Уран у Скорпіоні

Кульмінації вищих планет — це завжди дуже тонкі моменти, які важко піддаються опрацюванню. В даному випадку розвинений Уран дає Скорпіону такі спонтанні можливості бачення, проникнення і конструктивної трансформації зовнішнього і внутрішнього світу, які будуть зрозумілі тільки в майбутньому, у нього будуть геніальні ідеї щодо процесів, що протікають в особистому підсвідомості, і їх зв’язку з подіями зовнішнього світу, і здатність впливати на світ енергетичними та ментальними спалахами великої потужності, але мало хто, крім його егрегора і нащадків, буде в змозі оцінити його подвиг, а він зруйнує скелі, які століттями здавалися непорушними, і під ними виявляться незвідані скарби, але йому буде нудно їх розглядати і він вирушить далі.

Нижча октава Урану проявляється в ексцентричних і збочених емоційних віруси (наприклад, у музиці), часто групових, внутрішньому впертості і помилкової оригінальності в сприйнятті і критиці реальності, несподівані спалахи злості і емоційної надлишковості та некерованості. У ХХ столітті це положення Урану було підкреслено опозицією Хірона у Тельці (ця опозиція коштує майже 50 років з кінця 40-х до 90-х років) і пом’якшений секстилем Нептун-Плутон (який також включений у ці півстоліття), це виключно окультно обдароване покоління, яке має шанс поставити світ з голови на ноги на початку епохи Водолія й, зокрема, розвинути астрологію, щоб вона могла зайняти належне їй місце в суспільній свідомості людства.

При негативному розвитку характеру людина схильна до стихійної боротьби за свободу індивідуального самовираження і за право на розриви будь-яких зв’язків, якщо вони не влаштовують по тим чи іншим причинам одну із сторін. Нерідко така людина стає грубим і безцеремонним, впертим і нетерпимим. Його душевне напруження настільки велике, що часом він наражає на небезпеку не тільки себе, але і за справу, і тих людей, з якими пов’язаний. При позитивному розвитку характеру формується тип рішучого і незалежного діяча, який в будь-якому положенні може досягати значимих результатів, здатний до стрімкого втілення ідей і вміє братися фактично за будь-яку роботу, сміливо і наполегливо доводячи її до кінця. Здібності людини виявляються дуже несподівано, і найчастіше в екстремальних ситуаціях. Взагалі життя його повна переломів і перестановок, бурна і напружена. Він вміє стрімко приймати рішення, легко погоджується на різка зміна самого підходу до проблеми, взагалі проявляє сміливість де завгодно і коли завгодно.

Його життя характеризується невпинним розривом колишніх і утворенням нових зв’язків, причому все це відбувається непередбачувано швидко і глибоко. Людина володіє природженою тягою до володіння власністю, в якій вбачає умови особистої свободи. Індивідуальність надзвичайно сильна і наполеглива і проявляється буквально в кожному слові і вчинку. Людина повна вольової енергії та вогняного ентузіазму, витриманий і витривалий, терплячий і завзятий, наполегливий до неподатливости. Він нерідко сам йде на конфлікти, знаходячи в них стимул до подальшого розвитку, із-за чого багато хто вважає його нетактовним ґвалтівником і грубим реформатором. Свавілля і норовливість при відсутності самокритичності роблять такої людини часом нестерпним для оточуючих. Нерідко він фізично втомлюється від моральних перенапруг і психічних перевантажень. Він агресивний, радикальний, схильний до екстремізму і тероризму, самоотвержен у впровадженні нововведень і нерідко входить до складу таємних товариств, присвячуючи себе глибоким реформаторським шукань.

