Уран у Леві

Це покоління дає тип лідера з оригінальними ідеями, не схожими ні на що відоме і часто сильно випереджають час, так що його сучасники в кінцевому рахунку не розуміють або безнадійно профанируют первісну ідею. Якщо Уран виявлений, то людині доводиться важко, так як поряд з ексцентричністю його ідеї, він сам відрізняється крайньою незалежністю в думках і не схильний нікому підкорятися або погоджувати свою поведінку (гармонійні аспекти це пом’якшують), що негативно позначається на колективі послідовників, підлеглих або однодумців.

При опрацюванні (що важко) іноді вдається врахувати конкретні обставини навколишнього світу, специфіку колективу однодумців та його організувати для практичної роботи, то результати можуть бути приголомшливими. При поганій опрацювання дурна ексцентричність практичних ідей і догматическая фіксація на них, повне ігнорування критики. Сильні уранические Леви останнього покоління покажуть приклад принципово нових істинно демократичних методів управління колективами, які враховують закони колективної підсвідомості.

Негативний розвиток характеру формує розбещеність волі, неприборканість пошуків, безглузду суперечливість в характері і погану спрагу пригод. У житті такої людини ідеали і проекти з’являються як би самі собою, але неодмінно нав’язуються оточуючим в якості єдиного виходу зі сформованої ситуації. Такі люди взагалі обожнюють змінювати шлях розвитку цілих суспільних груп, незалежно від того, отримують вони від цього якусь користь чи ні. Вони люблять змінювати самі способи керівництва, піддаючи перегляду усю систему відносин з людьми. Як капітан корабля вони часом без будь видимої причини і несподівано не тільки для інших, але і для себе самих повертають кермо на 180 градусів — і дивним чином досягають кращих результатів. Їх відрізняє яскравий дух підприємництва, рішучість, сміливість, хоробрість і невгамовна любов до свободи.

Це положення планети посилює і робить часом неприборканими еротичні та чуттєві потяги. Людина ініціативна і незалежний, він рішуче бореться проти міщанських умовностей і банальних упереджень. Його відрізняє яскраве вільнодумство, тенденція до екстравагантності і пристрасть до активної участі у всіляких авантюр. Особливий успіх це може принести на політичному і державному поприщі, а також у фінансово-економічних сферах. Сімейне життя і стосунки з власними дітьми приносять такій людині безліч проблем. Вони можуть заспокоюватися де завгодно — в театрі, філармонії, за політичною трибуною і на стадіоні. Але саме вдома їх чекають основні зміни, крахи і пертурбації. Домашні і діти постійно перевіряють їх на самовідданість, безкорисливість і смирення. Часом це призводить до бурхливих сцен і скандальним расставаниям.

Така людина відчуває майже фізіологічну необхідність особистої свободи у творчості й реалізації влади. Він здатний втілити в життя великі проекти в сфері мистецтва та науки, але лише при гармонії в сім’ї і при достатній кількості відданих висококваліфікованих помічників. Йому притаманне надзвичайно самобутнє прояв себе, правда зайва увага приділяється зовнішній стороні життя, хоча це і дозволяє залучати багатьох людей до суті втілюваних ними проектів. Такі люди не люблять йти не компроміс і не завжди дбають про інтереси суспільства в цілому. Їм явно не вистачає вміння співпрацювати і уваги до інтересів оточуючих їх людей. Вони самі собі створюють творчу атмосферу і в неї приймаються лише ті, хто дійсно цього прагне і здатен добровільно співпрацювати з такою непростою людиною. Життя рано чи пізно приводить людей до нового погляду на мораль, бо вони періодично спокушаються свободою, особливо в любові.

Це — покоління романтичних коханців, не прагнуть зв’язати себе узами шлюбу. Їх любов повинна бути вільна від господарських залежностей і юридичних формул. Зате такі люди — яскраві митці, волелюбні і непередбачувані. Їх стиль керівництва часом захоплює оточуючих своєю сміливістю та оригінальністю. Вони не тільки затяті власники, але і яскраві лідери. Це носії ідеологічної програми побудови нового ієрархічного соціуму. Для них небезпечно переростання здорового почуття власної гідності в комплекс особистої нереалізованості і сумасбродное впертість. Для них небезпечно невміння співпрацювати, егоїзм і неготовність йти на компроміси. Нерідко такі люди дуже запальні і імпульсивні, захоплені і «заносимы».

Вони люблять придурюватися і гратися — так нерідко і заграються, з-за чого потрапляють в самі неприємні положення. Заради горезвісної свободи такі люди можуть кидати своїх дітей напризволяще, байдуже ставлячись до батьківських обов’язків. Нерідко вони проектують на своїх дітей власне марнославство і глибинні комплекси, як би намагаючись у них заново прожити власне життя, реалізуючи те, що не вийшло у них самих. Нерідко такі люди схильні до ризику гострого інфаркту міокарда, який може бути знижений лише за однієї умови — їм потрібно навчитися щиро піклуватися про інших, цілком забуваючи про особисті потреби та інтереси. Вони повинні зрозуміти, що і так в достатній мірі володіють настільки бажаної ними свободою. Їх задача — зовсім не пошуки нових можливостей і полів свободи, а використання вже наявної відкритості та незалежності для підтримки людей. Вони охоче винаходять нові підходи в навчанні і нові прийоми в літературній творчості. У цьому їм допомагає тверда віра в свої ідеї і вперте настоювання на своєму.

Їх характеризує сильне почуття «Я», вони керують дуже жорстко і прямо, не повторюючи наказів двічі. Вони майже завжди виділяються з натовпу і виглядають нестандартно. Незважаючи на те, що вони здатні на дуже глибокому розумінню навколишнього світу і людських переживань, у своєму прагненні до оновлення вони вкрай рішучі, а тому готові стерти з лиця землі все, що їм не подобається. Їм дуже важливо розвинути в собі самодисципліну, інакше всі творчі прояви трансформуються у погане насильство і деструктивне тиск на реальність. Такі люди самовіддано борються з умовностями, люто борються за успіх в політиці, нестримні у планах і рішучі в діях. Їх розум надзвичайно працьовитий, хоча на зовнішньому плані такі люди не дуже рухливі.

Вони запальні, сильні, вперті, демонструють свій бунтівний характер і бунтарські погляди, чим нерідко накликають на себе неприязнь з боку інших. Вони не виносять наказів і протиріч, завжди готові до ризикованих і збудливим сповнені пригод і дивних симпатій і антипатій. Взагалі їх інтимне життя протікає досить бурхливо і залишає як безліч приємних спогадів, так і величезна кількість прикростей і розчарувань. Відносини з власними батьками у таких людей рідко бувають гладкими і рівними, в соціальних програмах вони нерідко зустрічають лютий опір і навіть при вдалому розвитку кар’єри деколи стоять на межі повного повалення і втрати всього наявного. Це — люди великого масштабу і високого польоту, нерідко вони славляться сумасбродами через відсутність навичок співробітництва і компромісів. Їм дуже важливо засвоїти істину про те, що творча енергія їм дана для служіння іншим!


Залишити відгук