Уран у Раку

Володіючи доступом до глибин своєї підсвідомості, Рак тісно пов’язаний (через суспільну підсвідомість) з традицією, історією і в цьому сенсі консервативний. Останнє, однак, не належить до покоління Урану в Раку. Це покоління схильне мати оригінальні ідеї щодо своєї долі в рамках історії, ламати традиції у поглядах на сутнісні сторони життя і психології людей. Захоплення екзистенційними релігіями (дзен-буддизм, суфізм, Раджнеш), особливо з ідеєю раптового ірраціонального просвітлення. Ці люди піднімають на висоту груповий психоаналіз — теорія взаємодій Е. Берна. Можливі нові концепції історичного процесу.

В індивідуальній карті Уран дає Раку несподівані переплетення глибоких програм підсвідомості, любов до екстравагантних емоційним відносин, створення нової моралі інтимних стосунків (в рамках старої їм темно), що допускає багато чого, в разі поразки до статевих збочень і колективного сексу. Однак такими простими засобами свобода емоційного і сутнісного самовираження не досягається. При ураженні — хаос у внутрішньому житті та емоції, що веде до хаосу в зовнішніх обставинах, іноді напади геніальності, але не надовго.

Вища октава — миттєві містичні осяяння, коли людина відчуває єдність глибин свого » я » з Абсолютом. Психотерапевти, психологи, містичні або психологічні поети, письменники і художники, психологічні астрологи (на це має вказувати вся карта).

При негативному розвитку характеру людина приймається переслідувати химери, в чому виявляє рідкісну занепокоєння, неудержимость і навіть норовистість. Саме це потяг до ілюзіям формує стійку тягу до бродяжництва і порожньому переміщенню з місця на місце, в результаті чого нерідко розриваються відносини з родиною, зв’язок з друзями і з батьківщиною. При позитивному розвитку характеру натхнення приходить часто і поглинає душу цілком. Містична фантазія бездонна, думки і ідеї змінюють одна другу самі собою. Така людина сповнений передчуття майбутнього і весь час сумує про нездійсненних ідеалах, частина яких йому все-таки вдається втілити в життя якимось незбагненним чином. Такі люди чудово відчувають нові напрямки в мистецтві та психології. Вони сповнені творчих сил, що спрямовуються ними на вдосконалення сімейного укладу та виховання дітей. Їм весь час хочеться розродитися чимось новим, видати світу щось таке, що зможе облагодіяти населення Землі.

Така людина украй чутливий, добросердечен і доброзичливий. Він майже містично відчуває спорідненість із землею та рослинами, нестримно тягнеться до вивчення глибинної психології і езотеризм. Нерідко на перший план у розвитку характеру виходить егоїзм і користолюбство, людина прив’язується до матеріальної сторони життя і сумує за відсутньої власності. Однак частіше відбувається зворотне — формується певний тип людини «не від світу цього», який постійно передає ближнім всілякі плідні ідеї, згодом ніяк не пов’язані з його особистістю. Він нерідко схильний до нападів ліні і апатії, часто розчаровується в коханні та шлюбі. Деколи має схильність до алкоголізму і всіляких маніакальним і фобическим станів. Однак усе це зовсім не означає того, що він потрібен і безплідний, швидше навпаки, саме глибина думки нового як би відриває його від навколишньої реальності — він надто глибокий для того, щоб залишатися нормальним. І той з людей, хто зрозуміє це, — зможе скористатися творчим даром нашого героя в самому широкому сенсі. Всі зміни в житті такого людини носять емоційний характер і пов’язані з перебудовою сфери почуттів.

Інтелектуальні осяяння майже завжди супроводжуються емоційними экзальтациями. Такі люди вже в ранньому віці відмовляються від традиційних уявлень про дім і сім’ю, вони всіма силами піклуються про навколишніх, прагнучи полегшити і спростити їх життя і праця як в побуті, так і на виробництві. Нерідко вони вносять багато корисного у сфері сільського господарства, промисловості, науки і культури. Такі люди прагнуть до повної незалежності від традиційного способу життя і звичних поглядів на побут і сімейне господарство. Вони прагнуть побачити стосунки з близькими людьми по-новому, відкриваючи нові напрямки бачення здавалося б давно вивчених проблеми. Тому-то багато і вважають їх фантазерами і безплідними мрійниками. До всіх, хто поділяє їхні ідеї в повній мірі, вони ставляться дуже емоційно, майже по-родинному. Всі відкриття і натхнення приходять до них в предсознательном стані, на межі між сном і неспанням, і незмінно супроводжуються бурхливими емоційними сплесками. Для них характерно невпинне оновлення емоційно-чуттєвих відносин до батьківщини і до дому, до сім’ї і батькам. Нерідко такі люди звернені до перегляду думок про події минулого.

