Сонце в Діві — Місяць в Овні

Якщо у вас Сонце в Діві, а Місяць в Овні — ви відрізняєтеся швидкістю реакції і чіпким критичним поглядом на життя. У вас багато енергії і ентузіазму, ви здатні багато і плідно працювати, швидко орієнтуєтеся в будь-якій справі. Якщо ви з якихось причин змушені сидіти вдома без діла, рекомендую зайнятися будь-якою фізичною працею, можна навіть елементарної зарядкою. Енергія не повинна застоюватися в вашому організмі, необхідно періодично давати їй вихід. Ви честолюбні, хочете визнання своїх заслуг у суспільстві, але іноді вам не вистачає пробивних здібностей. Ваша позитивна риса — швидка адаптація до ситуації.

Ви зовсім не такий впевнений у собі чоловік, яким хочете здаватися, так як, незважаючи на весь ваш динамізм і діловитість, ви в душі трохи боязкі. Якщо вам трапиться потрапити на керівну роботу, немає ніякої гарантії, що ви з нею впораєтеся, хоча ви можете стверджувати зворотне. Ваша натура досить суперечлива, так як ваше велике моральне мужність далеко не завжди знаходить практичне вираження. Висловлюючи високі і благородні ідеї на словах, вам важко втілити їх у справі. Якщо ви навчитеся підходити до справи з іншого кінця — тобто спочатку діяти, а потім вже говорити про це, — ви досягнете більшого і будете стояти на набагато більш міцній основі.

У вас чудовий розум, швидше критичного і аналітичного, ніж творчого складу. Ви здатні переконувати тільки завдяки силі своєї особистості. Ви дуже честолюбні і прагнете зайняти становище лідера у своєму колі; вся ваша натура прагне до особистого визнання, так що у взаєминах з людьми ви можете здаватися трохи холодним.

Ви в жодному разі не можете вважатися ідеальним коханим, так як любов сама по собі означає для вас дуже мало, і ймовірно, ваш шлюб буде фіктивним, або, в кращому випадку, це буде союз умів, а не сердець. Навіть якщо ви з вигляду выказываете пристрасть, в ній завжди присутній відтінок цікавості. Ви можете навіть проявляти твердість або жорстокість, які можуть ображати тих, хто вас любить, так як вас зовсім не турбують і не цікавлять почуття інших людей.

Ідеї — ось що важливо для вас, а тонких відтінків почуттів ви не відчуваєте. Це додає вашій натурі неупередженість, відчуженість і ту приголомшливу енергію, дозволить вам зайняти те чи інше керівне становище у вашій сфері діяльності, і ви завжди будете прагнути до розширення своїх повноважень.


Залишити відгук