Уран у Діві

Коли Уран йде по Діві, вона відчуває сильне пожвавлення. Її (набагато більше, ніж уранического Тільця) починають цікавити незвичайні і оригінальні ідеї, що стосуються сполучень і методів обробки різних форм, при цьому застарілі спливають самі собою, без психологічної травми для Діви, вона легко і охоче вчиться новому, хоча б воно і належало до далекого майбутнього.

Нижча октава Урану в Діві дає (у разі, коли він виявлений в індивідуальній карті) Діві авантюризм у справах, невгамовну ексцентричність у виборі форм і методів їх обробки і поєднання один з одним, невміння відрізнити конструктивну ідею від неконструктивної, хаос і деструктивне руйнування форм через гіпертрофовану незалежності думок та неврахування конкретних життєвих обставин. Помилкове відчуття геніальності в області конструювання нових досконалих форм.

Розвинений Уран може дати блискучого винахідника або золотих справ майстри, електронника, творця миникомпьютерной техніки і технології, фізика за елементарним частинкам (на все це мають зазначати інші фактори). Вища октава Урану в Діві може дати просування в пізнанні фундаментальних основ світу на рівні синтезу фізичних і релігійно-філософських концепцій.

При негативному розвитку характеру людина стає відвертим до безтактності, нервовим і гарячково метушливим. Формується така суперечлива сутність, повна дивних неусвідомлюваних прагнень і незрозумілих імпульсів. Все це створює чималі проблеми у співпраці. При позитивному розвитку характеру торжествує дух винахідництва і геніальної умелости. Людина прекрасно сприймає все нове, якщо воно пов’язане з практичними і конкретними речами, він успішно винаходить індивідуальні методи роботи, проявляє рідкісний інтерес до техніки і математики, відрізняється чудовим дотепністю і почуттям ритму і зазвичай пов’язує свою долю з м’яко кажучи незвичними, незвичними професіями.

Така людина реформує все на своєму шляху, немов чарівною паличкою торкаючись до різних форм і структур і на корені їх трансформуючи. Він може зробити великі відкриття в математиці, так і в промисловості, завжди прагне знайти нове застосування старих методів, охоче відшукує нові шляхи співпраці. Всі вважають цю людину вкрай оригінальним і винахідливим зважаючи на його нестандартного підходу до практичних справах і самобутнього мислення. Незважаючи на успіх у вирішенні реальних питань, такий чому людина наживає собі безліч ворогів і супротивників, суперників і конкурентів, через що нерідко переходить із місця на місце і навіть змінює місце проживання. Нерідко така людина схильна до занять вільною професією, він завжди налаштований філософічно і при накопиченні творчих невдач схильний голосувати за радикалів і екстремістів.

Він прагне впроваджувати унікальні технології в науці, техніці, екології, медицині, що вимагає від нього чималих витрат праці і великих матеріальних вкладень, на які він тим не менш завжди охоче йде. Його оригінальність проявляється у завидною винахідливості і уміння практично застосовувати як завгодно сміливі ідеї. Цей чоловік щасливий у втіленні в життя своїх сподівань. Це непередбачувано щасливий трудівник, повний дослідного завзяття і має свої уявлення про борг, совісті і честі. Він прагне до використання резервів фізичного тіла і з цікавістю розвиває нові концепції психофізичного тренування. Його врівноважений розум легко контролює і оформляє спалаху одкровень, які він сприймає майже фізіологічно. Лише кілька пропозицій, поданих такою людиною можуть зробити справжню революцію в науці і культурі. Цей чоловік схильний до роботи з комп’ютерною технікою, до занять натуропатией і до діяльності в архівах.

Трудиться він відокремлено, не привертаючи уваги оточуючих, знайомлячи останніх лише з практичними результатами праці. Колосальна працездатність і незмінно викликає здивування в оточуючих. Така людина залишає за собою свободу в поводженні з дрібницями і деталями, взагалі він постійно шліфує і вдосконалює предмет свого інтересу, оригінально підходячи до критики, здавалося б, природних і звичних речей. Особливо ефективно така людина здатна отримувати вигоду з недоробок і дрібних неточностей, допущених його попередниками. Впорядковуючи здавалося б малозначні деталі структури він досягає тих великих результатів, до яких не змогли прийти ті, хто працював до нього. До самого процесу роботи така людина відноситься нестандартно, так як він практичний, винахідливий в один і той же час. Технічний прогрес здійснюється в його житті прямо на очах ближніх — від дня до дня, від дії до дії. Це — ревний викладач, послідовний будівельник нового і в мисленні, і в роботі.

У певному сенсі це природжений оздоровлювач, исправитель і коректор у всіх сферах життя. Йому вдається довести до досконалості те, що не працювало в чужих руках саме через неотшлифованности і присутності халтури. Нашого героя відрізняє рідкісне різноманітність думок, схильність до дослідницької роботи і любов до впорядкованої соціальної активності. Це — геніальний помічник великого реформатора, непомітно і тихо проводить в життя ідеї свого керівника. Розум тонкий і ніжний, упорядкований і незалежний, впертий і до дивного тямущий. Це — геніальний методист, організатор виробництва, винахідливий менеджер, успішний продюсер, заповзятливий антрепренер. Він нескінченно ефективний як працівник торгівлі і інженер-конструктор. Найкраще заняття для такої людини — управління процесом реорганізації праці. Головне для нього — мати свободу змінювати конкретні деталі на свій розсуд до загального задоволення оточуючих.


Залишити відгук