Сонце в Тельці — Місяць у Близнюках

Якщо у вас Сонце в Тільце, а Місяць у Близнюках — вам легко дається навчання, ви з задоволенням пізнаєте все нове, тому що це може принести реальну користь. Серйозні здібності в галузі освіти, так як є і інтерес, і завзятість. Кілька неспокійні і не любите морочитися на побутових проблемах, намагаєтеся урізноманітнити своє повсякденне життя. Рішення приймаються не просто, Вам рекомендується дотримуватися чіткої життєвої лінії, яку ви перед собою повинні «накреслити».

Особисті розчарування будуть виводити вас із себе і перетворять ваше життя на суцільну плутанину, якщо ви не навчитеся контролювати своє критичне ставлення до інших людей. Ви вважаєте себе вірним, відданим, наполегливою і здібним, але насправді ваші почуття постійно пурхають від однієї речі до іншої і особливо від однієї людини (коханого, друга) до іншого. Ви збираєтеся почати полум’яні відносини, повні любові і відданості, але раптом виявляєте, що щось не в порядку з об’єктом вашої любові. Швидше за все, ви приходите до висновку, що він (або вона) не гідний великої любові, яку ви можете запропонувати, або ви знаходите якісь недоліки в його (або її) характер, манеру мовлення, або вас не влаштовує марка шампуню, яким він користується.

Ви володієте енергією і підприємливістю, і, ймовірно, багато блукаєте по життю, як в прямому, так і в переносному сенсі. Ваша емоційна і ділова стабільність ніколи не буде залежати безпосередньо від вашої освіти. Вчіться так багато, скільки зможете, а якщо не можете отримати формальної освіти, задовольняйте свою допитливість вивчаючи факти і цифри, а не проводячи час в пустих розмовах і пустих міркуваннях. Освіта додасть вам стабільності. Ви побачите, що наскільки наполегливо ви займалися навчанням, настільки ж ви стали спокійніше, удовлетвореннее, постояннее в любові і успішніше в бізнесі. Вчіться за спеціальними посібниками — наприклад, за сімнадцять легких уроків опануйте грою на фортепіано або намалюйте план мосту, — і ви будете здивовані тим, як добре все налагоджується по мірі того, як ви намагаєтеся зайняти свій розум реальними і конкретними речами.

Одночасно постарайтеся не бути таким непосидючим і не дозволяйте собі розпускати плітки або слухати пустопорожні розмови. Люди завжди приходять до вас з дикими чутками про ваших друзів, а ви, відрізняючись вразливістю, вагаєтесь, вірити їм чи ні, хоча в душі ви людина вірна. Але не важливо, що у вас в душі, якщо ви не знаходите цьому практичного застосування. Вчіться, читайте і, якщо ви не займаєтеся творчістю, знайдіть собі заняття, яке заповнить ваш розум — добре підійде торгівля, оскільки це дає вам шанс висловити себе і заодно заробити.


Залишити відгук