День Народження 10 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Народилися 10 серпня — упевнені в собі, оптимістичні і амбітні люди, які представляють тип керівника-лідера. Тепло і благородство Лева поєднуються у вас з енергією та ентузіазмом числа народження. Ви володієте значною силою і впливом завдяки своїй агресивною, владної особистості. Природжений лідер і незалежний мислитель, ви набагато краще віддаєте розпорядження, ніж довіряєте їм, однак не перекладаєте відповідальність на інших. За будь-який проект ви беретеся з однаковою енергією і відвагою, які живлять прагнення гордого Лева скрізь бути першим.

Народжені 10 серпня часом приділяють занадто багато уваги своєму зовнішньому вигляду. Вони набагато більше піклуються про свою фігуру, зубах, волоссі і шкірі, ніж про своє здоров’я в цілому. Народжені в цей день вміють блискуче виглядати, хоча насправді вони можуть перебувати далеко не в кращій формі. Народжені 10 серпня повинні особливо ретельно дбати про своє голосі (горлі та гортані). Як і іншим людям, їм потрібно уникати непотрібних стресів, які негативно впливають на роботу серця, стан хребта, нервової системи та системи кровообігу. Крім того, народжені 9 серпня повинні контролювати пиятику та паління в суспільстві. Зрештою, вони повинні направити свої суспільні інстинкти на які-небудь форми фізичних вправ — наприклад, теніс, катання на роликових ковзанах, лижі. У зрілі роки життя вони повинні уникати надмірної ваги і дотримуватися дієти, багатої овочами і вітамінами.

Знак Зодіаку 10 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку відноситься до вогненним знакам, які володіють наступними якостями: творчість, великодушність, величність, лицарство, різнобічний розвиток.

Планета Управитель: Сонце. Дарує Леву самодостатність, яскравість особистості. Сонце сприятливо для переважної числа чоловічих професій і жінок, хобі яких, пов’язані c творчістю. Планета у вигнанні – Уран. Відповідає за нестачу впевненості, а також надмірну сприйнятливість до того, що подумають оточуючі.

Лев, народжений 10 серпня, традиційно самостійний, схильний до лідерства. Він може бути як позитивним, так і негативним лідером в компанії, соціальній групі, колективі. Лев – ентузіаст, він швидко запалюється, швидко остигає. Часто представники знаку кидають почате на півдорозі. І справа зовсім не у відсутності можливості довести проект до кінця. Просто Лев захоплюється чимось іншим. Слабкою стороною народилися 10 серпня є нестабільність настрою. Справжнім ворогом представників знаку стає ліньки. Вона заважає досягати цілей, розвиватися.

Народжені 10 серпня інтенсивно проектують своє зображення на навколишній світ. Їх голос в буквальному сенсі повинен бути почутий. Необхідно відзначити, що навіть найменша зміна інтонації часто відповідає важливості сенсу їх заяв. Отже, в їх способи спілкування переважно фігурують стиль і техніка. Народжених 10 серпня часто цінують за життєлюбність і доброту. Будучи дуже залежними від оцінки інших, вони чужі усілякого легковажності, але володіють сильною здатністю дарувати людям гарний настрій, тому їх суспільство завжди цікаво. Коли вони відчувають схвалення, їх здатність віддавати себе — не тільки коханим, але і тим, з ким вони спілкуються у повсякденному житті, здається безмежною. Тим не менш, навіть ця віддача може бути спробою уникнути важкої, але важливою інтроспективної роботи, яку необхідно провести для того, щоб довести особистість цих людей до повного розквіту. Найбільш освічені особистості, народжені в цей день, поступово приходять до розуміння цінності проведення певного часу в самоті. Пізнання самих себе може стати для них важливим пріоритетом у житті. Перш ніж прийняти якесь рішення, народжені 10 серпня ретельно зважують всі «за» і «проти» і тільки потім починають діяти. Таке практичне планування утримує їх від прийняття на себе занадто багато зобов’язань та звільняє їх мислення від ілюзорності.

