Сонце в Тельці — Місяць у Стрільці

Якщо у вас Сонце в Тільце, а Місяць у Стрільці — ви досить імпульсивні, незважаючи на спокійний знак Тельця, тому що місяць у Стрільці надає Вам емоцій і рухливості. Ви філософ, який уміє себе розважити і захопити чимось цікавеньким. Досить прямолінійні в розмові заповзятливі у справах. Любите подорож, та не прості, а з часткою авантюризму або якоїсь незвичайності. Вам хочеться бути і жити особливо, на щабель вище від інших. Тому у вас підвищений інтерес до освіти, ви готові все життя вчитися і пізнавати нове.

Забезпеченість має для вас вкрай важливе значення, — не багатство, але надійний будинок, положення і престиж. Ви горді, і за приємним і люб’язним зовнішнім поводженням ховається внутрішнє відчуття власної значущості, яку ви любите втілювати в конкретних речах — у ваших досягненнях або у вашому оточенні. Ідеалізм присутня у вас, але не може затьмарити реалістичного підходу до всього; ви воліли б гарне положення і комфорт в цьому житті світової слави після смерті. Це веде до появи матеріального підходу, але оскільки ви чесна з людей, то в ньому присутній деякий відтінок ідеалізму. Ваші достоїнства — швидше земного плану, ніж небесного. Ви вірите в чесну гру і робите відповідно.

Ви схильні критикувати і керувати, так як, незважаючи на глибоко приховану сентиментальність, ви здатні до точному аналізу людей і ситуацій, проникливої оцінці суспільної свідомості, як і свідомості своїх близьких. Ви інстинктивно знаєте, про що думають люди зараз і в яку сторону повернуться їхні думки через хвилину. Здатність оцінити градус суспільної свідомості і те, які форми воно прийме надалі, — ось ваша головна цінна якість, яка приведе вас до успіху.

Хоча вам потрібна надійність, ваше справжнє сильне прагнення — це прагнення впливати. Ви любите керувати і направляти і відчувати себе відповідальним за думки і дії вашої команди, чи вона велика або мала, у виключних випадках це веде до нестримній жадобі влади, яку ви цілком можете отримати, і тоді ваші здатності відчувати настрій суспільства розгорнуться в повну силу, і ви підніметеся на вершину влади.

Не маючи в гороскопі якого-небудь з цих стимулюючих аспектів або квадратур до Сонця або Місяця, ви, ймовірно, будете спочивати на лаврах і впиватися прийшла до вас нарешті надійністю; але навіть тоді ваш розум буде продовжувати працювати, хоча б і на зло, так як ваша розумова енергія настільки велика,» що, не знаходячи позитивного виходу, вона знаходить негативний.


Залишити відгук