Венера в Раку

Венера робить Раку особливо чутливим до чарам протилежної статі, хоча він зовсім не прагне це довести. Загострене інтуїтивне відчуття прекрасного, схильність сприймати лише те, що здається красивим, і блокуватися від усього іншого як занадто потворного. Той рідкісний випадок, коли дійсно іноді краса облагороджує душу. Схильність сприймати світ очима митця, що при гарній опрацювання дає талановитих музикантів, художників і поетів (пишуть музичні вірші), на низькому рівні — заперечення більшої частини дійсності і оточення під тим приводом, що вони потворні, при ураженні різкі смаки, особливо в музиці, від улюблених творів практично впадають в транс. Чутливість сильна, але з вузьким колом партнерів і при нерозвиненій Венері тільки для себе.

Цей чоловік одночасно непостійний, егоцентрична і сердечен. Головна його риса — прагнення проявити справжню материнську турботу про ближніх. Негативний розвиток характеру зосереджує його тільки на самому собі. Він починає колекціонувати шанувальників і ставати жадібним і в сфері почуттів, і в сфері матеріальних накопичень. Ця людина легко піддається зовнішньому впливу, надмірно чутливий, схильний до розкоші і ліні. Часто діє навмання, виявляє недбалість у відносинах і недисциплінованість в почуттях. Жага насолод нерідко заводить його в глухий кут. Позитивний розвиток характеру формує стійкий інстинкт материнської турботи про інших. Проявляються крайнє терпіння і витривалість, здатність переносити і тілесну і душевну біль, а також рідкісна самовідданість. Любов така людина сприймає дуже глибоко, стаючи вкрай залежним від партнера. Він дуже чутливий до настроїв і стану оточуючих людей. Обожнює зручності, володіє розвиненим почуттям прекрасного. Його фантазія надзвичайно яскрава і сильна, а потяг до обустроению власного будинку непохитно.

При хорошому розвитку особистості така людина здатна створити ідеально гармонійну психологічну атмосферу в родині. В емоційному і інтимному плани цей чоловік дуже вразливий. Він здатний до глибоких виявів почуттів, однак не прагне їх демонструвати, і найчастіше глибоко їх приховує в схованках власної душі. Вкрай чутливий як до негативних, так і позитивних впливів оточення. Найчастіше побоюється плисти по волі почуттів, найбільше його турбує домашнє щастя. Його чуттєвість вбирає, приймаюча, сприйнятлива, почуття податливі і м’які, плавні і витончені, пройняті енергіями романтизму і сентименталізму. Така людина любить веселитися, але лише у вузькому колі друзів і домашніх. Обожнює досліджувати предмети мистецтва і загадки минулого, більше всього любить старі будинки і стародавні пам’ятники архітектури. Особливу насолоду отримує в контакті з природними водоймами. Його почуття дуже чуйні, уважні і делікатні, але вкрай нестійкі в проявах. Дуже сильна потреба в співчутті і прихильність до батьків, останнє може навіть заважати створенню власної родини.

Для того, щоб його адекватно сприймали ближні, йому самому необхідно навчитися адекватно виражати свої почуття назовні. Це — найбільш вразливі і чутливі люди на світі. Вони тонко реагують на будь-які зміни в партнері і сприйнятливі до найменших коливань почуттів тих, з ким вони спілкуються. Живе в глибині душі, внутрішня потреба в змінах ретельно ними ховається. Вони прагнуть до встановлення ідеальних відносин, але побоюються виявитися незрозумілими. Взагалі вони життєво потребують любові, ласки й глибокому розумінні їх настрої іншими. Не терплять жодної фальші. Дуже причепливі і стійкі у своїх симпатіях. Якщо партнер їм неправильний, вони негайно відчують фальш — обдурити їх майже неможливо. Зате вони легко можуть обвести інших навколо пальця, використовуючи чесне вираз очей і щирі модуляції голосу. Від своїх власних обманів вони глибоко страждають і мучаться. Нещасна любов може привести їх на лікарняне ліжко. В ідеалі ж вони прагнуть до найбільш тонким і глибоким і ніжним партнерам, здатним до справжнього співпереживання. Людина такого типу любить прикрашати свій будинок і піклуватися про його оздобленні. Воля слабка, бажання сильні, почуття обов’язку невелика. Завжди присутня деяка сонливість і розмитість сприйняттів.

