Сонце в Тельці — Місяць у Діві

Якщо у вас Сонце в Тільце, а Місяць у Діві — ви, звичайно, критик першого ступеня. Володієте аналітичним складом розуму, вмієте спокійно і розумно прорахувати будь-яку ситуацію і прийняти вірне рішення. У вас стійкі життєві принципи, які Ви не збираєтеся міняти, Вас важко в чомусь переконати, Ви самі знаєте, як краще вчинити. Скромні, акуратні, розмірені і спокійні. Ви не поспішаючи розробляєте для себе подальшу тактику і поступово виконуєте задумане. Оптимізму тільки у вас обмаль (особливо якщо немає планет в Овні, Леві або Стрільці).

Ви чарівні, врівноважені і володієте здоровим глуздом, але наскільки ви зумієте розвинути ці якості, щоб витягти з них інтелектуальні та фінансові переваги залежить від деяких аспектів вашого гороскопа. Якщо у вашому гороскопі немає сполук або квадратур до Сонця або Місяця, ймовірно, будете спокійно йти з життя, перебуваючи в сприятливих і м’яких умовах, будете щасливі у матеріальних питаннях без необхідності приділяти їм багато уваги.

Ви завжди справляєте враження забезпеченої людини або здатного забезпечити себе, оскільки це положення — одне з найбільш вдалих для матеріального благополуччя. Якщо є з’єднання і квадратури до Сонця або Місяць або до двох планет відразу, ваша безмежна енергія, інтелект і, насамперед, здоровий глузд дуже допоможуть вам просунутися на ниві науки або мистецтва.

У вас немає виражених здібностей до керівництва, але в інтелектуальних розробках або виконання керівних вказівок вам немає рівних. Однак з вашої незалежністю тільця вам важко виконувати розпорядження протягом довгого часу, і тому найкраще для вас буде робити незалежну кар’єру, де не потрібно буде ні віддавати, ні виконувати розпорядження — у сфері мистецтва та літератури. У вас глибокий інтелект, хоча і пізно розвинувся (ваші емоції випереджають ваше інтелектуальний розвиток), ви наполегливо вчитеся в юності і продовжуєте навчатися протягом усього життя. Ви завжди будете читати, вивчати і засвоювати все, що можуть запропонувати вам люди.

Перш за все, у вас ці чарівні манери. Ви напевно будете популярні в суспільстві. Це положення планет дає інтелект і приносить успіх у кар’єрі, яка залежить від усіх перерахованих якостей. Головна небезпека полягає в тому, що загальна успішність і захищеність від хвилювань обмежить ваші можливості для розвитку, так як схильність розслабитися і заспокоїтися на досягнутому дуже сильна, особливо коли емоційні потреби (до речі, дуже сильні) задоволені. Невеликі неприємності підуть вам на користь і розбудять вас від сплячки, оскільки ви надзвичайно сумлінні і не можете дозволити собі не впоратися з роботою.


Залишити відгук