Сонце в Тельці — Місяць у Раку

Якщо у вас Сонце в Тільце, а Місяць у Раку — ви дуже сімейний і домашня людина, для вас ідеальним було б жити на природі, в своєму будинку із земельною ділянкою, з садком, у водойми. Незважаючи на знак Тельця, людина ви чутливий, мрійливий і вразливий. За життя досить щасливі, є внутрішнє чуття на витяг прибутку. Дуже потребуєте в своєму куточку, готові витратити багато сил на його облаштування, щоб він був затишним і безпечним. Зміна настрою може збивати плани і заважати вашій діяльності.

Ви дуже чутлива натура, вас легко травмувати і, ймовірно, вас дуже зачіпають реальні або уявні образи, символи або зневаги Ви палко любите і відчайдушно ненавидите, хоча можете дуже добре приховувати свою антипатію і ведете себе так дипломатично, що іншим важко зрозуміти, яку позицію ви займаєте і про що думаєте насправді. Це стосується і особистого життя, і до ділових питань. Ви — небезпечний ворог або опонент, ви міняєте свої позиції і тактику, щоб досягти мети, і без попередження з’являєтеся на фланзі, в той час як ваша жертва зайнята захистом свого авангарду.

Ваші амбіції кореняться дуже глибоко у вашій душі і тісно пов’язані з властивим вам марнославством. Ваша явна самовпевненість — це тільки ваша оболонка, а під нею ховається переляканий і збуджений, як на першому причасті, підліток. Але, незважаючи на все це, з допомогою дипломатії та розумного використання своїх зв’язків ймовірно, ви досягнете який-небудь начальницької посади, хоча ви не природжений керівник. Ваша здатність примиряти всі сторони змусить вас здаватися слабкою, навіть коли ви знаєте чого хочете досягти. Вчіться висловлювати певну позицію в протистоянні з окремою людиною або групою, в іншому випадку досягнутий вами на перший погляд великий успіх виявиться будівлею, побудованим на піску.

Вам необхідно відчуття безпеки і стабільності в домашній обстановці. І чоловік, і жінка під цією комбінацією планет досягають найбільшого успіху після вступу в шлюб, навіть якщо він пізній. Вам слід розвивати в собі скоріше рішучість, ніж завзятість, швидше за відвертість, ніж дипломатичність. Надлишок дипломатії може призвести до слабкості, а угодовство — до ненадійності; так само як ухилення від прямої відповіді при обговоренні важливих питань може призвести до втрати будь-яких переконань взагалі.

Висловіться і отримаєте свою порцію проклять за це; хороший удар, забійний аргумент — ось у чому ви маєте потребу час від часу. Вчіться не давати спуску супротивникам, коли ви знаєте, що маєте рацію. Ви так легко розумієте точку зору іншої людини, що це руйнує вашу власну. Змушуйте час від часу поступатися вам, інакше, в кінцевому рахунку, вас притиснуть до стіни, і на цьому все і закінчиться.


Залишити відгук