Сонце в Тельці — Місяць в Овні

Якщо у вас Сонце в Тільце, а Місяць в Овні — ви досить уперті і кілька егоїстичні, часто думаєте тільки про свої потреби, про те, що хочете. Свої власницькі нахили проявляєте наполегливо і впевнено. Сонце надає Вам практичності, а Місяць — активності. Все це може сформувати задатки бізнесмена: розважливого й успішного. У Вас хороша сила волі і прагнення домогтися своїх цілей за всяку ціну. Помітний суб’єктивізм і невміння прислухатися до порад інших.

Ви — дуже сильна особистість. За вашим експресивним поведінкою криється непохитність цілей і завзятість у досягненні бажаного — хай хоч небо розколеться, — але ці якості є очевидними не для всіх, а тільки для тих, хто знає вас близько. Ваш інтелект і ваші емоції, дуже сильні самі по собі, ніяк не пов’язані, і часто ви висловлюєте думки, що не мають ніякого відношення до ваших емоцій. Область непізнаного у вашій свідомості (або підсвідомості) дуже велика, ви можете навіть і не знати про несумісність ваших думок і емоцій, і ваші усвідомлені речі можуть не мати ніякого відношення до ваших неусвідомленим вчинків. Ви можете виявляти терпимість і широту мислення і тут же, коли порушені ваші емоції, виявитися таким же тенденційним і безрозсудним, як ті, кого ви звинувачували у фанатизмі за десять секунд до цього.

У вас чудовий розум, здатний розібратися і в неясних, абстрактних, і у цілком реальні речі. Але якщо сили розуму не підтримуються потужними аспектами до Сонця або Меркурію, то ваш інтелект, швидше за все, принесе вам проблеми. Навіть з підтримкою найбільш потужних аспектів вам потрібно буде виробити вміння тримати себе в руках, щоб позбутися схильності домінувати над своїм оточенням, так як, наполягаючи на своєму, ви здатні зробити нещасним і себе, і тих, хто знаходиться поруч.

Навіть коли ви не наполягаєте на чомусь відкрито, ви даєте зрозуміти, що чогось бажаєте, певною манерою поведінки, жестом або недоліком наснаги, чого ви можете навіть не усвідомлювати, але цим ви зачіпаєте оточуючих. Відстоюючи свою точку зору, ви настільки переконливі, ваші доводи так розумні, що змітають всяке опір. Все це добре, але до тих пір, поки ви не низводите своїх партнерів до положення підлеглих, і в цьому криється небезпека для людини з таким положенням планет. Ви настільки впевнені в собі, в тому, що ви думаєте, і в тому, чого хочете, що, ймовірно, не станете церемонитися з людьми не настільки впевненими, як ви.

Ви повинні навчитися залишати інших людей в спокої, дозволяти їм жити їх власним життям і направляти свою надлишкову розумову і фізичну енергію на безособові мети, чи це бізнес, мистецтво чи інша професійна діяльність. Якщо ви зробите так, успіх вам забезпечений, так як краще за все вам вдасться виразити себе в безособовій середовищі. Наповніть цю середу своєю енергією, пристрастю і рішучістю, і ви далеко підете. Але якщо ви зосередитеся на інших людях, або з підсвідомим бажанням домінувати над ними, або з почуттям залежності від них, ви отримаєте бажане, але залишитеся незадоволеним. Це становище справді відповідає виразу «Стережіться ваших бажань, тому що вони схильні виконуватися».

Крім того, при цьому положенні планет ви повинні дивитися на себе неупереджено — розвивати самоаналіз — і знаходити приховані аспекти вашої свідомості, які вимагають прояснення. Ви знайдете їх у множині, і, як тільки винесете їх на світло, ваше життя зміниться і стане більш різноманітною, щасливою і успішною. У будь-якому випадку це положення Сонця і Місяця, свідчить про необхідність об’єктивного ставлення до світу. Чутливість, вразливість, схильність до скандалів, зарозумілість і схильність до домінування — ось камені спотикання на шляху до високого рівня розвитку.


Залишити відгук