Венера в Овні

Потоки, що транслюються Овном з Венерою, сильно апелюють до протилежної статі. Якщо інші фактори не суперечать, у жінок від такого чоловіка захоплює подих, і він це відчуває. Венера пом’якшує характерну грубуватість Овна в двох відношеннях: по-перше, сильно орієнтує його на естетичні соціально прийнятні енергетичні потоки, по-друге, полегшує (підсвідомий) контакт з навколишнім світом. В моменти депресії такий Овен може отримати значне полегшення від характерних венеріанських утіх (мистецтво, предмети розкоші, любов протилежної статі), що не типово для депресій Овна без Венери.

Цей фактор визначає формування ясно й різко окресленого і домінуючого характеру з швидким реагуванням на зміну ситуації і деякою схильністю до диктаторства. При негативному розвитку людини формуються задерикуватість, хвалькуватість, надмірна вимогливість до оточуючих і бажання все захоплювати і привласнювати, нічого не даючи взамін. Виникає нестримна жага змін, пристрасть до любовних пригод і еротичних інтриг. В любові і в сімейному житті така людина не відає стабільності, він марнотратний і екстравагантний. Життя його сповнене бездумних розставань з коханими і всілякими розчаруваннями. При позитивному розвитку характеру людина стає швидким, щирим і чесним, гранично волелюбним і визнає за іншими таку ж любов до свободи. Для нього характерні імпульсивні, пристрасні почуття, зазвичай йому не вистачає часу на сентименти, він схильний до кохання з першого погляду і користується популярністю у протилежної статі. Правда, любовні стосунки зав’язуються хоч і швидко, але не надовго.

Його бажання сильні і творчі, при високому розвитку характеру можливо сприйняття любові як вищого ідеалу життя. Нерідко зустрічається жорсткість у стосунках, а також певна грубість, хаотизм і неоформленість почуттів. Людина жадає зводить з розуму любові і пристрасних полум’яних переживань. Його чуттєвість безудержна, а часом і руйнівна. Його домагання можуть стати нав’язливими, він гранично наполегливий в залицяннях і сам готовий до миттєвого спокусі — варто лише покликати. В молодості для нього характерна сильна сексуальна привабливість. Гарячі почуття надають його характері риси войовничості і бойовитості. Великих витрат вимагає невгамовним бажання прикрашати самого себе та своє оточення. Взагалі сексуальні прояви такої людини важко назвати гармонійними. Спочатку він витрачає всю силу своїх почуттів, проявляючи часом нетактовність і надмірну наполегливість, а після холоне сам собою. Почуття виявляються занадто відкрито і бурхливо, є напружена потреба у різноманітних розвагах і будь-яких мислимих задоволеннях.

найбільше приваблює яскрава, помітна, помітна краса. Рух сексуальної енергії зламано, різко і гостро. Поривчастий Темперамент, привязчивость поєднується з самовідданістю. У взаєминах з партнером немає гармонії і рівноваги, відсутня дипломатизм і вишуканість. Інколи жага володіння і неекономність у витрачанні енергії потягу вражає оточуючих — таке бездумне марнотратство. Така людина прагне спілкуватися лише з активними партнерами, з загарбниками і агресорами. Часом завдяки напруженості статевого потягу людина досягає високого рівня духовного розвитку, але все одно у відносинах з особами протилежної статі завжди помітні ознаки прояву захватнического інстинкту. Любов таких людей дуже активна, щоб бути гармонійною. Під впливом пристрасті і самозбуджується імпульсу ці влюбливі люди здатні на мимовільні зради. Їх прямо-таки тягне, тягне і спонукає до активних представників протилежної статі. Для людини такого типу характерний яскравий ентузіазм і високий ідеалізм, поєднуються з зоологичностью і хаотичністю любовних проявів. Ці люди повні неконтрольованих пристрастей, помітні і привабливі. Їх нормальний стан — закоханість «по вуха».

