Гороскоп Змія на 2017 Рік

Рік Змії: 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025, 2037

Мудра Змія в 2017 році Червоного Вогняного Півня буде відчувати настрій року, який нагородить її особливою силою, шармом і привабливістю, що дозволить їй досягти великого успіху і в роботі, і в особистому житті.

В 2017 році елегантна, розумна Змія буде мати особливий авторитет у колективі. Вона буде розташована до широкого спілкування, хоча таємниці і плани Змія не стане розповідати широкому колу слухачів. Більше споглядачка, ніж учасниця, Змія все ж буде дуже сильно впливати на перебіг подій навколо – багато людей будуть чекати тільки її думки з того чи іншого питання, і її слово може стати законом.

В цьому році Змії немає необхідності бути кар’єристкою – вона буде легко долати щаблі кар’єрної драбини навіть без активної боротьби за місце під сонцем. Друзі будуть потрібні Змії для підтримки її ідей. Якщо Змія буде подавати дуже перспективні ідеї, то колектив однодумців стане із задоволенням допомагати втілювати їх у життя. Однак, Змія не повинна покладатися тільки на удачу і оточуючих людей, тому що в цьому році особливо цінним стане накопичений досвід, уміння і навички вирішення різних проблем.

Якщо Змія починає або веде власний бізнес, то цим періодом вона повинна скористатися, як стартовим майданчиком, перебудовуючи і реорганізовуючи підприємство до більш ефективного рівня. Результати року вона повинна порівнювати зі своїми результатами, отриманими в минулому періоді – щоб оцінити всю ефективність своєї роботи, помітити помилки і вчасно їх виправити.

Здоров’ю Змії в наступному році нічого не загрожує, якщо тільки вона сама не спровокує недуги порушеннями режиму, шкідливими звичками.

Фінансова сфера Змії буде мати тенденцію до зростання капіталів, і це дозволить їй планувати майбутнє в більш перспективних масштабах. В цьому році Змія може змінити місце роботи або місце проживання, одружитися, народити дитину. Всі події будуть мати сприятливий результат для її життя, тому в руках Змії – повернути навіть проблеми собі на благо.

Східний гороскоп на 2017 рік для Водяної Змії

Водяна Змія в 2017 році буде просто схиблена на придбання та накопиченні будь-якого досвіду, навчанні, пізнанні нового. Пристрасть до відкриттів може підштовхнути її здійснювати ближні і дальні поїздки. Вона ніколи не заспокоїться на досягнутому рубежі, — немає межі досконалості її роботи. Це дуже допитливий і допитливий чоловік, який зможе прекрасно працювати, спілкуватися з іншими людьми, бути і виконавцем, і керівником.

Східний гороскоп на 2017 рік для Деревної Змії

Дерев’яна Змія в 2017 році також буде відчувати тягу до освоєння нових просторів. Але вона більш стабільна у своїх пріоритети, і для подорожей, а також у роботі, прагне вибирати не незвідані шляхи, а вже перевірені, випробувані раніше. У Дерев’яній Змії прекрасна інтуїція, чим вона буде керуватися, приймаючи те чи інше рішення. У другій половині року цей чоловік може мати деякі проблеми у відносинах з оточуючими людьми, тому що не терпить фальші, і буде різкий з тими, хто намагатиметься скористатися добротою в корисливих цілях.

Східний гороскоп на 2017 рік для Вогненної Змії

Вогняна Змія в 2017 році буде вести активне світське життя. Їй належить кілька досить тривалих поїздок, які всі будуть дуже вдалими для її майбутнього. Вогняна Змія буде дуже справедливим керівником, вона зможе в найкоротші терміни вивести своє підприємство на нову орбіту успіху. У відносинах з оточуючими людьми ця людина часто буває дуже різкий і запальний, але йому прощається багато, так як він нічого не буде робити тільки для власного блага на шкоду всім іншим.

Східний гороскоп на 2017 рік для Земляний Змії

У першій половині 2017 року Земляна Змія вирветься далеко вперед. Вона зробить кілька вигідних угод, зможе добитися вражаючих результатів і в роботі, і в бізнесі. Але у другій половині року Земляна Змія має ризик зробити дуже великі помилки. Цей період може обернутися самообманом, її власними прорахунками, тому що увага буде розсіяно на кілька важливих справ, що виконуються одночасно. Їй необхідно організувати своє життя таким чином, щоб ні одна найважливіша сторона життя не випадала з-під її пильності.

Східний гороскоп на 2017 рік для Металевої Змії

Металева Змія прихильно прийме протягом 2017 року. Але вона буде завжди проти чужої думки, і постарається слідувати тільки своїм власним переконанням і постулатам. Вона майже ніколи не допускає помилок ні в особистому житті, ні в роботі, але в цьому році навіть ті дії, які вона вважає завідомо правильними, з часом покажуть свою хибність. Металева Змія не вміє визнавати свою поразку, особливо перед обличчям інших людей, і в другій половині року може ще більше ускладнити цю ситуацію, роблячи вигляд, що все йде правильно і втрачаючи час для виправлення помилок.


Залишити відгук