Життя цієї людини завжди дуже неспокійна і сповнене неприємних несподіванок. В екстремальних ситуаціях його розвинена вільна інтуїція дозволяє йому реагувати адекватно і в той же час миттєво. Він сповнений різноманітних ідей, втілення яких передбачає в тій чи іншій мірі руйнування існуючий умов життя. Він швидко відновлює сили навіть після найбільш важких втрат — і спрямовується на пошуки того, що має бути зруйновано заради вивільнення творчого духу. Тяга до науково-технічних нововведень — лише зовнішнє в цій людині. В глибині душі він хоче змінити цей світ на корені, починаючи від думок і установок конкретних людей і закінчуючи зовнішнім виглядом вулиць і тротуарів. Він від народження любить трансформації і готовий боротися за саме право вільно перетворювати все, що тільки може бути змінено. Зміни, що здійснюються ним, завжди скачкообразны, різання і стрімкі. Це — не повільне відмирання застарілого, але вибухоподібного військовий переворот. Не ігнорування неефективного, але бунт і протест. Часом у своєму прагненні до нового такий людина проявляє чудеса гнівливості і жорстокості, аж до лютої одержимості.

Це настільки енергійний діяч, що часом йому доводиться щиро ненавидіти всіх спокійних і ледачих людей. Не менш пристрасно він бореться і з власними недоліками, що часто призводить до найсумніших наслідків. Інколи він настільки активно удосконалює самого себе, що в результаті від нього самого нічого не залишається. У той же час такий чоловік завжди готовий до глибинним психологічним перетворень і до революційних зрушень у власній долі. Коли здавалося б вже загинуло все навколо і всередині, він повстає з попелу знову — і радісним криком повідомляє світові про необхідність нових перетворень. У своєму пізнанні нового ця людина пристрасний, нововведення він включається глибоко і щиро. Життя його настільки сповнена спалахів осяянь і прозрінь, що оточуючі часто вважають його «трохи того». Ця людина володіє даром проникнення в душу ближніх, однак нерідко використовує його в корисливих інтересах. Його душа подібна вулкану, то і справа взрывающемуся в самий невідповідний момент. Від такої людини виходить особливе відчуття тривоги, пов’язане не з яким-небудь конкретним фактом, але з самим його існуванням як таким.

Така людина добре знає, що таке мстивість і жорстокість, і якщо роз’ятрити його душу, він підсвідомо спрямується до тотального руйнування ворога. В політиці така людина нерідко небезпечніше ніж навіть найстрашніше стихійне лихо. Він відважний, емоційний, напористий, гранично активний і майже завжди сексуально привабливий. Він схильний до повного самоконтролю, у всякому разі, поза вибухів підсвідомості і спонтанних рухів до реформ. Якщо він приступив до якого-небудь дії, то відкласти його вже не в змозі, або він помре на шляху до мети, яку мету впаде до його ніг. Такій людині необхідно вчитися пристосовуватися до специфіки соціального контексту, поменше бажати і більше прислухатися до думок оточуючих. Він повинен знати, що ніяка висока істина не може служити виправданням насильницьких, різких і жорстоких дій. І ще — не все те, що не подобається особисто йому належить руйнувати. Деколи має сенс дещо і залишити, для чого зайве було б порадитися з ближніми. Характер твердий, невичерпна енергія, любов до дискусій і бунтів лише плодить кількість його ворогів. Іноді такою людиною оволодіває небезпечне почуття переваги над оточенням, укрепляемое прихованим відчуттям своїх магічних здібностей.

Фізичні захворювання людина «заробляє» виключно завдяки безконтрольного марнування психічної енергії і власним радикалізму. Сила концентрації на проблемі реформування існуючого у цієї людини настільки висока, що його неможливо зламати ніяким опором. Проникливість і спостережливість поєднуються з бунтівним духом і скритної агресивністю, що робить таку людину нестримним на шляху реформ. Поєднання винахідницького дару з гіпнотичною силою робить його небезпечним ворогом. Головна біда такої людини — в нерозумінні власної вибухонебезпеки і в нестримному прагненні до змін заради змін. Нерідко життя такої людини сповнена злетів і падінь з-за того, що він здатний з нічого здобувати нові сили, але настільки ж легко і швидко витрачає їх даремно. Люди цього покоління покликані остаточно зруйнувати віковічні підвалини соціального буття і відкрити шлях Нового Життя. Віра в рішучі дії і інтенсивність почуттів сплавятся в непереможний потік оновлення. У поєднанні ж з талантом і винахідливістю вони створять основу для тотального реформування життя в цілому.


Залишити відгук