Гороскоп Півень на 2017 Рік

Гороскоп • Вчора • • Завтра • Тиждень • Місяць • 2017 • 2018

Рік Півня: 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029, 2041

Завжди емоційного і пристрасного Півневі 2017 рік зовсім не здасться одноманітним і нудним. Треба сказати, що цей персонаж китайського гороскопу завжди вміє знаходити собі пригоди – не обійдеться без них і наступний рік. Якщо він не втратить властивий йому запал, пристрасть, захоплення, чуттєвість, Півень може досягти найвищих своїх цілей, і при цьому зберегти те, що було зароблено раніше.

В 2017 році Червоного Вогняного Півня для цього знака абсолютно несподівано відкриються нові можливості. Він може з самих перших днів року отримати пропозицію нової посади чи вигідної роботи, отримати премію, надбавку до зарплати. Це не є подарунком або авансом – просто в минулому році представник цього зодіакального знака доклав багато зусиль для створення собі міцної бази в професійній діяльності або бізнесі. Він дуже працьовитий, відмінно справляється з будь-якими завданнями, добре себе почуває і в роботі з організації заходів, і в самій рутинної діяльності, що, безсумнівно, не може не відзначити керівництво компанії. Але почуття, іноді захоплюючі Півня з головою, можуть завадити його кар’єрних задумів.

Представник цього зодіакального знака дуже емоційний. Пристрасть зазвичай керує ним, і він, під її впливом, може зробити імпульсивні, необдумані вчинки. Якщо він не навчиться контролювати свої емоції, то може придбати конфлікти в робочому колективі, а також розчарування та хвилини відчаю в особистому житті.

В наступаючому році у Півня добре підуть фінансові операції, операції з нерухомістю. У всіх справах він повинен бути відкритим і чесним, і уникати тієї роботи, яка передбачає нечесні шляхи досягнення мети. Навколо особистості Півня будуть витися інтриги і плітки, йому необхідно навчитися обходити їх стороною, щоб не ввязнуть в тривалий і руйнівний конфлікт.

В особистому житті Півня буде все – і безмежна любов, ніжність, взаєморозуміння, і великі сварки, скандали, тотальне нерозуміння. Продовження сімейних та любовних відносин Півня залежить від того, стане він на позицію конструктивного діалогу, або ж на позицію деструктивного протистояння. Багато в стосунки пари внесуть близькі родичі, але Півень повинен бути спокійним і коректним, відстоюючи власне право на самостійне прийняття рішень. В цілому, цей рік можна вважати дуже вдалим для представника цього зодіакального знака, він зможе ставити перед собою амбітні цілі і має все, щоб добитися їх досягнення.

Східний гороскоп на 2017 рік для Водного Півня

В 2017 році Водяній Півень буде встановлювати справедливість скрізь, де буде знаходитися. Він ризикує викликати вогонь невдоволення і звинувачень в свою адресу, що відразу ж породить конфлікти. Йому доведеться займатися організацією громадських справ, веденням переговорів, що вийде непогано саме по собі. Але якщо трибуну він використовує для розглядів, він має ризик залишився роки займатися тільки рішенням конфліктів, забуваючи про роботу і важливих цілях у житті.

Східний гороскоп на 2017 рік для Деревного Півня

Дерев’яний Півень з початку 2017 року захопить для себе дуже великі цілі, яких спробує досягти. Він завжди впевнений у тому, що йому в житті відведена якась особлива місія, яка дозволяє осягнути неосяжне. Не виконавши і частки того, що запланував, Дерев’яний Півень може розчаруватися у своїй роботі і на якийсь час піти в депресію. В колективі Дерев’яний Півень буде користуватися заслуженою повагою. У другій половині року саме друзі допоможуть йому уникнути великих проблем в роботі.

Східний гороскоп на 2017 рік для Вогняного Півня

В 2017 році Вогненний Півень буде примхливим і часом просто нестерпним. Його правильні постулати, досить цікаві ідеї будуть нівельовані величезним егоїзмом і вічним невдоволенням. Оскільки Вогненний Півень має нетривіальними здібностями і величезною силою волі, йому необхідно направити ці свої позитивні потоки в правильне русло, намагаючись досягати поставлених цілей. У відносинах з оточуючими людьми Вогненний Півень повинен бути максимально тактовним.

Східний гороскоп на 2017 рік для Земляного Півня

Земляний Півень в 2013 році має прекрасні шанси для реалізації своїх успішних ідей, але його може підвести його непостійність, невміння тривалий час концентруватися на одній і тій же роботі. Його будуть залучати тільки ті справи, які обіцяють йому в недалекому майбутньому матеріальне збагачення. У нього багато друзів, він не любить міняти коло спілкування, тому всі друзі – перевірені, справжні. У сімейних відносинах можуть виникнути проблеми, і Півневі доведеться брати на себе місію по встановленню миру і гармонії.

Східний гороскоп на 2017 рік для Металевого Півня

Металевого Півня в 2013 році буде багато нових друзів. Він чудово організовує колективну роботу, зробить так, щоб кожна людина колективу отримав свій шматок успіху від загального «пирога». В цьому році Металевий Півень отримає прекрасну можливість продовжити кар’єру, отримати нову посаду. Навіть змінивши місце роботи, він дуже швидко освоїться в новому робочому колективі, і придбає команду однодумців, друзів.


Залишити відгук