Нове для них найчастіше — це добре забуте старе, забуте ким завгодно, але тільки не ними, бо всі свої відкриття вони примудряються пов’язати з тим, що вже лягло в скарбничку досвіду людства. Це — природжені реставратори та ідей, і відносин. Вони прагнуть змінити саме сам фундамент історії, переглядаючи і реформуючи оцінки і думки, характерні для більшості щодо вже минулих подій. Часто такі люди перебувають у конфлікті з власними батьками і всіма силами прагнуть вийти з-під опіки та впливу авторитету. Реформи та соціальні зрушення вони передчувають майже фізіологічно, а тому легко вбудовуються в них, пристосовуються до прийдешніх змін. Такі люди схильні до еміграції, взагалі до переміщення на нове місце проживання. Нерідко їх відрізняють бродяжнические і космополітичні нахили. Сучасні авторитети вони не люблять, а от давні традиції відроджують з особливою охотою. Вони легко дають тлумачення давно забутим фактами історії, засновуючи на ньому свої концепції майбутнього. Вони примхливі, часом некеровані, емоційно неспокійні, їх настрій часто і різко змінюється. Але емоційна та інтелектуальна життя їх до незвичайного глибока.

Такої людини завжди цікаво розпитати — і отримати самі несподівані відповіді на, здавалося б, прості запитання. Ставлення до сім’ї нетрадиційно тому, що людина прагне бути вільною від шлюбних уз. Батьків він сприймає як рівних собі і взагалі поважає тільки тих, кого сам бажає поважати, не піддаючись ніякому примусу у вирішенні цього важливого питання. Такі люди дуже люблять довго проживати у шатрах і печерах, а інститут шлюбу для них нерідко зводиться до доброзичливому і рівноправного співжиття, без юридичних ускладнень. Вони люблять насичувати свій будинок технічними та електронними винаходами, взагалі люблять майструвати в будинку і з користю для рідних пристосовувати у справу самі незвичайні предмети і деталі. Їх інтуїція настільки глибока, що фактично вони мають відповідь на будь-яке питання. Почуття патріотизму вельми незвичайне — вони люблять не зовнішні знаки традиції, але якийсь глибинний дух народу, про існування якого більшість інших патріотів і не підозрює. Всі злети і падіння в житті таких людей пов’язані з трансформацією почуттів і змінами в емоційному баченні світу і людей.

Вони дуже вразливі і схильні до радикального оновлення чуттєвої тканини своєї психічної життя. Звідси — багатство дарувань і розчарування в коханні, добре серце і схильність до пияцтва, любов до рідної землі і схильність до всіляких маніям, зате така людина завжди цікавий, завжди свіжий, новий і незвичайний. Його почуття вкрай загострені, рвучкі і непередбачувані. То він стає на рідкість інертним, то впадає в безглузді крайності. Таким людям майже завжди не щастить з власністю — то вона є, то її немає (або реально, чи психологічно). Особливо винахідливі і плідні такі люди в гармонійному домашньому оточенні і повному комфорті. Якщо дозволені всі зовнішні проблеми життя, їх глибинний новаторський дух виходить на поверхню і на очах здивованих оточуючих творить нову реальність. Саме вільним виявленням почуттів такі люди досягають стимуляції діяльності і незалежності переживань. Вони — друзі своїх батьків і соратники своїх домашніх, але не обожнені чада і не прив’язані сім’янини. Нерідко такі люди цікавляться новими нетрадиційними формами гуртожитку і схильні заводити сім’ї, м’яко говорячи, незвичайні за складом. У своєму будинку вони дуже люблять приймати друзів, так як це допомагає їм зануритися у рідних стінах в обстановку свободи і повної незв’язаності іншими.


Залишити відгук