Гороскоп Кролик на 2017 Рік

Гороскоп • Вчора • • Завтра • Тиждень • Місяць • 2017 • 2018

Рік Кролика (Кота, Зайця): 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023, 2035, 2047

Для Кролика (Кота) 2017 рік Червоного Вогняного Півня буде по-діловому продуктивним. У Кролика не буде проблем у всіх найважливіших сферах життя – якщо, звичайно, він не викличе їх сам, своїми бездумними, імпульсивними діями, що приводять до численних помилок. За великим рахунком, у цьому році Кольок повинен продовжувати ту лінію, яку почав у минулому періоді, не прагнучи обігнати майбутнє, працюючи планомірно і акуратно.

Оскільки доброзичливий і сімейний Кролик завжди тяжіє до створення сім’ї, організації порядку і затишку в оселі, господар 2017 року — Червоний Вогняний Півень — допоможе йому в розв’язанні проблем особистого життя.

У професійній діяльності, бізнесі, організації фінансових питань Кролик буде відчувати підтримку планетарних сил, якщо сам стане працювати конструктивно і енергійно. Цей рік не стане дарувати подарунки, роздавати аванси, тому Кролик повинен всього домогтися сам, своєю цілеспрямованою працею. Зміни, які відбудуться в цьому році, зроблять життя представника цього зодіакального знака набагато краще і успішніше. Кролик легко може знайти роботу, яка буде його влаштовувати у всьому, і почне обживатися на новому робочому місці. Кролик може також перейти на нову посаду, зовсім з іншими професійними обов’язками, або отримати освіту за іншою спеціальністю, і тому цей рік стане для неї не тільки важливим, але і переломним.

Спілкуючись, Кролик легко буде здобувати собі друзів. В житті представника цього зодіакального знака буде траплятися набагато менше міжособистісних конфліктів з оточуючими людьми, ніж у всіх інших.

У справах любовних Кролик буде відчувати натхнення – він буде красиво доглядати за обранцем, освідчуватись у коханні, дарувати милі подарунки та сюрпризи. Швидше за все, закохані до кінця цього року зіграють весілля. У сімейного Кролика може статися поповнення в сімействі. Він буде щасливий і спокійний, намагаючись зміцнити стосунки в сім’ї, створити для близьких людей затишок і гармонію будинку.

Енергетичний потенціал цього знака буде досить високим. Серйозні недуги минають його в цьому році, але якщо Кролик має хронічні захворювання, профілактичний курс лікування початку року допоможе уникнути рецидивів хвороби.

В грошах Кролику буде везти, але великих подарунків або премій в цьому році не буде. Свої заощадження представник цього зодіакального знака може вкласти у власний бізнес, або в купівлю нерухомості.

Східний гороскоп на 2017 рік для Водного Кролика (Кота, Зайця)

Водяний Кролик в 2017 році може стати ідейним натхненником якихось дуже важливих справ, хоча на саму організацію процесу йому не вистачить сил, і потрібні надійні помічники. Водяний Кролик буде служити в колективі тим миротворцем, який своїм спокійним позитивним ставленням до життя буде гасити будь-які негативні процеси і конфлікти між людьми. Ця людина може успішно займатися творчістю, а природна сентиментальність і доброта привернуть до нього увагу, захопить шанувальників його численних талантів.

Східний гороскоп на 2017 рік для Деревного Кролика (Кота, Зайця)

Дерев’яний Кролик буде потребувати підтримки близьких людей, надійні тили, і тому всі його увага буде привернута до вирішення проблем у сім’ї, створення сімейного основи, зміцненню відносин з близькими людьми. Спокій в особистому житті дозволить йому досягти успіху і в роботі, і в бізнесі. Якщо перша половина року буде витрачена Дерев’яним Кроликом на себе і свою сім’ю, то у другій половині періоду його чекає небувалий підйом в роботі, матеріальне благополуччя і успіх в тому, чим він займається.

Східний гороскоп на 2017 рік для Вогненного Кролика (Кота, Зайця)

Вогненний Кролик в 2017 році буде відчувати себе «у своїй тарілці». Він швидко орієнтується в обстановці, і буде проявляти ініціативу у всьому. Ця людина може взяти на себе, як керівництво важливою роботою або підприємством, так і відповідальність за те, що він робить. Вогненний Кролик буде вперто йти вперед, незважаючи на труднощі та проблеми на шляху. У другій половині року його може відвідати депресія або несподівано нахлинула невпевненість, і тоді він може трохи затриматися на роботі, загальмувати хід подій. На цей період Вогненному Кролику краще взяти невелику відпустку, щоб зібратися з думками і відновити сили.

Східний гороскоп на 2017 рік для Земляного Кролика (Кота, Зайця)

Земляний Заєць буде досить гнучким у своїх рішеннях і вчинках. Він зможе встигати за ходом швидко мінливих подій, і при цьому збереже свою індивідуальність і оригінальний стиль роботи. Великою помилкою Земляного Кролика буде спроба «обійняти неосяжне» – в першій половині року він може взяти на себе надмірну кількість зобов’язань, що не зможе виконати. Хоча Земляний Заєць буде орієнтований на самостійне ведення роботи, йому необхідно бути більш відкритим з оточуючими людьми, для встановлення хороших ділових відносин.

Східний гороскоп на 2017 рік для Металевого Кролика (Кота, Зайця)

Металевий Кролик в 2017 році зможе сповна скористатися всіма своїми вражаючими можливостями і талантами. Він буде просто переповнений планами та ідеями, і багато свої задумки зможе успішно втілити в реальність. Його може підвести бажання хапатися відразу за виконання багатьох справ, тому Металевий Кролик повинен бути дуже вибірковий у своїх кроках, ретельно обмірковуючи їх. Ця людина буде блищати в суспільстві, вести світське життя, повну спілкування. Самотній Металевий Кролик цього року зустріне любов всього свого життя.


Залишити відгук