Венера в Астрології

День: П’ятниця

Напрямок: Південно-Схід

Колір: Білий

Характер: Ласкавий, Сексуальний

Знак Зодіаку: Телець & Ваги

Метал: Мідь

Дорогоцінні камені: Алмаз

В астрології Венеру вважають планетою, керуючої естетичним смаком людей. Вона відповідальна за почуття прекрасного в людині, любов до красивих речей. Венера це найближча до Землі планета. Період її обертання навколо Сонця дорівнює 227 діб. З явних аспектів з Сонцем вона утворює тільки з’єднання. Інших аспектів зі світилом просто немає, так як Венера астрономічно не видаляється далеко від Сонця.

Венера визначає смак людини, показує, що буде подобатися індивіду. Ця планета дає любов до певного кольору та формі. Вона відповідає за музичні здібності, наявність слуху, любов до музики. Венера дає здібності у сфері мистецтва, в сучасному світі часто проявляється у людей здатних створювати гарну рекламу.

Сферами безпосередньо пов’язаними з впливом Венери є стиль і мода. Ця планета має безпосереднє відношення до парфумерії та косметиці. Венера є жіночою планетою і за своїми якостями близька до проявів Місяця, однак на відміну від останньої формує більш тривалі, стійкі почуття і прихильності. Люди з сильним впливом Венери в гороскопі люблять комфорт, романтику, обожнюють смачно поїсти, прагнуть отримувати задоволення від життя.

Найбільший вплив ця планета чинить на жінок. Її розташування в гороскопі вказує на смаки, чутливість і зовнішні дані жінки. У гороскопі чоловіки Венера часто вказує на тип жінок, які йому подобаються, з якими приємно проводити час. Існує ще одна дуже важлива сфера, за яку відповідає Венера. Це енергетичні запаси організму людини, а також майно, яким він володіє. Особливу роль у цьому відіграють гроші.

це планета Венера управителька грошей, вона відповідає за вміння розпоряджатися фінансами, за любов до грошей. Венера є найближчою планетою до Землі, рік на венері триває 227 днів. Звідси виникає відповідь на питання про те, чому заробляють гроші частіше чоловіки, але, не дивлячись на це, розпоряджаються ними, звичайно, жінки. Венера сильніше впливає на жінок і дає їм владу над грошима. Хоча зустрічаються і чоловіки, які перебувають під сильним впливом Венери, особливо в сучасному світі.

Ще однією важливою сферою впливу цієї планети є здатність до дипломатичність, вміння домовитися, знайти компроміс, обопільну вигоду. Знову таки ця здатність виражена більше у жінок. Венерианцы не люблять грубощів, прагнуть м’яко і спокійно вирішувати виникаючі проблеми. Вони люблять створювати гармонію і рівновагу навколо себе.

Венера є управителем знаку тельця і співправителем знака терезів. У тельці вона має більш стихійне спонтанне прояв, так як цей знак розташований у нічній півкулі. Телець це земний знак і тут розкриваються якості безпосередньо пов’язані з матеріальним світом, такі як прагнення до накопичення майна і грошей, любов до плотських задоволень, смачної їжі. У знаку тельця венера є повноправною господинею, вона дає любов до грошей і розкоші.

З тельців виходять прекрасні банкіри, ділки, пов’язані з торгівлею нерухомістю і землею, люди, що заправляли сільськогосподарським бізнесом. У своїх діях представники цього знака завжди керуються думками про ту прибутку, яку вони отримають. Їх неможливо заморочити або збити з пантелику, вони володіють дуже тверезим практичним розумом і чіткою послідовністю дій.

У знаку терезів Венера спрямована більше на інтелектуальну сферу. Часто має відношення до мистецтва, моді, рекламі. Люди, що народилися під знаком терезів, є великими естетами, з них виходять хороші модельєри і дизайнери. Ваги є від природи добрими дипломатами, завжди прагнуть домовитися, вміють балансувати і зберігати мир там, де є конфронтація і протистояння.

В астрології Венера экзальтируется в знаку риб. Риби, при всій своїй мрійливості, мають розвинену ділову жилку, фінансове чуття. Вони часто займаються спекуляцією, торгівлею предметами мистецтва. Мають здатність знаходити зручні грошові посади в епоху будь-яких криз. Венера в рибах пов’язана з почуттям жалю, представники цього знаку часто закохуються в тих, кому вони допомагають, кого опікають.

Венера перебуває у вигнанні в знак скорпіона і овна, в падінні в знаку діви. У всіх представників цих знаків венерианские якості приховані всередині. Вони дещо стримані в прояві своєї м’якості, чутливості. У них є внутрішнє заховане прагнення бути коханими, потреба в чужому уваги.

Сприятливі аспекти Венери в особистому гороскопі дають розвинений естетичний смак, уміння поводитися з грошима, матеріальну прибуток, вигідні придбання. Вказують на людину, що має почуття такту, дипломатичного у спілкуванні. Негативні аспекти сприяють матеріальних втрат, сварок, труднощів у спілкуванні, особливо з представницями жіночої статі. Часто схиляють людей до надмірного вживання їжі і солодощів, набору зайвої ваги, скупості, жадібності.

Планета Венера управляє фінансовими потоками, що дає володіння грошима. Слід зазначити, що в транзитних аспектах Венера найчастіше символізує дівчину або молоду жінку, банкірів, людей мистецтва. Венера зазвичай формує не дуже затяжні ситуації, так як рухається досить швидко по зодіаку, близько 1 добу.

Виняток становить ретроградний рух Венери, коли вона може довгий час стояти майже на місці або рухатися у зворотний бік. Тоді події можуть розтягуватися на строк до 2 місяців. Венера в астрології є дуже важливою планетою. Вона управляє сферою руху грошей, бюджетами, як людей, так і цілих держав, світовими фінансовими потоками. Визначає тенденції моди, впливає на смаки й уподобання великих груп людей.


Залишити відгук