Уран у Тельці

Уран дає Тельцю тяжіння до оригінальних форм і змінює спосіб сприйняття форм (останнє відноситься до всіх вищих планет в Тільце), на низькому рівні анархистско-революційне заперечення наявних державних та економічних реформ, але частіше більше на словах. Уран в падінні, йому важко зрушити твердокамінного Тільця, який скептично ставиться до ідей і взагалі до сверхоригинальным ментальним ідеям Урану в особливості, вважаючи їх (здебільшого справедливо) невчасними і фантастичними. Тим не менш, при ретельній проробці Уран дає Тельцю можливість створювати оригінальні форми і, своєрідною критикою з несподіваного для Тельця напрямку, змушує його відмовитися від частини їм улюблених, але вже сильно застарілих уявлень (тобто форм тельцовской картини світу).

При негативному розвитку характеру людина звикає часто програвати від того, що любить ставити на карту все до кінця. Його поспіх часто призводить до серйозних помилок, а недовіра і впертість позбавляють кращих можливостей. Такі люди обожнюють спекулювати і фінансової,і в економічній, і в інтелектуальній сферах. Вони всіма силами піддають сумніву спроможність матеріальних цінностей минулого. Вони прагнуть оформити життя по-новому, декорувати оточення на свій манер, внести хоча б зовнішні знаки зміни ситуації. Вони завжди мають свої власні унікальні методи добування грошей, нескінченно зайняті пошуками нових доходів, які нерідко приводять до успіху завдяки майстерному застосуванню несподіваних методів і всякого роду організаційних ноу-хау. Такі люди здатні до прекрасним винаходів та вдосконалення як у сфері пошуку нових матеріалів, так і в організації праці. Свавілля і норовливість наполегливі й уперті, пристрасність поєднується з норовистістю, що нерідко призводить до формування стійких навязчивостей.

Такі люди майже завжди переконані матеріалісти, похмурі і серйозні прагматики. Суворість дивним чином поєднується в них з необережністю і схильністю до скоєння необдуманих вчинків. Вони завжди прагнуть до легкої наживи і охоче спекулюють, незмінно вигадуючи при цьому собі на користь. Вони дуже винахідливі в пошуку земних насолод і задоволень, в якому нерідко виявляють геніальний дар організації та управління. Воля сильна, наполеглива енергія, терпіння і витримка вражають оточуючих — все це чудовим чином сприяє впевненому здійснення будь-яких їхніх планів. Добробут частіше нестійке, так як несподівані прибутку дивним чином чергуються з раптовими великими втратами. Такі люди люблять перевороти саме в матеріальній сфері життя. Вони шукають можливості застосування більш ефективних технологій та переймаються пошуком шляхів вирішення економічних, адміністративних і господарських проблем.

До дружби і співпраці вони підходять суто прагматично, ототожнюючи успіх з результатами матеріальної діяльності. Прагнення до свободи пов’язано з бажанням швидкого набуття матеріального достатку. Завдяки нестандартному підходу, незламності планів і впровадження нових економічних методів, такі люди різко і швидко виробляють великі зміни в економіці. Правда, їм часом не вистачає польоту думки, так як всі ідеї і плани — суто земного властивості і націлені на досягнення саме матеріального результату. Прагнення до оновлення поєднується з консерватизмом — в результаті вплив виявляється лише на відчутні, чуттєво сприймані аспекти життя. Пріоритетні сфери творчої діяльності таких людей — фінанси, економіка, матеріальне виробництво і транспорт. Внутрішня духовна енергія на ходу трансформується в фізичну, що робить таких людей дуже сильними і витривалими. Вони легко закріплюють досягнутий успіх і втрачають раніше зайняті позиції лише при повному перемиканні уваги на нове досягнення, тобто залишаючи в забутті те, що турбувало їх зовсім недавно.

взагалі-то такі люди не люблять занадто крутих поворотів і вкрай різких змін у житті, вони просто звіріють, позбувшись звичного комфорту, і готові знести навколо себе все заради його повернення. Деколи участь у революційній діяльності обумовлено його особистої незадоволеністю матеріальними умовами власного життя. Виношуються ними проекти порятунку світу є найчастіше лише засобом поліпшення власного матеріального добробуту. Свобода такими людьми розуміється як пряма функція грошей — вони щиро впевнені в тому, що незалежність можна просто купити. Такі люди твердо мають намір вишукувати нові способи зміни матеріальної реальності. Вони досягають вигоди простим шляхом вдосконалення форм праці і організаційних підходів. Своїм прагненням до зовнішніх структурних змін в житті, вони наче магніт притягують до себе людей і захоплюють їх за собою. Для них характерна немала ревнощі і помста, особливо в тих випадках, коли втрата коханої людини приносить з собою погіршення матеріального становища. Це люди пристрасні, повні мощі і устремлінь до добування засобів до існування. Деколи вони бувають жорстокі і бесцеремонны, грубі і насильственны.

Головна їх перевага — неухильне прагнення до закріплення зовнішніх успіхів і здорова прагматична установка, що дозволяє їм втілювати нові ідеї в зримих матеріальних формах. З будь-яких переробок така людина виплутається завдяки рідкісної винахідливості та кмітливості. Він володіє даром миттєвої перебудови самої системи мислення і різкої зміни поглядів на утруднює рух до мети проблему. Ніколи матеріальне становище таких людей не виявляється стабільним — навіть якщо вони стають дуже багатими, над ними постійно тяжіє «дамокловим мечем» небезпека розорення. Такі люди сповнені нових ідей щодо використання грошей і матеріальних ресурсів. Вони привносять в економіку ідеї гуманності і співробітництва, обожнюють конкретні практичні дії і відрізняються рідкісним твердолобием і рішучість у здійсненні планів перебудови життя.

Прагнення до свободи і творчого самовираження утруднено прихованим тяжінням до матеріальних предметів. Життя таких людей не можна назвати легкою, так як вони прагнуть дуже швидко і рішуче змінити на краще всі матеріальні умови. Нерідко їх духовні інтереси втілюються в прагнення до організаційних, господарських та економічних революцій — вони прагнуть змінити матеріальну основу панівного ладу і звільнити людей через удосконалення економічної системи.


Залишити відгук