Шлюб частіше пізній, партнер зазвичай старше. Така людина — ідеаліст і поет від природи, що прагне насолодитися красою життя і гармонією прекрасного. В общем-то він схильний до надмірностей в насолодах, але для цього досить ледачий і вважає за краще не витрачати сили даремно. Свою вразливість і надчутливість прикриває або байдужістю, або безперервної зайнятістю і стурбованістю буденними справами. Фінансова і подружня надійність має для нього особливе значення. Він має майже святим чарівністю, ніжний і щедрий, вміє любити і служити іншим. Реакції почуттів частіше мимовільні й погано контрольовані, відносини з партнером швидше материнські, ніж любовні. Незмінно вимагає того, щоб партнер висловлював свої почуття відкрито і чесно. Дуже велика прив’язаність до матері, можливо прагнення до таємної любові, нехай навіть уявної. Перешкоди у шлюбі можуть бути пов’язані з відсутністю коштів або опором батьків. Така людина рано чи пізно приходить до розуміння священного сенсу містичної любові, дуже глибоко сприймає молитву, здатний до високих релігійним экстазам. Деколи виявляються такі якості характеру як нерішучість, боязкість, надмірна м’якість і податливість в конфліктах.

Найкраща риса цієї людини — добросердя і вміння прощати. Відсутність можливостей самовираження може призвести до патологічного буяння фантазії або породити схильність до порушення моральних норм у досягненні тілесного задоволення. Так як настрій дуже мінливий і неконтрольовано, йому необхідний надійний будинок і повна забезпеченість. В шлюбі більше всього шукає надійності, за родиною і житлом доглядає віддано. Якщо така людина не отримує постійних доказів любові партнера до нього, він починає відчувати себе невпевнено і з часом стає дратівливою. Ініціатива проявляється такими людьми лише тоді, коли вони втомлюються від власної самотності, хоча активність їх зазвичай непомітна і як би подспудна. Слід також врахувати те, що при тривалих емоційних протистояннях вони здатні до несподіваних бурхливих спалахів гніву і вибухів невдоволення. Нерідко такі люди вкрай вразливі і люблять поплакати і поплакатися.

Чоловік з Венерою в Раку в більшій мірі, ніж хтось інший, буде прагнути до серйозних стосунків. Саме тому йому за смаком більше жінки-господині, жінки-матері, турботливі й уважні. Він не втече від вас, якщо на першому ж побаченні або на самому початку стосунків ви будете показувати, що хочете сім’ю, дітей, стабільності у відносинах. Навпаки, він тільки буде більше тягнутися до такої жінки. Не дивно, що багато чоловіків з Венерою в Раку є багатодітними батьками, бо як притягують жінок, які готові народжувати дітей. Ці чоловіки дуже люблять смачно поїсти і більше воліють домашню їжу, тому їх легко залучити, запропонувавши смачні домашні страви власного приготування. Чоловіки з Венерою в Раку мають і негативні сторони характеру, наприклад, вони часто бажають прив’язати до себе партнерку і чекають від неї бездоганного підпорядкування. Якщо ви не з тих жінок, хто звик підкорятися, такий чоловік не для вас. Родинне гніздо далеко не завжди оберігає чоловіків від зав’язування нових романів. Хоча сім’я для них має велике значення, вони чудово можуть жити на два будинки, заводять позашлюбних дітей, довго не можуть або взагалі не йдуть з першої сім’ї.

Жінка з такою Венерою закохується дуже сильно, віддано, самозабутньо. В цьому може критися і деяка загроза, тому що не всім чоловікам подобається беззастережне підпорядкування і причепливість. Дуже важливі для неї серйозні тривалі стосунки, саме тому з ранніх років вона буде прагнути якнайшвидше створити сім’ю, хоча далеко не завжди справжня сім’я у неї виходить з першої спроби. В любові їй дуже важливо любити самій, вона навряд чи вийде заміж за розрахунком, тому що для неї дуже важливо бути емоційно прив’язаною до партнера. Якщо комфорт та емоційний відгук на її почуття буде її задовольняти, то партнер буде купатися уваги і ласки завжди.


Залишити відгук