Уран у Рибах

Уран дає Рибам несподівані ідеї, які їм дуже важко конструктивно використовувати. Ідеї дружби (Уран) і любові (Риби) на низькому і середньому рівні еволюційного розвитку погано поєднуються: порівняйте шкільні диспути на тему чи Можлива дружба між хлопчиками і дівчатками?

Любов на низькому рівні означає підпорядкування чи поглинання, а дружба завжди передбачає рівність і незалежність. Тому нижча октава Урану в Рибах проявляється в упертості, дурною оригінальності і недоречний колективізм Риб, які подаються як приправи до їх в цілому пластичному поведінки. При сильному ураженні тут можливі психічні хвороби з різкими і дивними нападами (виходи у віддалені простору і недоступні плани), статеві збочення з сильної психічної підґрунтям, медиумизмом, прагнення до групового сексу або екстравагантним релігій з дивними обрядами та культами.

Відпрацьований Уран дає Рибам канал до вищих одкровень Космосу, це вже рівень святих, пророків, духовних вчителів, надісланих з далекого майбутнього (в сенсі еволюційного розвитку людства). Шляхи опрацювання Урану лежать через осмислення ідей Урану стосовно до загальної кармічної програмі даної Риби і співвіднесення ідей братства та космічної любові вищого плану з реальними людьми і ситуаціями, що зустрічаються на її шляху. Спочатку ці ідеї досить абстрактні і можуть служити лише віддаленим ідеалам, шляхи їх практичної реалізації і включення енергії Урану покажуть його аспекти.

Це покоління капризно в плані містики, має окультними здібностями, хоча і не завжди усвідомленими, і любить поклонятися кумирам колективно, воно в змозі здійснювати прорив у таємниці підсвідомості і на новому рівні осмислити процеси, що відбуваються там. Його праці з окультизму, психоаналізу і психології слід вивчати, так як в них міститься більше, ніж могло здатися сучасникам.

При негативному розвитку характеру формується дивна любов до зряшным секретів і схильність до жаль з приводу невизнаності серед людей. Така людина схильна до несподіваного розриву душевних зв’язків і бесплодному фантазерству при відсутності бажання діяти і втілювати думки в реальність. При позитивному розвитку характеру формується стійкий інтуїтивний дар з можливістю зведення натхнення в душу в будь-який момент за власним бажанням. Людина має загадковим талантом вселяти навколишнім власні думки, рідкісних глибоким почуттям таємничості, космополітичним світоглядом, завидною миролюбністю і масою незвичайних, які переховуються в підсвідомості дарів. Психічна життя такої людини сповнена самих несподіваних передчуттів і натхнень. Щодо власного майбутнього такі люди завжди спокійні, так як при дійсній потребі вони інтуїтивно отримують відповіді на будь-які питання. У їх житті панують несвідоме, як би знаходиться у них на службі.

Вони лише з вигляду безпорадні — на ділі ж енергії світового Життя, що проводяться прямо в їх власну підсвідомість, сприяють подоланню будь-яких перешкод і виходу на нові рівні життя там, де всі навколишні давно відмовилися від спроб порятунку. Це талановиті організатори і керівники, які управляють іншими «з-за лаштунків» вельми ефективно і строго. Їх інтереси досить багатогранні, а погляди на етичні, філософські та релігійні проблеми на рідкість оригінальні. Всі зміни у їх життя відзначені печаткою непередбачуваності і несподіванки, що часом може повідомляти таким людям дивну нерішучість і боязкість, сором’язливість і тривожність. Часом вони настільки звикають до взрывоподобным змін у своїй долі, що повністю залишають у забутті норми моральності, відчужуються від потоку існування і замикаються у власному самоті. Особливого успіху такі люди досягають на службі в поліції, у сферах криміналістики, юриспруденції та педагогіки.

Вони дуже тонко відчувають протиріччя, існуючі в існуючих системах світогляду, а тому невпинно прагнуть до оновлення духовних навчань і пошуку нових психологічних основ у житті. Вони завжди приходять на допомогу іншим несподівано навіть для самих себе, немов несвідоме спонукає їх протягувати руку допомоги там, де свідомість спить і спить. Все нове такі люди знаходять в глибокому космосі власного несвідомого. Їх мислення неупереджено і навіть кілька анархічно, але якраз ця незв’язаність догмами і дозволяє їм проявляти чудеса психологічної проникливості і з честю виходити навіть із самих складних ситуацій завдяки інтуїтивному сприйняттю правильного шляху. Такі люди ніколи не задовольняються поверхневими судженнями про сенс життя, вони незмінно зайняті пошуками нових духовних опор і дослідженнями самої можливості набуття нових ідеалів. Вибір релігії для них — найважливіша справа, але він відбувається не відразу, так як питання це вимагає обстоятельнейшей постановки та глибоких пошуків.

Інтуїтивно такі люди вільні у проникненні у незримий світ психічного, і хоча зовні вони здаються химерно-романтичними і як би відірваними від реальності, на ділі вони виявляються здатними до вирішення будь-яких практичних проблем життя. Інтуїція і медитація — головна їхня зброя в боротьбі за краще існування. Вони мінливі і доброзичливі, ідеалістичні та мрійливі, містичні і философичны, вони обожнюють мистецтво та поезію і завдяки їм дуже тісно і глибоко пов’язані з невідомими для інших людей світами і смисловими просторами. Вони не на життя, а на смерть ведуть духовну боротьбу з поверхневим прагматизмом і плоским матеріалізмом. Вони готові самовіддано доводити всьому світу необхідність прагнення до високої істини і пристрасного бажання витончених досягнень. Вони дуже ранимі, чутливі і вразливі, а тому часто їх нервова система перенапружується понад усяку міру. Їм дуже важко розслабитися, так як зв’язок між несвідомим і «его» ніколи не переривається. Тому вони схильні до частого зловживання алкоголем, наркотиками та еротичними насолодами — вони потребують нехай не в психічної, але хоча б фізіологічної розрядки, оскільки прямий контакт з іншими світами доводить їх часом до повного виснаження.

Вони постійно знаходяться на межі між зовнішньою реальністю і простором трансцендентного. Нерідко їх називають примхливими і болтливыми лише тому, що вони схильні намагатися розповідати всім про свої духовні одкровення і глибоко сумують з-за того, що їх ніхто не в силах зрозуміти. Це — природжені медіуми і геніальні езотерики, що знаходяться в безпосередній і живий зв’язок з глибинними таємницями людської душі і світового Життя. Особливе значення на їх земному шляху мають сновидіння і всякого роду одкровення, нерідко відвідують їх в години неспання. Таким людям важко залишатися нормальними серед грубих і байдужих сучасників, а тому нерідко вони обирають для себе особливе оточення, яке не створює зайвих труднощів в побуті і не заважає їм мислити і відчувати так, як їм того хочеться.

Нерідко більш грубі сучасники доставляють таким витонченим людям масу проблем із-за того, що намагаються їх насильно навернути у свою віру. Біда таких людей полягає в тому, що вони занадто вишукані і тонкі для інших, що нерідко призводить до відчуження від друзів і суспільства. Інтуїтивний дар у цих людей досягає свого найвищого розвитку. Вони від народження містичні та релігійні і виявляють крайній інтерес до всякого роду містичним досліджень. На кожному кроці їх супроводжують таємничі знаки і дивні натхнення, що вказують їм шлях у темряві матеріальної життя. Вони всіма силами намагаються звільнитися від духовних і психічних впливів минулого, ведучи духовну боротьбу заради подолання матеріалістичних тенденцій і постійно перебуваючи в пошуках більш високих духовних станів.


Залишити відгук