День Народження 14 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Люди, народжені 14 липня, володіють якістю, яке складно зрозуміти і визначити. Завдяки своїй товариськості і відкритості, ви легко заводите друзів, але при цьому дуже незалежні і досить далекі від оточуючих на відміну від типового Раку. Між чутливістю вашої емоційної натури і гострим розумом існує різкий контраст, тому ви можете бути раціональним і об’єктивним, то мрійливим і непередбачуваним.

Народжені 14 липня досить дивно ставляться до хвороб. З одного боку, вони цілком здатні чинити стабілізуючий вплив на самих себе і навколишніх, але з іншого — періодично піддають себе мазохістського катуванню, активно експлуатуючи плутонические сторони своєї натури. Таким чином, вони частенько справляють враження страждають, коли насправді просто проходять процес відновлення і одужання. Деяким з них депресія просто необхідна для персонального розвитку. Що стосується стану фізичного здоров’я, народжені 14 липня можуть бути схильні до різного роду захворювань, пов’язаних з системою травлення, респіраторних інфекцій, шкірних розладів. Проти таких недуг потрібно вживати негайних заходів. Як правило, дієта народжених 14 липня вельми незвичайна, а бажання зайнятися фізкультурою практично відсутня. Однак не варто чинити на них тиску, нехай вони самі розберуться в своїх потребах.

Народжені 14 липня переконливі — і ще як! Якщо їх рішучого і вселяє довіру іміджу недостатньо для того, щоб схилити на свою сторону опонента, вони заповнюють пробіл неповторним шармом. Деякі з них розташовують до себе співрозмовника вже з самої першої зустрічі. Інші завойовують серця прямо протилежним чином: їх підхід вкрадчив і непомітний. Ті з них, хто спочатку справляє враження консервативних або навіть безбарвних особистостей, своїм професіоналізмом і об’єктивністю незмінно домагаються довіри згодом.

Знак Зодіаку 14 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків стихії Води, які сильні душевністю, милосердям, таємничістю, вірністю.

Планета Управитель: Місяць. Її «дари» Ракам — інстинкти, виживаність. Ця планета — головний покровитель для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідальна за невміння абстрагуватися від емоцій, брак лідерських якостей.

Дивно, але люди, народжені в цей день, помітно відрізняються від типових Раків, хоча й народилися під цим знаком. Вони дуже товариські, завдяки чому швидко заводять друзів і зберігають дружні стосунки протягом тривалого часу. Однак при цьому вони зберігають своє незалежне судження і легко протиставляють його загальноприйнятому. Такі люди викликають суперечливі почуття, тому що можуть бути як стриманими і раціональними, так і дуже непередбачуваними і мрійливими. Все це призводить до того, що багато вчинків ті, хто народився 14 липня, здійснюють під впливом емоцій, про що потім можуть пошкодувати. Але, як не дивно, численні друзі легко прощають таку нестриманість, продовжуючи з задоволенням спілкуватися з ними. Можливо тому, що їх приваблює здорове почуття гумору, властиве Ракам, що народилися в цей день.

найдивовижніше, що привабливість народжених 14 липня спрацьовує на несвідомому рівні. Можливо, це відбувається тому, що самі вони не розглядають особиста чарівність як самоціль, а лише як спосіб якимось чином просвітити оточуючих. В більшості своїй народжені 14 липня володіють блискучими професійними навичками. Історії, рассказываемые ними, завжди захоплюючі і правдиві. Таким чином, викрити їх у брехні практично неможливо. Якщо ж вони насправді говорять правду, це зайвий раз підкреслює цінність тієї інформації, яку вони пропонують.

На жаль, багато з них часто потрапляють під підозру, оскільки їх розповіді здаються занадто достовірними. Незважаючи на рідкісний шарм, впевненість в собі і здорове почуття гумору, народжені в цей день періодично впадають в депресію — здавалося б, без видимих на те причин. Однак при бажанні можна помітити, що в їх образі завжди присутній ледь вловимий наліт смутку, але це робить тих, хто народився 14 липня, ще більш привабливими і людяними. Залишившись наодинці, вони цілком віддаються похмурим плутоническим силам, що живуть в їх душі, тому навряд чи ви помилитеся, якщо станете стверджувати, що народжені 14 липня все своє життя перебувають у контакті з найбільш темними сторонами людської натури.

Оскільки навколишні щиро захоплюються ними і завжди прислухаються до їх думок, народженим 14 липня слід ретельно перевіряти правдивість своїх безконечних оповідань. Не варто робити занадто міцну суміш з вигадки і фантазії. Досить прості у спілкуванні, народжені 14 липня здатні достукатися до величезної аудиторії слухачів і навіть повести їх за собою. Їх талант письменництва унікальний і, як і у фокусників, неиссякаем. Ті ж з них, хто не розуміє себе до кінця, можуть неправильно використовувати свій вплив і маніпулювати близькими людьми несвідомо. А це вже загрожує небезпечними наслідками.

