Гороскоп Щур на 2017 Рік

Гороскоп • Вчора • • Завтра • Тиждень • Місяць • 2017 • 2018

Рік Щура (Миші): 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020, 2032, 2044

2017 рік Червоного Вогняного Півня за китайським гороскопом стане для Щура роком великих випробувань та хвилювань. У цьому періоді їй найкраще обійтися без змін, так як будь-які нововведення в роботі і житті Щури можуть отримати несподіване, непередбачене продовження, і звести нанівець результати минулої роботи. В цьому році буде дуже розумно, якщо Щур займеться зміцненням своїх бастіонів, збереженням того кращого, що вона зуміла придбати в минулому періоді.

Неспокійно буде і в професійній діяльності, і в сфері особистого життя, — Щур буде відчувати постійну напругу, і їй майже не доведеться відпочивати. Енергетичний потенціал Щури, у зв’язку з великими переживаннями і тривогами, буде значно знижений. Представник цього знака Зодіаку повинен впритул зайнятися зміцненням і відновленням свого здоров’я, і для цього необхідно використовувати широкий ряд методів і засобів – від офіційної медицини, до методів аутотренінгу, народної, східної медицини.

Саме час подумати про своє життя, про майбутні плани та цілі. У 2017 році Щур може планувати свої справи в майбутньому, і до цього питання вона підійде дуже грунтовно і відповідально. Щур, що має хронічні захворювання, повинна обов’язково пройти обстеження, отримати курс профілактичного лікування на початку року. Відмовившись від шкідливих звичок, Щур подарує собі додаткові сили, які допоможуть їй протриматися в такий непростий час.

Ризикувати в цьому році не потрібно – Щур не «вестися» на дуже вигідні пропозиції від неблагонадійних людей. Пам’ятаючи про те, що «безкоштовний сир може бути тільки в мишоловці», Пацюк повинна уберегти себе від відчайдушних імпульсивних вчинків, які можуть призвести до великих втрат фінансів і часу. Стосунки з оточуючими необхідно берегти від конфліктів і сварок. Протягом усього року Червоного Вогняного Півня Щур буде дуже потребувати радах, і в простому дружню участь, тому всі сили вона повинна кинути на відновлення світу, якщо відносини напружені.

Східний гороскоп на 2017 рік для Водної Щура (Миші)

Водяний Щур в 2017 році найбільш піддається паніці. Вона може зробити кілька дуже великих помилок на початку року, що буде мати в майбутньому дуже великі негативні наслідки. Водяний Щура слід більше довіряти своїй інтуїції, і при прийнятті важливих рішень розраховувати більше на свої сили, а не на допомогу з боку.

Східний гороскоп на 2017 рік для Деревної Щура (Миші)

Оптимізм Дерев’яної Щури буде допомагати їй справлятися з негативними думками протягом року. Практичність Дерев’яної Щури дозволить пережити досить важкий в економічному плані рік без втрат, і навіть примножити свої заощадження. На початку року вона буде схильна дуже сильним коливанням настрою і волі, але у другій половині року її життя увійде в більш спокійну колію, і вона зможе добитися відмінних результатів у всіх сферах життя. В особистому житті Дерев’яна Щур не повинна бути занадто меркантильною – і все налагодиться.

Східний гороскоп на 2017 рік для Вогненної Щура (Миші)

Вогняна Щур може зробити пару непоправних вчинків – вона здатна на великі авантюри. Угоди з совістю і законом можуть привести її до повного краху надій і сподівань, тому найкращим рішенням буде вибір більш прямого і відкритого шляху. Заробити гроші обманом у цьому році не вийде, — Вогняна Щур отримає тільки те, що запрацює власною працею. Не варто намагатися затвердити влада в робочому колективі або сім’ї – це може обернутися великими скандалами, і згодом – втратою друзів і близьких людей.

Східний гороскоп на 2017 рік Земляного Щура (Миші)

Земляний Щур знає ціну своїм талантам, і тому навіть такий непередбачуваний рік вона знайде свій шлях, ведучий до успіху. Вона ґрунтовно готує запаси «на чорний день», і ніколи не дозволить собі стрибків в сторону, якщо не впевнена в його повної безпеки. Може бути, вона не створить великий твір мистецтва, і не вирветься далеко вперед у своїх професійних досягненнях, але, як працівник, вона буде набагато исполнительнее і сумлінніше всіх інших оточуючих людей.

Східний гороскоп на 2017 рік для Металевої Щура (Миші)

Акценти життя Металевої Щури в 2017 році будуть зміщені на справи сімейні. Їй доведеться вирішувати не тільки свої проблеми, але і проблеми всіх своїх найближчих родичів. В роботі Металева Щур буде исполнительна, але не стане проявляти ініціативи. Щоб розвиватися в професійній сфері або бізнесі, вона потребує людину, яка стане вміло керувати її діями. Але із-за цієї особливості Металева Щур може стати відомою, і потрапити під поганий вплив.


Залишити відгук