Для народжених 10 серпня найбільш підходять професії, де вони можуть застосувати свої вербальні таланти. Якщо вони працюють в компанії, то нехай краще їх обов’язки будуть пов’язані з пошуками нових клієнтів або з налагодженням взаємодії між співробітниками — при цьому чим менше часу вони проведуть за конторкой, тим краще. Отримання постійної підтримки від інших, як на робочому місці, так і вдома, дуже важливо для їх росту, особливо якщо вони можуть конструктивно використовувати дружню критику. Цим критеріям, швидше за все, відповідає кар’єра, орієнтована на засоби масової інформації або на такий вид діяльності, де їх робота буде вимагати постійного удосконалення. Однак, оскільки народжені 10 серпня можуть бути амбітні, вони повинні остерігатися дратівної інших зазнайства у міру просування вгору по соціальних сходах, Часто достукатися до душі народжених 10 серпня буває дуже важко. Хоча багато хто з народжених в цей день відчувають крайню необхідність в аудиторії, вони розкриваються з працею на професійному рівні. Таким чином, вони можуть надавати великого значення тому, як до них ставляться оточуючі.

Народжені в цей день дуже страждають, якщо їх робота не оцінена по достоїнству. Повторне неприйняття може призвести до цинічної життєвої позиції, яка тільки зводить нанівець їхні зусилля. Отже, для народжених 10 серпня не тільки важливо розвинути тверду впевненість в собі, що зробить їх менш залежними від схвалення інших, але також посилить їх здатність до довіри і розділення своїх почуттів з близькими людьми. Зазвичай народжених 10 серпня гроші хвилюють менше, ніж задоволення, одержуване ними від добре виконаної роботи. Позитивні сторони такої позиції очевидні, але проблема полягає в тому, що вони можуть не отримати адекватної винагороди за свою працю.

Чоловік Лев — народився 10 Серпня

Чоловіки, c датою народження 10 серпня — можуть пишатися такими якостями: такий чоловік — ідеалістичний, сильний, добросердечний, рішучий. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 10 Серпня

Жінки, чия дата народження припадає на 10 серпня, наділені такими властивостями: така жінка впевнена, надійна, виняткова, шикарна. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 10 Серпня

Якщо говорити про характер людей, народжених 10 серпня знак зодіаку Лев, то їх завжди будуть цінувати за їх добру вдачу і життєлюбність. При цьому такі люди багато в чому залежать від думки оточуючих, їм чуже легковажність, хоча з іншого боку вони мають здатність подарувати своєму оточенню прекрасний настрій і тому такі люди завжди виступають душею компанії, з якими завжди весело і цікаво. Коли така людина відчуває на собі схвалення оточуючих – вони здатні віддати себе оточуючим їх людям, рідних і просто знайомих та перехожих без залишку. Хоча в деяких випадках така віддача – наслідок бажання відсторонитися від важкої і важливої праці, яку варто зробити і, тим самим, довівши особистості таких людей до повного несамовитості і розквіту.

Найбільш присвячений людина, народжена 10 серпня знак зодіаку Лев, поетапно приходить до розуміння цінності від перебування певного часу на самоті, наодинці з собою. Самопізнання може стати для таких людей важливим пріоритетом. Перш ніж прийняти те або інше рішення такі люди зважують масу моментів, розбиваючи все по поличках, на «за» і «проти» і тільки після такого процесу починають діяти. Подібний розрахунок і практичний, планомірний підхід дозволяє їм утриматися від прийняття на себе непотрібної кількості зобов’язань, звільнивши власну свідомість від ілюзій і ілюзорності.

