Уран у Терезах

Терезам від Урану незатишно. Він дуже ексцентричний і вимагає від них занадто багато: зберігати рівновагу під шквальним вітром оригінальних і нових концепцій досить важко. Опрацювання дає конструктивні ідеї створення принципово нових структур і способів балансування ситуацій, є надія, що останнє покоління уранических Ваг знайде спосіб позбавити світ від воєн. На низькому рівні Уран у Вагах дає занадто оригінальне бачення ситуацій та структур, невміння до них пристосуватися і адекватно себе вести, неповага до соціальних норм і етики, нерозумне і нікому (в тому числі і собі) не зрозуміла поведінка у суспільстві, особливо у вигляді різких розмов і думок: в результаті їх не розуміють і не люблять. Потрібно вчитися поважати соціальне минуле і вивчати закони і структури навколишньої реальності, щоб не впасти в нігілізм, особливо при ураженні.

При негативному розвитку характеру людина часто опиняється винуватцем дивних скандалів, з-за труднощів пристосування до стилю поведінки оточуючих, невміння співпрацювати і схильністю до встановлення поспішних, непродуманих зв’язків. При позитивному розвитку характеру розвивається чудовий художній талант, чудовий дар винахідництва у сфері соціальних відносин і міжособистісних контактах. Така людина здатна проникати в саму глиб суперечностей та розбіжностей, що виникають між людьми і успішно планує і проводить до життя реформи структур зв’язків і відносин. Він має своє, незвичайне розуміння партнерства, його контакти деколи дивні і розгортаються за оригінальним сценарієм. Його життя сповнене незвичайних зустрічей і дивовижних інтересів, він схильний до особливих форм шлюбу і різким змінам у відносинах з людьми, часом приносять йому невпевненість у власному майбутньому.

У політичній сфері така людина рідко буває щасливим, так як вважається необачним і схильним до авантюр. Зате розвинена фантазія і жива уява незмінно приносять успіх у мистецтві, літературі та журналістиці. У його житті багато конкурентів, супротивників і ворогів, чимало зрад і розчарувань найкращих друзів. Партнерські відносини часто складаються не найкращим чином, навіть найміцніша дружба часто закінчується судовим процесом, який сам цей чоловік схильний програвати. Він має багатогранними здібностями і широкими інтересами, схильний до активної участі в радикальному реформуванні соціального життя. В контактах і оцінках така людина гранично вільний і інтуїтивно письменна. Критерії оцінок змінюються як би самі собою — і не завжди в кращу сторону. Це — законодавець нових художніх концепцій і провідник нового ставлення до прав людини. Найвище досягнення такої людини — утвердження нових форм соціального і групового співробітництва.

Він дуже яскраво і оригінально усвідомлює принцип світової гармонії і у всьому прагне до свободи справжньої, тобто не ущемляє прав ближніх. Для нього характерне прагнення до формулювання нових естетичних принципів і незвичайних законів моральної поведінки. Партнерство такої людини грунтується на щирості і дружелюбність, а не на фіксації відносин буквою юридичних документів. Це — поборник рівності і братерства, інтуїтивний і гранично доброзичливий, реформатор права і реформатор косных законів і установлень. В гіршому випадку формується безвідповідальний тип, схильний до беззаконня і порушення взятих на себе зобов’язань. Сімейне життя такої людини нерідко затьмарена часто виникає загрозою розлучення. Він вважає, що духовний зміст відносин між людьми набагато важливіше формального правового статусу їх партнерства. Особливу увагу він звертає на мотиви вчинків інших людей. Нерідко використовує власну чарівність і привабливість для того, щоб без боротьби і конфліктів розлучитися з самими жорсткими і стійкими уявленнями про належному порядку взаємин між людьми.

При негативному розвитку характеру сильна тяга до незалежності може призводити до швидкого і рішучого розриву всіх відносин і формування рідкісною самозакоханості. В соціальному відношенні це переконаний радикал, якому не часто вдається довести власну правоту юридичним шляхом. Це честолюбний ексцентрик, запальний і нетерплячий посередник. Він володіє хорошим мисленням, прекрасним смаком і яскравим уявою. Інтуїтивний часом до телепатичности. Винахідливий до революційності. Така людина схильна до поспішного висновку шлюбу і швидкого розставання з коханими. Нерідко найбільш затяті з його ворогів починають свій шлях з табору його ж друзів. Як партнер він часто буває непередбачуваним, що нерідко робить відносини з ним предметом занепокоєння багатьох. Для нього важливіше усього вільні, добровільні відносини. Він схильний до неформального гуртожитку та участі в організації нових соціальних угруповань. Він прекрасно розуміє оточуючих і використовує це у своїх цілях з особливим шармом. Головне для неї — вироблення почуття глибокої відповідальності і обов’язковості перед іншими.


Залишити відгук