианского Овна.

Середнього Леву це положення Венери дає вишуканість манер і схильність до естетичних потоків — це знавці і цінителі мистецтва, мистецтвознавці, філантропи від мистецтва. У гармонійному варіанті на людину весь час приємно дивитися: красиво говорить, рухається, словом, що називається, вміє себе подати (що може викликати роздратування, оскільки за цим фасадом варто пасивність). Якщо Венера виявлена, то успіх у протилежної статі гарантований (крім сильного ураження, коли успіх теж гарантований, але у вузькому колі партнерів і короткочасний). В ураженому варіанті схильність до химерного модам і выпендрежу, при опрацюванні — оригінальний художник, з трудом пробивається через відсталість сприйняття свого соціуму.

Ця людина висвітлює своїми почуттями все навколо. Негативний розвиток характеру може сформувати зайву хтивість і гнівну ревнощі. Така людина завжди зосереджується на самій собі і дарує свою любов іншим лише для досягнення своїх цілей. Жага насолод може виявитися шаленої, а потреба в задоволеннях ставиться вище всіх інших. Гармонійний розвиток особистості формує світлого піднесеного людини, переконаного в тому, що «всі люди — брати і сестри». Для такої людини характерні імпульсивні і пристрасні почуття, палка потреба в піднесену любов і рідкісне великодушність. В інтимних стосунках, поведінці, в родині його сміливо можна назвати високим ідеалістом. Він ввічливий, контактний, майже напевно популярний серед осіб протилежної статі. Успіху в житті досягає не в останню чергу завдяки широким емоційним зв’язків з оточенням і спритного маніпулювання почуттями інших. Є прагнення до пишноти, грі і влади.

Ця людина бажає виділитися з оточення за будь-яку ціну, наприклад, обрати яскравого, видатного партнера, пересічні ж люди їм просто не помічаються. Вона схильна опікати свого партнера ревно і дбайливо, правда партнер повинен постійно виявляти знаки подяки, цінувати таке ставлення до себе і регулярно висловлювати вдячність «за все хороше». Почуття такої людини пламенны, пристрасні, пылающи, сповнені самовпевненості і вимогливості. Любов ця людина прямо-таки вимагає від інших, при цьому постійно підкреслюється почуття власної гідності. Емоційність — крайня. В інтимних стосунках людина невтомна, щедрий, не знає боязкості і утисків. Відданий до межі. Закоханий у все прекрасне і гармонійне від народження. Світ почуттів багатий і високо енергетічен. Чарівність чарівно. Впевненість у своїх достоїнствах повна. Або він сам допомагає іншим, або успішно знаходить покровителя для самого себе. Почуття — серцевина всього життя. Натура постійна, гаряча, немає почуття міри, практично не трапляється спадів і охолодження.

Всіма силами прагне до самовіддачі і жертовності. Правда, нерідко подібна гарячність призводить до перевтоми і надмірного витрачання енергії, втім відновлення відбувається швидко — і знову в бій. Еротичні потреби напружені і задовольняються далеко не відразу, спрага насолод невтолима. Всі почуття виставляються напоказ. Такі люди обожнюють поклоніння і захоплення інших. Партнерів люблять міцних, витривалих і високо енергійних. Коло відносин зазвичай дуже широкий і змістовний. Присутня схильність до драматизації любовних ситуацій. Зазвичай такий чоловік не ревнивий, але суперників на дух не переносить. Люди такого типу яскраві, чесні, бадьорі, серцеві та впевнені в собі до зарозумілості. Щодо знайденої любові, вони завжди будують безліч грандіозних ідеалістичних планів. Для них дуже багато значать зовнішній лиск, гарний одяг, незвичайні розваги і галасливі свята. Шлюб найчастіше швидкий, але не обов’язково щасливий, так як життя з такою людиною завжди сповнена напруги і екстремальних ситуацій. Нерідко такі люди ведуть себе театрально, вони обожнюють елегантність у всьому, люблять організовувати пишні прийоми гостей. Чимало стурбовані власною кар’єрою, дуже горді, люблять бути в центрі уваги.

Зовнішній вигляд для них значить дуже і дуже багато — достатньо однієї відірваною гудзики для того, щоб настрій впало. Сильна потреба в похвалах і оплесках. І якщо цього бракує будинку, знаходиться в іншому місці. Велика потреба в спілкуванні з дітьми, розвинене почуття кольору та художній смак. Цей чоловік добрий і вміє бути відданим у тому випадку, якщо партнер цього заслуговує. Зазвичай він справляє враження сноба, стурбованого пошуком сексуальних пригод. Ревнощі рідкісна, але яскрава і огненна. Характер благородний, вільний і милосердний. Людина палкий у своїх прихильностях і щирий в обіцянках. Потяг до протилежної статі досить велико. При гармонійної Венері можлива особлива успішність в азартних іграх і вигода від розумного вкладення грошей. Зазвичай такі люди контактують з безліччю знаменитостей, особливо з театральної богеми і романтичними поетами. Він здатний сильно і тривало любити, він — романтик від природи, спраглий хвилюючих переживань і захоплюючих пригод. Дуже гордий своїми любовними перемогами. Основна проблема — надмірна гордість, самозамилування, надмірна сексуальність і бажання завжди перебувати «у світлі прожекторів».

Чоловікові з Венерою в Леві досить важко закохатися, але навіть якщо це сталося, швидко демонструвати свої почуття він не буде. У любові звичайно досить стабільний. Він дуже любить себе, тому ненавидить, коли його хтось критикує. Він зазвичай вибирає жінок, які готові підкреслювати його значимість. Ваша ефектна зовнішність і вміння подати себе для такого чоловіка важливі, якщо ви хотіли б звернути його увагу на себе. Сірі мишки, або невпевнені в собі жінки, навіть якщо вони володіють розумом, залишаться в стороні. Пізніше, набравшись достатньо життєвого досвіду, чоловік з Венерою у Львові буде вже менше звертати увагу на вашу зовнішність, його будуть набагато більше цікавити ваша самостійність, успіхи і досягнення у професійній сфері. Тим не менш, ви повинні вміти цінувати себе і пишатися ним. Жінкам-Овнам, Стрільцям і Левам легше всього сподобається чоловікові, у якого Венера стоїть у Львові. Адже багато якості, які він дійсно цінує, вони мають природно завдяки своїй вогненній стихії.

Жінки з таким становищем Венери задають партнерам досить високу планку, яку далеко не всі можуть відповідати. Навіть якщо Сонце у неї не буде перебувати у Леві, в плані прояву почуттів, пошуку партнерів і ставлення до партнерів вона буде трохи Левицею. Їй дуже важливо відчувати до чоловіка не просто симпатію, а любов, тому якщо вона все ще з вами, значить, вона вас дійсно любить і поважає. Це пристрасна натура, віддана, яка завжди вимагає від партнера любові і відданості. При цьому почуття власництва по відношенню до коханого може бути настільки сильним, що ревнощі може просто зашкалювати. Вона не терпить поруч з обранцем інших жінок, насилу може витримати його спілкування з жінками-друзями. Тому якщо ви хочете бути з нею, краще відразу давайте якомога менше приводів ревнувати. Жінка з Венерою в Леві дуже вірна, турботлива, уважна по відношенню до чоловіка, якщо отримує те, що їй потрібно, якщо її любов підживлюється відповідними почуттями і відповідної турботою і обожнюванням. Щоб завоювати таку жінку, чоловікові часто потрібно чимало попотіти. Вона дуже розбірлива в зв’язках і довго шукає гідну кандидатуру.


Залишити відгук