Вони люблять швидкоплинні, але палкі і пристрасні любовні романи. Подібні схильності рано чи пізно шкодять їх репутації, призводять до растранжириванию коштів, порушують здатність до концентрації уваги і створюють умови для руйнування сім’ї. Такі люди зазвичай прагнуть до укладення шлюбу, однак вони потребують партнері дорівнює по силі й активності, а такого потрібно ще пошукати. Вони обожнюють подорожі і живопис, романи і спів, поезію і театр. Вони люблять не тільки тілесні, але і витончені духовні задоволення. Їх характер палкий, нестриманий, сповнений жаги кохання і прагнення залишатися благородним у своїх уподобаннях. Така людина прагне в що б те ні стало насолодитися любов’ю і горінням почуттів. На предмет своєї пристрасті він дивиться з захопленням і яскраво уявляє собі картини можливої близькості. Дуже прив’язаний до друзів протилежної статі, сексуальність гармонійно поєднується з добросердечием. Зазвичай такі люди дуже популярні, у них багато друзів і коханих.

Вступ у шлюб зазвичай відбувається рано і похапцем. Однак сімейне життя найчастіше ускладнена цілою низкою інтимних проблем. Характер милосердний, в почуттях і своїх симпатіях вони миттєво відгукуються на заклики про допомогу, а у витратах і подарунки виявляють рідкісну внутрішню свободу і благородство. Таких людей сміливо можна назвати чарівними і привабливими. Їх таланти різноманітні, але найчастіше енергія витрачається на пошуки задоволень і задоволення любовної пристрастю. Свої почуття вони висловлюють стрімко і агресивно, своєю ініціативою і заповзятливістю надають блиск і розмах будь-яким громадським справам. Цілеспрямовано і енергійно переслідує поставлені цілі і у відкритій конкурентній боротьбі рішуче борються за прихильність інших людей. Це — пристрасні коханці, повні сил і енергії, правда, почуття їх імпульсивні, нерівномірні і скачкообразны. Зазвичай люди такого типу схильні до езопової мотивації поведінки, нерідко виявляють ознаки невихованості і грубість у стосунках з іншими і пристрасно потребують особистого визнання оточуючими.

Чоловік з Венерою в знаку Овен здатний швидко й палко закохуватися. Його не можна назвати однолюбом, але якщо він знаходиться у стані закоханості, готовий заради своєї коханої на все, щоб добитися взаємності. Щоб утримати такого чоловіка треба зробити так, щоб не слабшав його інстинкт мисливця, який у нього особливо яскраво виявлений. Він воліє активних і яскравих жінок, у яких можуть бути не зовсім жіночі захоплення. Наприклад, чоловічі хобі, начебто полювання або риболовлі, захоплення футболом або автоперегонами. Також він не обійде увагою спортивних жінок або жінок, що займаються бізнесом, які не бояться йти на ризик, самостійних, ініціативних і заповзятливих.

Венера в цьому знаку дає жінці сміливість, імпульсивність і пристрасність в тому, що стосується відносин з чоловіками, навіть якщо її Сонце знаходиться в більш «спокійних» знаки Риб або Тільце. Така жінка закохується досить швидко, але її почуття можуть так само швидко згаснути. Звичайно, це не означає, що вона не здатна на тривалі відносини, але все ж воліє вибирати таких партнерів, з якими їй буде не нудно. Поразки на любовному фронті вона сприймає досить важко, тому що терпіти не може програвати. Вона повинна бути першою у всьому, що стосується відносин, нерідко знайомитися першою і першою ж обриває відносини, якщо її щось не влаштовує. Довго мучитися не буде, так як поспішає до нових знайомств і новим захопленням. Така жінка любить яскраво виражати свої почуття, дарувати незвичайні подарунки. До будь-якої критики чи зауважень у свою адресу ставитися дуже ревно і може легко образитися, особливо якщо критикують її зовнішній вигляд.


Залишити відгук