Сонце в Тельці — Місяць у Скорпіоні

Якщо у вас Сонце в Тільце, а Місяць у Скорпіоні — сила волі, рішучість і непохитність — Ваші відмінні риси характеру. З Вами не посперечаєшся, Ви як скеля стоїте на своєму і люди Вас слухаються. Для вас велике значення мають гроші та матеріальні цінності. У любові ви пристрасний і ревнивий чоловік, що вміє обворожить партнера. Але в стосунках Вам потрібно намагатися не тиснути на партнера, інакше неминучі проблеми і сварки. Ваша нервова система знаходиться під постійною напругою, натягнутий нерв і дуже складно розслабитися. Коханець (-ца) Ви чудовий (-а).

Ви сильна, імпульсивна, пристрасна натура. Ви знаєте, чого хочете, і, собі на біду чи на щастя, прагнете цього. Ви свавільний, наполегливий і незалежна людина, зазвичай рано вибирає свій шлях в житті і ухитряющийся розірвати будь-які ланцюги, якими вас хочуть обплутати. Ви здатні встати на диби, закусити вудила і помчати, ледве встигнувши попередити про звільнення, а то й зовсім без попередження. З вами не дуже легко мати справу, а того, хто вступить з вами в шлюб, доведеться забути про роботу. Ви будете тримати вашого чоловіка під замком (або тримали б, якщо б могли) при тому, що ви постійно їздите по землі в пошуках нових сфер завоювань, які ви зазвичай знаходите і з успіхом порабощаете.

Ви думаєте однією частиною мозку і відчуваєте інший, і тому розум ніяк не впливає на ваше почуття любові, ревнощів або ненависті — будь-яка з цих емоцій здатна затопити вас так, що ви будете більше ні на що не здатні. Схильний до драматизму, ви можете стати хорошим актором або оратором, оскільки ваше чарівність діє миттєво: але якщо ви не будете розбірливі, всі ваші драматичні здібності зійдуть нанівець, так як ви отримуєте задоволення, виступаючи перед будь-якою аудиторією, будь це забігайлівка або національний театр. Це не означає, що ви актор, б’є на дешевий ефект, немає, у вас дійсно драматичний талант, але він заграє на повну силу, якщо тільки у вас дістане честолюбства, щоб розвивати його.

Хоча ви прагнете до особистого визнання, вам зовсім не хочеться витрачати сили, видираючись нагору, і вам доводиться постійно долати напругу, яка схиляє вас просто опустити руки і розслабитися. Дивним чином напруга переходить у інерцію замість дії. Алкоголь і збуджуючі засоби небезпечні для вас: тримайтеся від них подалі. Вони просто допомагають вам забувати ваші справжні бажання, про яких ви хочете забути, тому що для їх здійснення треба докласти зусиль.


Залишити відгук