Венера в Близнюках

Венерианские Близнюки в гармонійному варіанті користуються популярністю у протилежної статі, хоча в любові, крім розмов, мало на що здатні, внаслідок загальної близнецовской поверхні і відсутність емпатії. Венера орієнтує Близнюків на естетичні потоки, наприклад, потік формального мистецтва (абстрактний живопис, поезія), при поганій опрацювання Венери чи поразки — інтелектуально-естетичний снобізм і вузькість поглядів, проголошення принципу мистецтво для мистецтва в сенсі мистецтво для тих, хто розуміє, а це я!, хоча реально сприйняття (не кажучи про створення) творів мистецтва сильно утруднено ментальним фільтром, в них, в основному, бачать (і цінують) інформаційне зміст, схему і формальну структуру. При гарній опрацювання Венери — осмислення естетичних потоків, літературна і художня критика, створення філософії та методології мистецтва, концепцій і класифікацій видів любові, при поганій — дрібна філософія і балачки на ці ж теми, різкі (і при ураженні) спотворені смаки. Якщо немає сильного ураження, краса і елегантність вираження думок.

Це — блискучий, яскраво люблячий і веселий чоловік, ніколи не обмежується одним предметом любові. При негативному розвитку він може бути настільки зосереджений на самому собі, що просто приголомшує ближніх зарозумілістю і поверховістю. Часто відчуває кілька схильностей одночасно, постійно прагне насолод. У любові ненадійний і розважливий. Зрештою поверхневе ставлення з коханим призводить до нерозв’язних конфліктів. При гармонійному розвитку характеру ця людина здатна любити всіх зі співчуттям і розумінням. Таке симпатичне створіння, різнобічне і приспособляемое, люб’язне і услужливое. Його поведінка майстерно, він завжди готовий допомогти ближньому, володіє прекрасним почуттям ритму і гармонії. Для нього характерна мінливість і увлекаемость. Дуже сильна потреба в безперервному оновленні зв’язків. У його житті міцні прихильності — велика рідкість. Частіше іншим йому подобаються розумні партнери. Свої почуття щодо кожного він виявляє відверто і щиро, тим не менш його контакти зазвичай швидкоплинні, про кохання бажає більше ніж говорити діяти. Його почуття стосуються всього і всіх. Він володіє незмінним шармом, його мова вишукана і культурна, любить бенкети і пишні вбрання.

Ця людина дуже часто змінює наміри щодо ближніх, з-за чого всім здається ненадійним і як би порхающим з одного предмета на інший, зате від спілкування з ним можна отримати ні з чим не порівнянне задоволення. Почуття мінливі, легкі і невагомі. Велика схильність до новизни, до нових, більш яскравим переживань. Жадає нового досвіду в любові. Особливу віртуозність виявляє в нетривалих зв’язках. В глибині душі присутнє постійне бажання змінити партнера, отака фривольність і легковажність. Людина такого типу має потяг до партнерів легким, живим і цікавим у спілкуванні, одним словом, до тих, хто не зациклюється на власних почуттях і не любить страждати з приводу любовних проблем. Цей чоловік правдивий, майже завжди знаходиться в доброму гуморі, сповнений добрих почуттів і живих думок, волелюбний. Він добре володіє своїми пристрастями, еротичні відносини сприймає просто і легко, так як любов його більше духовна і платонічна, ніж інстинктивна. Він щедрий і неупереджений, дружелюбний і незалежний. Його партнер повинен бути дуже грамотний і поетичний, володіти чудовим блискучим інтелектом і почуттям гумору.

Певно раннє або багаторазове вступ у шлюб. До сімейного життя ставиться легко і просто, з щирим інтересом. Емоції більше стосуються інтелектуальних процесів, ніж тіла. Вкрай цікавий і прагне випробувати все, що пропонує життя. Обожнює подорожі, любить займатися багатьма справами одночасно. Почуття та інтелект витончені та ажурні. Людина товариська, інтуїтивний, оригінальний, глибоко розуміє все світле, просте і легке. Є тенденція до флірту і зав’язування відносин одночасно з декількома партнерами. Прагне своїми почуттями приносити людям радість, робити їх веселіше і освіченіші. Любов для такої людини більше дружба, ніж пристрасть. У суспільних зв’язках і інтимних відносинах прагне до максимальної різноманітності. Жага подій і інтерес до самим різним людям заважають підтримувати тривалі відносини. Хоче дружити буквально з усіма. Дотепний і красномовний, притягається до людей з поривчастим і гострим розумом. Потребує повної свободи пересувань, не любить дотримуватися правил розпорядку дня. Особливу увагу приділяє суспільних справ і пошуку задоволень. Ненавидить грубість, сам дуже дипломатичним і послужливий. Шлюбу такі люди не надають великого значення, в інтимному зв’язку часто виявляють нерішучість і схильність до коливань.

Якщо у вашого чоловіка Венера в Близнюках, то у найближчий місяць у нього відбудеться повернення Венери в шукану точку. Цей момент відбувається кожен рік приблизно в один і той же час і вказує на нові можливості в плані відносин, почуттів та/або фінансових справ. Чоловік з Венерою в Близнюках воліє веселих, говірких і життєрадісних жінок, з якими легко спілкуватися і які не будуть відразу демонструвати свої явні наміри скоріше вийти заміж. Його обраниця повинна бути кокетливою і живий, допитливою, моложавою і безпосередній. Він любить жінок, які не бояться змінюватися, люблять приміряти на себе різні стилі і кожен раз виглядають по-новому. Саме тому представниці повітряних знаків – Терезів, Водолія і Близнюків йому подобаються зазвичай з першого погляду. Такому чоловікові не становить праці закохатися, але, на жаль, далеко не завжди ці почуття глибокі і тривалі. Він вміє знайомитися скрізь, де тільки йому зустрічаються дівчата: на вулиці, в транспорті. Він також часто знайомиться по Інтернету. Однак важливо в спілкуванні з ним не згадувати про своїх проблеми, інакше він швидко втратить до вас інтерес. З негативних якостей можна відзначити схильність до зрад. Якщо жінка не хоче змінюватися, бути веселою, життєрадісною, легкої на підйом і товариською, то він швидко втратить до неї інтерес і переключиться на іншу, часто більш молоду жінку.

Жінка з Венерою в Близнюках зазвичай досить балакучою, любить говорити про почуття, писати любовні листи. Присвятити життя одному партнеру їй досить важко, і часто вона здатна заводити відразу кілька романів одночасно. Розчарування в любові даються їй досить легко, вона здатна швидко вилікуватися від розбитого серця. Жінка з такою Венерою не любить, коли чоловік занадто нав’язує їй свої почуття і багато вимагає, особливо якщо він вимагає відмовитися від якихось звичних їй речей, на зразок регулярних вечір. У неї також безліч друзів і приятелів протилежної статі, до яких вона ставиться зовсім по-дружньому, тому ревнувати її сенсу немає, цим її можна відлякати. Дуже важливо для неї у відносинах з чоловіком – це спілкування, обмін ідеями та думками, довгі розмови про все на світі, тому якщо з чоловіком їй не вдається знайти спільну мову з самого початку, сподобатися їй згодом йому буде непросто. Чоловік для такої жінки в першу чергу хороший співрозмовник, а вже потім все інше. Іноді ці жінки навіть кілька бояться серйозних відносин, тому довго бувають самотніми, але при цьому абсолютно не створюють враження страждають із-за своєї самотності.


Залишити відгук