Венера у Водолії

Венера орієнтує Водолія на естетичне сприйняття світу в цілому, як і Місяць, вона підвищує рівень безпосереднього сприйняття дійсності. Правда, естетичні категорії венеріанський Водолій представляє у властивих йому ментально-прогресивних рамках. У вищій октаві Венера у Водолії з’являється можливість орієнтуватися в надходить до нього інформації, оцінюючи її за допомогою (інтуїтивних) естетичних критеріїв, що надмірно підвищує рівень його діяльності.

В гармонійному варіанті вироблення естетики венерианского Водолія йде в узгодженні з естетикою і потребами його часу, і передаються їм ідеї привертають сучасників не тільки в інтелектуальному, але і в естетично-емоційному відношенні, якщо Венера вражена, смаки Водолія виявляються дуже дивними, а його ідеї нерідко здаються потворними людей його епохи, хоча при опрацюванні (самим Водолієм або часом) можуть виявитися набагато більш глибокими і фундаментальними, ніж при гармонійної Венері.

Венера не робить Водолія теплим, але йому стає зрозумілою холодна краса формальних знакових систем, він починає до неї прагнути, що позитивно позначається на його взаємодії з егрегором, оскільки терміни гармонійно-негармонійно набагато конструктивніше для їх діалогів водолейского егрегора осягається з певним працею і зовсім не відразу, вона дуже перспективна для співпраці. Венера орієнтує Водолія і на соціальні проблеми, він починає шукати перспективні форми розвитку сучасного йому суспільства, що досить важко, оскільки характер суспільних відносин у майбутньому багато в чому визначається духовним рівнем людей, уявити який Водолію складно, але вкрай необхідно, хоча б суто ментально.

Такі люди як би наэлектризованы, вони завжди в пошуку, прагнуть приносити себе в жертву і блищати горінням за інших. При негативному розвитку характеру вони схильні витрачати сили і час інших людей для задоволення своїх власних потреб, а також для демонстрації своїх здібностей і переваг. Вони завзято захищають ідею вільної любові і мають, м’яко кажучи, незвичні погляди на норми і правила сексуальної поведінки і любовної життя. Присутня схильність до авантюризму в сфері почуттів і до спекулированию переживаннями партнера. Позитивний розвиток характеру формує тип людини, віддано службовця ідеї Загального Блага та успішно проявляє завжди і скрізь завидну чесність і терпіння. Така людина має досить сучасне уявлення про питання любові і статі. Він гранично контактний і товариський, прагне до повної свободи особистих відносин і до власної незалежності. Будь-які примусу і спроби схилити його до точки зору інших гнівно відкинули. Виявляє інтерес до авангардного мистецтва, стурбований станом справ у соціумі, у всьому що стосується проблем кохання, почуттів і сексу. Успішно зайнятий громадською роботою, яка доставляє йому майже фізіологічне задоволення. Любовна життя такої людини завжди сповнена нових ідей і готовності до змін.

Він легко віддає себе у владу нових вражень, чим викликає велику невпевненість партнера у своєму ставленні до нього. Любить грати в пристрасть і жонглювати почуттями. Деколи мимоволі обманює коханої людини з простого інтересу. Завжди прагне розвинути готівку відносини в якомусь новому несподіваному відношенні. Ухищряется весь час змінювати тональність відносин з коханими, завдяки чому сприймається як сліпучий і переливчастий новатор. Готовий на будь-які чуттєві авантюри, так як всі банальну і звичне швидко набридає. Любить дружити з представниками протилежної статі. Для нього любов — розвага, а не трагедія. У любові такі люди можуть бути названі екстравагантними і ексцентричними. Їх оцінки партнерів несподівані і суперечливі, а вибори непередбачувані. Зазвичай вони люблять і дружать одночасно, що чимало бентежить ближніх. Їх почуття загалом недостатньо теплі, зате світлі і альтруистичны. Такі люди легко знаходять друзів і без особливої праці встановлюють контакти з незнайомими і навіть недружелюбно налаштованими людьми. Зазвичай їх тягне до дуже дивним партнерам, як би випадає з загального фону оточення, не схожих на інших і відхиляються від загальних стандартів. Саме з такими екстравагантними особистостями вони вступають у найбільш глибокі відносини і розкриваються повністю. Правда знайти такого партнера їм не завжди легко.

У всьому і завжди вони люблять тільки нове і свіже. Часом це призводить до частих змін партнерів, саме тому невдалий шлюб може розглядатися як тягар. І чуттєвої життя, і в художніх уподобаннях такі люди є першовідкривачами. Вони інтуїтивно вловлюють бажання ближніх і доповнюють їх своїми власними винаходами. Дружба і повага свободи партнера стоять на першому місці в будь-яких відносинах. Деколи в чуттєвих пристрастях без всяких зовнішніх причин відбуваються дивні внутрішні повороти. Приміром, полум’яного почуттів несподівано змінюється холодністю і навпаки. Їх потягу парадоксальні, а прихильності суперечливі. Вони до одного і того ж людини можуть ставитися по-різному, причому виявляти ці суперечливі почуття одночасно. Навіть на серйозні проступки своїх улюблених вони дивляться крізь пальці, нерідко дозволяючи їм творити все те, що їм спаде на думку. Ці люди миролюбні, щирі, приємні в поведінці і володіють багатьма творчими здібностями. Через невгамовного прагнення до незалежності і свободи, їхні стосунки часто рвуться по самому малозначительному приводу. У любові вони виявляють рідкісне холоднокровність і зібраність. Ніколи не бувають егоїстичні або своекорыстны до тих, кого люблять. Їм важко бути відданим лише одній людині, так як вони прагнуть подарувати свою любов багатьом.

