Сонце в Тельці — Місяць у Терезах

Якщо у вас Сонце в Тільце, а Місяць у Терезах — ви витончений естет, добре розбирається в мистецтві і красі. Одягнені буваєте «з голочки», зовні дуже привабливі, користуєтеся успіхом у протилежної статі і часто маєте багато романів. Часом почуття Вас так захльостують, що ви здатні забути про все, лише б насолодитися приємним моментом. Частіше бувайте в «храмах мистецтва»(театрах, виставках, прем’єрів), це додає Вам сил і натхнення. Ви прихильник мирного врегулювання всіх конфліктів, з Вами приємно мати справу.

Ви невиправний романтик, і незалежно від вашої професії і соціального становища ваші успіхи, ваші невдачі, ваше щастя і ваші розчарування випливають з вашої емоційної натури Ви можете бути актором, мати успіх і отримувати задоволення за рахунок емоційних імпульсів, що йдуть із зали; ви можете бути поетом і виражати свої почуття, а також почуття інших людей, в особливо привабливою формі.

Ви можете бути чоловіком або дружиною і отримувати найбільше задоволення від вашого чоловіка; але скрізь в розрахунок ви приймаєте тільки свій серцевий інтерес. Незалежно від того, наскільки ви розумні або наскільки можете здаватися незалежним інтелектуалом, у вас є реальна потреба у співчутті і любові. Ви в цілому постійні і віддаєте свою відданість одній людині або сім’ї. У будь-якому випадку для такого положення планет характерно сильне нервове напруження.

Ви здатні зробити прекрасну кар’єру і домогтися багато чого в сферах, пов’язаних з широкою публікою або з молоддю, так як подвоєна сила впливу Венери (і Сонце, і Місяць у знаку, керований Венерою) надає вам чарівність, яке не може приховати навіть ваша нервозність. Якщо ви чоловік, то ви улюбленець жінок — і ви, безсумнівно, в захваті від цього! Якщо ви жінка, ви ніколи не будете відчувати нестачі шанувальників і коханих. Але в будь-якому випадку ваша бурхлива любовна життя може час від часу завдавати вам душевні рани.

Самостійність — ось те, в чому ви потребуєте передусім, тобто відчуття самодостатності. Хоча відданість іншій людині сама по собі прекрасна і романтична, вона може направити вас по помилковому шляху і внести сум’яття у ваше життя, якщо ви ніяк не можете знайти саме ту людину, яка вам підходить, або якщо ви змушені перервати відносини. З часом вам все одно доведеться навчитися впевненості у своїх силах, і чим раніше ви повірите в себе, тим менше горя і розчарувань випаде на вашу частку пізніше.


Залишити відгук