Уран в Астрології

Колір: Синій

Характер: Геніальність і Індивідуальність

Знак Зодіаку: Водолій & Скорпіон

Метал: Цинк

Дорогоцінні камені: Бурштин

Планета Уран в астрології створює нові ситуації, перевороти, преображення, випадковості, революції, нестандартні ідеї, вихід за межі можливого, незвичайні хвилюючі переживання. Уран дуже далеко віддалений від Сонця. Цикл його обертання навколо цієї зірки складає приблизно 84 року. Астрономічної особливістю Урана є те, що він обертається навколо своєї осі, майже лежачи на боці, і в бік, протилежний обертанню інших планет. Це обумовлює різку зміну пір року на планеті.

Уран є колективною планетою, тобто його вплив відбивається на великих масах людей, на цілих поколіннях. Щоб отримати і використовувати силу цієї планети людина має володіти достатньо високим рівнем розвитку особистості. Люди, відмічені впливом Урану, мають незалежний характер і спосіб мислення. Вони не визнають авторитетів і ідеалів, іноді прагнуть руйнувати ідеали, оскаржувати прийняті погляди суспільства. Найчастіше є інтелектуалами, які завжди покладаються на свій тверезий розум і логіку.

У кожному уранисте живе потенційний революціонер і бунтар, хоча з вигляду він зазвичай справляє враження дружелюбного привітної людини. Його неможливо контролювати і примушувати, він живе за своїми власними законами і просто не розуміє, чому людина повинна підкорятися собі подібним. Уранисты володіють тонкою чутливою нервовою системою. Вони невиправні оптимісти.

Здатні швидко змінювати свої погляди, якщо бачать їх хибність і недосконалість, схильні до новизни, заперечують консерватизм, допитливі, часто бувають захоплені цікавими ідеями, мають нестандартний підхід до справ і оригінальне мислення. Планета Уран відповідає за феномен ясновидіння й уміння передбачати майбутнє, є покровителем астрології, дає людям здібності підключатися до енергоінформаційного поля Землі.

В астрології управляє Уран електричною енергією, нервовою системою в організмі людини, блискавками, авіацією, ракетобудуванням і космонавтикою, комп’ютерною технікою та електронними технологіями, Інтернетом. Сприяє новим відкриттям і винаходам, нескінченного вдосконалення техніки.

В кращому випадку з уранистов виходять хороші вчені і винахідники, реформатори (імператор Петро 1, Рузвельт), астрологи, ясновидці (Ванга), технарі, комп’ютерники. Це добрі, оптимістичні, оригінальні, веселі, товариські люди. У гіршому випадку це асоціальні типи, циніки, революціонери-руйнівники, анархісти, люди без моральних принципів і засад, азартні гравці, любителі ризику і гострих відчуттів.

Найбільш сильним є положення Урану в знаках водолія і козерога. Тут ця планета в обителі. Сильний Уран також у скорпіоні знак своєї екзальтації. У водолії Уран найбільш гармонічний у своїх проявах і широко розкриває весь свій потенціал. Останнє проходження Урану за водолія спостерігалося в 1996-2003 роках. В цей період відбувся різкий стрибок у розвитку комп’ютерних технологій. Комп’ютер став загальнодоступним і загальнонародним, широко поширилися мобільні телефони.

У козерозі Уран дає потреби в змінах системи. Його вплив при проходженні по знаку козерога в 1989-1996 році дало Китаю глибокі економічні реформи, що дозволило країні вийти на друге місце в світі за обсягами виробництва. У той же час, присутність у владі демагогів і дилетантів, в СРСР, призвело до повного розпаду країни і знищення існуючої суспільної системи. Рівень розвитку керівництва СРСР виявився набагато нижче вимог, що висуваються Ураном.

У скорпіоні, знак війни та екстремальних ситуацій, Уран дає потреби в нових військових технологій. Нові методи дистанційної війни з масовим застосуванням вибухівки, авіації і ракет, широким використанням снайперів, коли наносить удари стає абсолютно недосяжний для противника. Під час проходження Урану по скорпіону знятий фільм «Зоряні війни» (4-6 частини), в якому вперше масштабно застосована комп’ютерна графіка в кіноіндустрії.

Найбільш слабо вплив Урану у вигнанні у львові і раку, а також у падінні в знаку тельця. Тут його властивості спотворені і в кращому випадку мають поверхневе вплив. Позитивні аспекти Урану в особистому гороскопі дають везіння, щасливі випадковості, вміння людини внутрішньо перетворюватися, самостійно розвиватися, передбачати майбутні події, налагоджувати дружні та приятельські зв’язки.

Негативні аспекти особистого гороскопа можуть давати нещасні випадки, нервові розлади і розлади, різкі несподівані події. Для таких людей небезпечно мати справу з електрикою і вибухівкою, бажано дотримуватись обережності у поводженні з технікою. Транзитні аспекти Урану працюють протягом двох років з неодноразовим повторенням схожих ситуацій. Там де є Уран, завжди присутній елемент новизни і несподіванки. Події Урану розвиваються зазвичай швидко, людина довго не мучиться.

В астрології Уран – це перехід кількості в якість, переворот зазвичай довго зріє всередині, а потім різко проявляється назовні. Ця планета є двигуном розвитку людства.


Залишити відгук