Вони завжди живуть лише за власними правилами і хитромудрою внутрішнім законам. Їм діла немає до того, подобається це суспільству чи ні. Їх романтичні зв’язки завжди несподівані і незвичайні, але рідко бувають постійні. У любові вони прагнуть знайти не стільки тілесне задоволення, скільки інтелектуальне натхнення, тамуючи при цьому спрагу різноманіття. В цілому вони можуть бути названі натурами самодостатніми, а тому рішуче ухиляються від кожного, хто бажає прив’язатися до них, або прив’язати їх до себе. У них сильно розвинена інтуїція, що виявляється в сфері чуттєвих і приятельських стосунків. Інколи вони прагнуть до химерного і ексцентричним формами сексуального спілкування. Їх любов завжди сповнене пригод, дивацтв, несподіванок і випадковостей. Але при цьому багато їх бажання і очікування нехай навіть самі незвичайні рано чи пізно збуваються самим дивним чином. Такі люди привітні, з усіма, кожен може ним стати другом, але найчастіше — не в інтимному плані. Їх цінують приятелі, їх популярність досить широка, навіть за межами їх найближчого оточення, взагалі вони мають широке коло знайомих.

Вони виробляють на партнерів сильне враження незвичайності і чудесности, їх неповторний шарм, їх сексуальне випромінювання хвилює розбурхує розум і тіло. На всі соціальні і сексуальні традиції їм майже наплювати, вони прагнуть бути вірними лише самим собі. Не те, щоб їм не вистачало моральних принципів, просто вони хочуть вирішувати все самі, і незалежно від інших визначати, що для них правильно і розумно. Не люблять необтесаних манер, хоча самі далеко не завжди дотримуються загальноприйнятих правил. Часто любов приходить із першого погляду, але рідко вона стає міцною і тривалою. У виборі партнера велике значення мають духовні акценти і почуття нового. Вони завжди тягнуться до ексцентричним і дотепним людям, особливо до тих, хто здатний допомогти їм добитися повної свободи і поваги в суспільстві.

Їх партнер незмінно повинен розуміти величезну важливість різноманіття в їх чуттєвої життя. Найбільше вони ненавидять нудьгу і монотонність звичок, рішуче відкидають всякі прояви ревнощів і власницьких інстинктів. Вони навмисно цураються партнерів, які можуть хоч у чомусь обмежити їх свободу. Хоча інколи вони чесно прагнуть залишатися постійними, але все-таки їх почуття змінюються настільки різко і несподівано, що вони спонтанно розривають відносини і несподівано для самих себе заводять нові. Завжди це пов’язано з невгамовним потребою у свободі і жадобі пригод і нових переживань. Нерідко вони вперті і відмовляються визнавати правоту думки коханої. Деколи шлюб або навіть просто стійкі любовні відносини перешкоджають їх соціальної реалізації.

Чоловіки з такою Венерою не терплять нудьгу у відносинах. Їм подобається бачити поряд з собою молодих і свіжих партнерок, у яких завжди гарний настрій і які не боятися змін і люблять різноманітність. Закохуються і заводять нові відносини такі чоловіки дуже легко і швидко. Але ось глибини в почуттях їм не вистачає. Чоловік з Венерою у Водолії ненавидить, коли на нього тиснуть і щось нав’язують у відносинах. Набагато ефективніше домогтися від нього чогось, якщо діяти хитрістю, через друзів, ненав’язливо пропонувати щось. У стосунках з жінками він зазвичай прагне до рівності, шлюб – це союз рівних за походженням, рівнем доходів, зовнішності і т. п. партнерів. Втім, повної рівноправності він зазвичай особливо не любить і часто бажає мати набагато більше свободи, ніж його обраниця. Ці чоловіки не особливо емоційні, їх почуття швидше холодні, вони здаються байдужими до своїм другим половинкам, чому жінки часто страждають, не розуміючи, що така особливість Венера у Водолії.

Жінки з Венерою у Водолії також дуже люблять свободу і прагнуть до незалежності в стосунках. У своєму обранцеві хочуть бачити не тільки партнера, але і друга, якому можна довіряти, при цьому даючи достатньо свободи. Але і своєю свободою, вони теж дуже дорожать. Якщо їй не подобаються її друзі і він не бажає з ними спілкуватися — це вірний шлях до проблемних відносин. Жінка з Венерою у Водолії дуже товариська і шукає партнера, з яким їй буде цікаво і не нудно. Проявляти ніжність вона не любить, а от поговорити – так, тому якщо ви чекаєте від обраниці тепла, надмірної турботи і повного підпорядкування – жінка з Венерою у Водолії не ваша друга половина. Жінки з Венерою у Водолії абсолютно нормально сприймають «громадянський» шлюб та інколи навіть відтягують офіційну розпис, так як підсвідомо боятися бути окольцованными.


Залишити відгук