Уран у Близнюках

Уран любить перебувати в Близнюках: вони дають йому необхідну свободу вираження, і він, що називається, не упускає випадку. Зі свого боку, Уран дає Близнюкам велику оригінальність ідей, особливо в області точних наук, радіоелектроніки, комп’ютерів, інформатики. Останньому поколінню уранических Близнюків ми зобов’язані нинішньої промисловою революцією, сучасними ЕОМ та комп’ютерною технологією, гігантськими базами даних. Будемо сподіватися, що це не все, на що вони здатні, що, задовольнивши технократичні пристрасті людства, вони направлять свій неабиякий розум в більш духовні сфери, відкриють основи синтезу наук і релігій і просунуть йогу творчості.

В життя середньої людини це положення Урану означає симпатію до оригінальних ідей і дивакуватим винахідникам, любов до наукової фантастики, в разі поразки можлива туманна ексцентричність, незв’язність мислення, спроби створення структур і класифікацій на помилкових принципах і засадах. Тоді необхідно збільшувати глибину мислення, розвивати терпіння, вміння відмовлятися від геніальної, але, на жаль, непрактичною ідеї, зберігаючи, тим не менше, її раціональне зерно.

При негативному розвитку характеру людина стає на рідкість неспокійним, його думки виявляються заплутаними і перемішаними, а сили розпорошуються на що попало. При позитивному розвитку характеру формується надшвидка сприйнятливість, тонка обачність, рідкісний дар інтелектуального винахідництва, широкі наукові інтереси, переконлива мова і схильність до знаходження фантастично оригінальних думок і методів. Така людина схильна з нічого виділити сенсаційну новину і миттєво проникнути в таємні механізми влади і контролю. Він сміливо бореться проти догм соціального етикету, дуже тонко відчуває плин часу і навіть провидить майбутнє. Схильний до створення неологізмів, які нерідко стають настільки вдалими, що включаються в словниковий запас оточуючих людей. Ментальність людини розвинена разюче, сильна і надзвичайно активна. Вона може використовуватися практично в будь-якій сфері життя, від журналістики до механіки, від дизайну до ядерної фізики.

Такі люди обожнюють громадську діяльність і люблять всілякі подорожі і переміщення. Майже завжди вони характеризуються стійким інтересом до філософії і езотеризм. Вони можуть бути щасливими і як торговельні посередники, і як глибокі мислителі. Вони завжди сміливо і рішуче борються за нове, але не ґвалтують волю оточуючих, а послідовно і точно переконують їх у своїй правоті. Вся сфера інтелектуальної діяльності таких людей сповнене яскравих фантазій і незвичайних образів. Вони здатні зв’язувати воєдино найдальші галузі знань і сприяти глибоких переворотів в самих підходах до великомасштабних проблем. Їх відрізняє рідкісна вільнодумство і неймовірне багатство ідей. Найвдаліше вони трудяться в точках синтезу різних галузей знань (кібернетика, психолінгвістика, біохімія). Нерідко їм самим дуже важко втілити свої майже божевільні ідеї в життя, зате вони використовуються іншими в якості генераторів нових підходів. Такі люди без праці розвивають нові способи мислення і вносять величезний внесок як в науці, так і в суспільно-політичну діяльність.

Вони легко підхоплюють нові віяння і завжди прагнуть бути в авангарді подій. Для них важлива свобода самого мислення, а не тільки звільнення від зовнішніх форм або боротьба сама по собі. Ці люди миттєво сприймають все свіже і є чудовими провідниками новизни та інтерпретаторами нових починань. Вони гостро і бурхливо реагують на все незвичайне, їх рухливий розум без праці асимілює осяяння сильної творчої інтуїції. Це — оригінальні концептуалісти і надпотужні теоретики, природжені співробітники засобів масової інформації та генератори тих нових думок, без яких суспільство не може рухатися в майбутнє. Для них дуже важливо спорідненості не по крові, а по духу, а тому нерідко відносини з родичами у них вельми напружені. Це живі, цікаві, повні оптимізму дослідники, по-дитячому безпосередні і по-дитячому відкриті світу. Жага пізнання не вичерпується навіть з приходом старості, стереотипи поведінки і звички мислення не притаманні таким людям, так як постійно їх внутрішній світ піддається всіляким змінам. Небезпечно формування зайвого інфантилізму і свідома відмова від втілення ідей в життя, навіть від остаточної їх опрацювання. Все це призводить до незв’язності думок, надмірної ексцентричності пошуків, хаотичності розуму.

Такі люди потребують в посиленому розвитку самоконтролю і самодисципліни для того, щоб з користю застосовувати знаходиться в їх розпорядженні творчу інтелектуальну енергію. Це — природжені новатори, на всі мають свій власний погляд і часто не схожі самі на себе. Вони сповнені внутрішнього неспокою в очікуванні змін і завжди охоче підтримують реформи і оновлення, особливо в сфері інформації та освіти. З таких людей виходять геніальні педагоги-новатори і сміливі керівники приватних вузів. При спрямованому розвитку інтуїції та подоланні некоординированности в мисленні, такі люди без праці досягають рівня геніальності. Головна проблема — це відносини з родичами, неувага до життєвих потреб інших і невміння доводити почате до кінця. Це — геніальні популяризатори і просвітителі, гуманні і авторитетні. Вони легко доводять навіть найскладніші ідеї до свідомості мас, а тому популярні як люди розумні і вміють перекласти складні наукові істини на мову простого народу.

Такі люди дуже люблять подорожувати і зазвичай володіють широким колом друзів. Чималий приплив нової інформації вони отримують в поїздках і при оновленні кола знайомих, тому часто вони настільки неспокійно прагнуть до зміни зовнішньої обстановки. Просто вони інтуїтивно відчувають, що оновлення середовища їх освітить і поглибить, принісши нові одкровення і розуміння. Ці люди призначені еволюцією саме для розвитку нових форм мислення. Якщо їм вдасться себе дисциплінувати, то вони зможуть залишити яскравий слід в інтелектуальній історії. Це — розвідники нових сфер думки і відкривачі нових напрямків у науці. Вони володіють широким кругозором, здатні без праці відмовлятися від звичних підходів і стереотипів, найчастіше вбачають чудові можливості розвитку.


Залишити відгук