Сонце в Тельці — Місяць у Козерозі

Якщо у вас Сонце в Тільце, а Місяць у Козерозі — ви готовий керівник, організатор, управлінець. Тому що володієте яскравими діловими якостями: організованість, дисципліна, зібраність, надійність і вміння виконувати рутинну роботу при чітко поставлених цілях. Серйозні і відповідальні, здатні на виправданий ризик, на вас можна покластися. Зовні, можливо, ви дещо повільні, внутрішньо — невпевнені в собі, але це нікому не показуєте. До своїх цілей йдете повільно, але вірно і практично ніщо не зможе вас зупинити. В емоційному плані можете бути сухуваті.

Ви дуже товариські, любіть людей, але при цьому дуже розбірливі у знайомствах. Ви вважаєте за краще залишитися вдома і почитати хорошу книгу, ніж нудьгувати з різними йолопами або тими, хто вам не цікавий. Ви здатні досягти успіху в будь-якій сфері, так як завжди висловлюєтеся до місця, і прояв такого такту в людських відносинах вельми сприяє вашому успіху, який часто пов’язаний з роботою з людьми. Ви можете стати хорошим керівником, викладачем або лектором; ви висловлюєтесь відверто і прямо і вмієте дати відчути свою щирість і рішучість.

Ваш надзвичайно впертий характер виражається в умінні настояти на своєму поволі. Ви можете говорити про сторонні речі і, водночас, підбивати хід бесіди до того, щоб в кінці кінців настояти на своєму. Ви сповідуєте дуже високі моральні принципи і твердо дотримуєтеся їх як в особистому житті, так і відстоюючи істину заради істини, що робить вас в деякому роді моралистом, і ви, ймовірно, дозволяєте собі судити своїх друзів і сусідів, хоча ніколи не дозволите, щоб вони дізналися ваше справжнє думка на їх рахунок. Ваша думка залишиться при вас, але ви не терпите тих, хто у вашому розумінні порушує закони моральності або правила чесної гри.

Ви трохи пліткар і при першій можливості переказуєте дійшли до вас чутки. Ви також хороший слухач, особливо якщо рассказываемая історія зачіпає інтереси іншої людини і в ній йому приписуються різні «гріхи». Ви повинні культивувати точність мислення й мови, так як схильність до пліток дуже сильна Ви володієте хорошим сміливим смаком і любите яскраві кольори і їх оригінальні поєднання, які вмієте підбирати майстерно, можливо, зневажаючи всі традиційні правила поєднання кольорів.

Ви у всіх відносинах сміливий чоловік, і, незважаючи на ваш такт, коли справа стосується принципів, ви будете говорити без натяків навіть з суддею. Тут ви не здаєте позицій і недвозначно розставляєте всі крапки над «і». У суперечках, ви приводите розумні аргументи і не вдаєтеся до нечесних прийомів. Ви уясняете точку зору вашого опонента і спростовуєте її логічно, пункт за пунктом, не забуваючи про своїх позиціях. Привабливість, справедливість і уява — ось якості, які приведуть вас до успіху чи в бізнесі, чи в мистецтві, чи іншій професійній сфері, в залежності від аспектів до Сонцю, Місяцю і Меркурію.


Залишити відгук