Сонце в Тельці — Місяць у Рибах

Якщо у вас Сонце в Тільце, а Місяць у Рибах — ви мрійник, винахідник, вигадник, не втрачає життєвої опори. Ви здатні мріяти і найпрактичніші та вигідні мрії перетворювати в реальність. У вас може бути гарна інтуїція, тільки її потрібно розвивати, намагатися частіше прислухатися до неї, враховувати свої відчуття при прийнятті важливих рішень. Ви гостинний господар (господиня) свого будинку, велике значення надаєте затишку та зручності гостей і близьких. Причому, не тільки фізичному затишку і зручності, але і духовного. З негативних рис можна додати нерішучість і невпевненість.

У вашій свідомості є такі глибини, про які не підозрюють навіть ваші найкращі друзі. У мріях ви ведете інше життя, яка не має ніякого відношення до дійсності, і це відволікає вас від входження в близькі стосунки з людьми, хоча вас є велика потреба в любові і співчуття. Це, насамперед, становище художника, творця, ви не наділені даром керувати.

Вам не загрожує нужда і занепокоєння, пов’язані з грошима, і тому ви, можна сказати, з матеріальної точки зору щасливі в житті, гроші не мають для вас великого значення. Ви можете цікавитися ними рівно в тій мірі, наскільки вони можуть забезпечити вам безпеку і надійність, коли ви переслідуєте свої особисті і ідеалістичні цілі. Ви дуже чутливі в питаннях, пов’язаних з емоціями, ласі на любов і лестощі і повинні бути насторожі, щоб не зв’язувати себе стосунками з невідповідними людьми, так як є ймовірність, що ви будете обмануті вашими друзями.

Життя реальна, життя серйозне з вами, і, якщо ви не вважаєте, що могила — це її мета, ви маєте скоріше метафізичний, ніж релігійний погляд на те, що відбувається після смерті. Вас приваблюють окультні, таємничі, приховані речі. Вас зачаровують незвичайні заняття і задоволення. Магія і спіритизм можуть захопити вас, ви вірите в існування розуму поза тіла, можливість управління думки на відстані і т. п. Це добре, так як у вашому випадку є ризик захворіти в результаті хвилювань і заворушень, а контроль над своїми розумовими процесами дуже допоможе вам усунути схильність до іпохондрії.

Ви досить самодостатні і схильні до зосередженості на собі. Ви повинні розвивати об’єктивність сприйняття і уміння виражати свої думки і погляди, намагатися не приймати себе і свої проблеми дуже серйозно — або, принаймні, якщо ви все ж приймаєте себе всерйоз, ділитися своїми проблемами з співчуваючим вам іншому, а не тримати їх у собі. Ви повинні будете зробити це добровільно, так як ніхто не може викликати вас на розмову, якщо ви не хочете говорити. Ви закроетесь, як маллюск в раковині, обурюючись втручанням у ваше приватне життя, і закликаючи на допомогу всю свою завзятість, щоб витримати присутність людини, який вторгся в ваше усамітнення. Ви досить поступливі у звичайних обставинах, але не тоді, коли вас допитують, і не тоді, коли ви вже прийняли рішення, а хтось виступає проти. Тоді ви можете впертися!


Залишити відгук