Якщо говорити про професії для людей, народжених 10 серпня знак зодіаку Лев, то в цьому випадку для них оптимальні ті, де вони можуть в повній мірі застосувати власні вербальні здібності. Якщо вони працюють у колективі – їм варто направити свої зусилля на пошук нових клієнтів або ж налагоджувати доброзичливі стосунки між співробітниками. Коли люди, народжені 10 серпня знак зодіаку Лев, отримують постійну підтримку як вдома, так і на роботі – вони ростуть, у всіх значеннях цього слова, особливо якщо можуть з користю, без агресії, конструктивно використовувати у своїй роботі і зростанні дружню критику в свою адресу. Такими критеріями у даному разі буде відповідати робота та кар’єрний ріст, зорієнтовані на ЗМІ або ж на таку діяльність, яка передбачає постійне зростання і самовдосконалення.

Тим не менше, люди, народжені 10 серпня вельми амбітні – їм не варто проявляти свою дратівливість при критиці і власне зазнайство при русі вгору по кар’єрних сходах. Достукатися до такої людини досить проблемно, хоча при цьому багато хто з них вимагають певної публічності. При цьому такі люди дуже страждають, якщо їх робота не отримує належної уваги та оцінки – таке нерозуміння просто в кінцевому підсумку призведе до формування цинічної позиції, яка просто «зжере» людину зсередини, звівши нанівець всі старання і зусилля.

Порада людям, народженим 10 серпня знак зодіаку Лев – постарайтеся переглянути власні прив’язаності до зовнішнім, матеріальним цінностям. Постарайтеся зміцнити віру у власні сили і незалежність від думки оточення. Розвивайте і вчіться показувати власну любов до ближніх, навчаючись сприймати з відповідним розумінням і відношенням чужу позицію і точку зору, оскільки рада з боку може принести вам більше користі.

Любов і Сумісність

Ви надзвичайно товариські, а тому відносини складають головний зміст вашого існування. У любові ви пристрасні, теплі і щедрі. Володіючи вибуховим темпераментом, ви тим не менш вмієте швидко прощати і забувати образи.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Народилися 10 серпня Леви – не найкращі виконавці. Вони ліниві, капризні, не схильні до компромісів. У бізнесі представники знаку можуть досягати успіху. Але при цьому повинен бути грамотний заступник, завжди готовий взяти на себе відповідальність за вирішення актуальних проблем. Нудна, одноманітна робота явно не для Львова. Вони ненавидять бюрократію і адміністрування. Натомість публічні виступи, громадська діяльність – те, що потрібно любителям бути в центрі уваги.

Здоров’я і Хвороби

Народженим 10 серпня рекомендується уважніше ставитися до свого здоров’я. Не завадить змінити вектор турботи. Львів часто більше цікавить зовнішність, ніж начинка. В результаті їх шкіра, волосся, нігті, зуби, тіло виглядають бездоганно. А стан здоров’я може бути на межі критичного.

Доля і Удача

В цей день народжуються амбітні натури, їм властиво прояв агресії. Вони наділені творчими талантами, можуть проявити себе в музиці, живопису, театральної діяльності, захоплюється містикою, окультизмом. Народжені сьогодні володіють організаторськими здібностями, можуть повести людей за собою, зацікавити їх своїми ідеями, планами. Це захоплюються натури. Їм необхідно навчитися більш серйозно і відповідально ставитися до життя, і тоді, правильно застосовуючи дані їм здібності, направляючи в потрібне русло енергію, вони зможуть досягти всього, чого захочуть.

Поради Левам, Народженим 10 Серпня

Лев, незадоволений якістю свого життя, може змінити її до кращого. Все, що для цього потрібно, – побороти лінь. Не завадить розвинути почуття відповідальності. Що стосується міжособистісних відносин, Левам рекомендується більше уваги приділяти своїм близьким, партнерам, дітям. Перегляньте свою прихильність до зовнішніх цінностей. Зміцнюйте віру в себе, для того щоб не так залежати від думки і схвалення інших. Розвивайте в собі обережність і безкорисливу любов до ближніх. Вчіться сприймати чужу точку зору, — іноді оточуючі можуть дати слушну пораду.


Залишити відгук