Планета Тільця

Планета знака зодіаку Телець — Венера. Натура: зірка ніжних і щирих зізнань, назва якої походить від імені римської богині, покровительки зораних полів і садів. Ранкова і вечірня богиня Венера показує дорогу до зірок і людям. Управителями знаку Телець вважаються Венера і Хірон, в той час як в ув’язненні першість переходить до Марса і Плутону. Кульмінує Місяць, в той час як в падінні знаходиться Уран.

Венера — планета Тільця — символізує любов, тяжіння людей один до одного, красу. Може Телець, любитель пасовищ і лугів, залежати від якоїсь іншої планети, крім Венери? Венера, планета Тельця, проявляє себе через володіння матеріальними благами, здатними зробити життя приємним і комфортабельним. Вона наділяє Тільця гостротою почуттів, емоційністю, любов’ю до землі. Вона уособлює м’якість характеру, доброзичливість, тактовність і елегантність.

Венера також управляє знаком Терезів, але в цьому випадку мова йде скоріше про Венері — Афродіті, непереможною спокусниці. Що стосується Тільця, він зазвичай асоціюється з Венерою — Астартою, або Деметрою. Це плодовита, чуттєва, трепетна і вкрай емоційна Венера, «характер» якої нуртують соки землі. Саме від неї представники даного знака отримали естетичне спрямування сприйняття форми, незалежно від її рівня (включаючи мислеформи). Величезний вплив естетика надає і на етику Тільця. Так, для нього «гарне» або ж «не гарне» поведінка – це не метафора, а спосіб сприйняття вчинку. І якщо представнику даного знака щось не подобається, він його сприймає як раз негарним, хоча це питання може зовсім не відноситься до естетики.

Варто також сказати, що у Тельців нижчої октави естетика розвинена менше, однак і вони неймовірно примхливі по відношенню до краси, на тому рівні, на якому вони її сприймають. Зате розвинені Тельці відчувають і творять красу форм, перевищуючи в цьому представників інших зодіакальних знаків. Інші часто бачать у Вас втілення сили, міцності, надійності та сталості. Рухи повільні, граціозно-ліниві, але в них відчувається прихована сила. Ви робите все обдумано і методично, емоційно стримані і потайливі. Зазвичай Ви тихий чоловік, не любите битися, довго брати участь у гучних тусовках.

ви Просто любите спокій і реагуєте тільки на те, що представляється Вам важливим. Не втручаєтеся в чужі справи, але любите, щоб і Вам не заважали. Дуже важливі матеріальні блага, затишок і комфорт у всьому стабільність. З-за сильної чуттєвості Ви відчуваєте потяг до протилежної статі.

Здавна Венеру вважали покровителькою любові і емоційної сфери життя людини. Чоловіки, завдяки їй, отримували дар спокушати прекрасна стать. Венера мала над людськими серцями величезну владу, позбавляючи часом навіть найстійкіших людей здатності тверезо мислити. Широко була відома і краса божественного творіння, в честь якого була названа ця планета, але воно прославилося не тільки цим. Богиня Венера періодично ставала злою, охоче даючи волю своїм забаганкам, і в ці моменти вона була здатна на дуже підступні вчинки. Венера в гороскопі людини відповідає за те, як він відчуває і демонструє свою любов і як вміє насолоджуватися красою. Якщо вплив Венери сильно, то її підопічні отримують фізичну привабливість, сердечність, здатність вибудовувати гармонійні відносини, ладити з самими різними, часом протилежними за характером людьми. Але найцінніший її дар – це можливість відчувати себе щасливими, відчувати, що життя чудова.

Під впливом планети Венери, люди стають особливо привабливими в очах представників протилежної статі. Діти Венери отримують від неї в дар уміння відчувати справжню насолоду від краси. Вони ніколи не будуть виглядати так, як це могло б виставити в поганому світлі, навпаки, вони вміють тонко підкреслити свої достоїнства і згладити недоліки. Їм властива манера елегантно одягатися, грамотно користуватися аксесуарами і прикрасами. Такі люди ніколи не виберуть в якості подарунка що-то перше, що попалося під руку, підійшовши до цього питання з великим смаком і тактом – втім, як і до всього іншого.

Якими якостями наділяють Тельців планети Венера

Хірон – це перший управитель — планета Тельця, вплив якого, насамперед, виражене в інтимно-безпосередньому відчутті форми. Але на її подробиці увагу він майже не звертає. До того ж у Тельців поняття форми досить широке і стосується не тільки матеріальних предметів, але і форм відносин. Також Хірон допомагає знайти Тельцям чіткий напрямок для духовного розвитку і робить їх дуже здатними психологами. Якщо Телець належить до нижчої октави – кульмінація Місяця посилює у нього якусь туповатость, яка характерна материнськи-жіночої обмеженості сприйняття. Але в той же час пророблений Телець отримує від Місяця величезний потенціал до эмпатическому сприйняття і космічну любов, яка проявляється любов’ю до форм.

Впливає кульмінація Місяця і на основу несвідомої психіки Тільця. Так, у представників нижчої октави вона буде гранично консервативної і відгукуватися тільки на самі земні подразники. У той час як у розвинених Тельців вона гранично стійка і надійна. У Тельці падіння Урану виражається в тому, що він гранично консервативний і на інстинктивному рівні з побоюванням ставиться до всіх нововведень. Те ж саме відноситься до несподіванок і непідготовленості, яка виникає через відсутність знань щодо попередньої історії розвитку подій.

Девіз падіння Урану у даного знака можна описати як: «революція – це не підготовлена еволюція». Однак разом з тим при високому рівні розвитку Тільця приборканий дикий Уран наділяє його оригінальними й несподіваними рішеннями у конструктивній діяльності, пов’язаної із створенням форм.


Залишити відгук