Чоловік Рак — народився 14 Липня

Чоловіки, що з’явилися на світ 14 липня — відрізняються наступними рисами: такий кавалер — артистичний, образний, заповзятливий, стійкий. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 14 Липня

Жінки, що народилися 14 липня, характеризуються такими рисами: така дама — домовита, ніжна, привітна. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 14 Липня

Сильні духом, цілеспрямовані і володіють внутрішнім магнетизмом люди народжуються 14 липня. Їх неабиякі здібності відзначають вже з дитинства. Вони чудово спілкуються з іншими людьми і непомітно для оточуючих починають ними майстерно маніпулювати. Іноді вони вхід пускають інструменти переконання і природного чарівності. Особливо це схильні робити представниці слабкої статі. Їхня показна відкритість спонукає інших людей, тому з них міг би вийти хороший розвідник: про себе говорять мало, про інших знають і помічають всі. Хороші психологи, тому воліють вибудовувати відносини з іншими на основі довіри, щоб знати чужі таємниці і давати свої поради.

Дуже люблять бути в центрі уваги. З віком це стає помітно навіть по манері одягатися. Їм подобається справляти враження. Своїми творчими здібностями, якщо будуть розвивати їх, можуть здивувати не тільки близьких. Народжені 14 липня знак зодіаку Рак, не схильні до тузі. Досить щасливі. Обожнюють життя, наповнене яскравими подіями. Іноді може здатися, що їх пригоди з життя – це вигадка, але насправді це не так. В їх телефонній книжці маса номерів, адже їх товариськість дозволяє завести сотні приятельських стосунків. У випадку невдач на особистому або професійному поприщі, народжені 14 липня знак зодіаку Рак, можуть впадати в депресії. Але, залишившись з собою наодинці, здатні через якийсь час знайти спосіб вирішення проблеми. Іноді схильні самі себе вводити в депресивний стан, який є для них певним ліками. Адже це дозволяє отримати порцію уваги до їх персони.

Народжені 14 липня, володіють великою фантазією, тому з них виходять хороші письменники. Ті, хто схильний приховувати в собі цей талант, нерідко ведуть щоденник. В той же час можуть бути надмірно раціональні, не упустять матеріальної вигоди. Дуже душевні і милосердні, але разом з тим можуть демонструвати і егоцентричні вчинки. Чоловіки, народжені 14 липня знак зодіаку Рак, стійкі натури, дуже артистичні. Жінки цього періоду дуже привітні. Володіють прагненням зробити свій будинок затишним і ідеальним. Здатні прищепити хороші манери своїм дітям.

Разом з тим з’явилися на світ 14 липня часто не є лідерами. Заважає їм у цьому емоційність. Хоча при направленні в потрібне русло завдяки рідним, друзям або другій половинці, здатні досягти серйозних успіхів у бізнесі і професійній діяльності. В одязі або аксесуари слід додавати що-небудь сріблясто-білого кольору. Саме він посилює їх дивовижну енергетику. Всім, у кого день народження припав на 14-е число, варто особливу увагу приділити здоров’ю. Вони швидко можуть отримати зараження шкірними захворюваннями, а також схильні до хвороб шлунково-кишкового тракту. Запускати хворобу не рекомендується, адже народжені в цей день індивіди не надто люблять спорт і дотримання дієт.

Розуміючи, що люди схильні їм довіряти, що з’явилися на світ 14 липня людям знак зодіаку Рак, не варто зловживати цим. Навіть при сильному бажанні обдурити, краще просто промовчати. Це дозволить успішно крокувати по життю.

Любов і Сумісність

У відносинах ви часто відчуваєте дисгармонію між бажанням особистої свободи і прагненням до стабільності і надійності. Однак упевненість і відданість потрібні вам більше, ніж незалежність, тому дбайливість і романтичний настрій перемагають будь-які коливання і сумніви, що виникають при думці про довготривалих відносинах.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Люди, народжені в цей день, дуже професійні, відрізняються об’єктивним судженням по різних робочих питань. З них виходять прекрасні керівники, які з повагою ставляться до думки підлеглих і готові з розумінням сприймати їх проблеми. У побудові кар’єри цього знаку дуже допомагає вроджена чарівність і шарм. Завдяки цим якостям він може переконати будь-якого скептика в своїй правоті. Але тільки в тому випадку, коли у нього є на це натхнення. В інший час такі люди справляють враження сумних, а часом і впали в депресію індивідуумів.

Здоров’я і Хвороби

Найчастіше народжені 14 липня схильні до гострих респіраторних захворювань і проблем, пов’язаних з травним трактом. Оточуючим потрібно знати, що люди цього знаку Зодіаку трохи мазохісти у питаннях здоров’я. Вони можуть справляти враження страждаючої людини, але при цьому чітко розуміти, що процес одужання йде повним ходом. Раки, народжені 14 липня, відносяться до тієї рідкісної категорії людей, для яких депресія потрібна для подальшого розвитку. Після неї вони відчувають прилив сил, поява нових ідей і «світло в кінці тунелю».

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, наділені сильною енергією, вони честолюбні, в них закладено почуття переваги над людьми. Вони прагнуть до досягнення своїх цілей будь-якими засобами, навіть порушуючи моральні канони. Виявляють інтерес до окультних карсам, екстрасенсорики, всього містичного. Люблять подорожувати. У фінансовому плані щасливі, але невміння бути економними здатне створити проблеми в матеріальній сфері.

Поради Ракам, Народженим 14 Липня

Не піддавайтеся депресивному настрою, і у вас все вийде. Вас завжди будуть підтримувати численні друзі, які готові самовіддано боротися з вашими проблемами. Цінуйте це, і ви завжди будете оточені вірними і люблячими людьми. Зверніть увагу на своє здоров’я, тому що з кожним роком кількість проблем у цій сфері буде тільки збільшуватися.


Залишити відгук